martina
09.02.06,17:15
Dobrý deň, mala by som na vás veľkú prosbu, v oblasti miezd som začiatočník a veľmi by mi pomohlo, ak by mi niekto skúsený poradil na čo všetko si treba v tejto problematike dávať pozor, aké sú termíny (odovzdávanie výkazov a pod.) čo všetko obnáša práca mzdárky. Som veľmi vďačná za každú odpoveď.
bredikova
09.02.06,16:23
Dobrý deň, mala by som na vás veľkú prosbu, v oblasti miezd som začiatočník a veľmi by mi pomohlo, ak by mi niekto skúsený poradil na čo všetko si treba v tejto problematike dávať pozor, aké sú termíny (odovzdávanie výkazov a pod.) čo všetko obnáša práca mzdárky. Som veľmi vďačná za každú odpoveď.

Je to veľmi široká oblasť. Ťažko povedať odkiaľ začať. Dávaj radšej konkrétnejšie otázky. Alebo si daj vyhladanie na danú tému. Tu na porade je všetko. Ak chceš konkrétne , pýtaj sa. Ešte ti doporučím Knihu z edície Poradca - Dane , účtovníctvo vzory a prípady 3-4/2005. Tam je skoro všetko. môžeš si to objednať na www.i-poradca.sk (http://www.i-poradca.sk):rolleyes:
Janka6685
09.02.06,16:55
Prilepím ti sem zhrnutie, ktoré vypracovala členka porady a ja som to len trocha pozmenila. Nie je tam určite všetko. Keď budem mať trocha času, doplním. Zatiaľ toľko.