Andrej Ahoy
09.02.06,16:45
Vediem JU, v minulom roku - novembri som vystavil fakturu pre jednu firmu z Polska za sluzby. Dohoda na praci bola v ramci e-mailovej komunikacie, objednavku som nevystavil...Dodnes mi vsak fakturu, napriek viacnadobnym urgeniciam z mojej strany a slubom zo strany ich, nezaplatili. Aky postup odporucate, aby som za svoje sluzby dostal riadne zaplatene.
Dakujem, pekny den vsetkym
Tweety
09.02.06,15:53
Vediem JU, v minulom roku - novembri som vystavil fakturu pre jednu firmu z Polska za sluzby. Dohoda na praci bola v ramci e-mailovej komunikacie, objednavku som nevystavil...Dodnes mi vsak fakturu, napriek viacnadobnym urgeniciam z mojej strany a slubom zo strany ich, nezaplatili. Aky postup odporucate, aby som za svoje sluzby dostal riadne zaplatene.
Dakujem, pekny den vsetkym
Tu je každá rada drahá.;) :cool:
Zita5
09.02.06,17:59
Vediem JU, v minulom roku - novembri som vystavil fakturu pre jednu firmu z Polska za sluzby. Dohoda na praci bola v ramci e-mailovej komunikacie, objednavku som nevystavil...Dodnes mi vsak fakturu, napriek viacnadobnym urgeniciam z mojej strany a slubom zo strany ich, nezaplatili. Aky postup odporucate, aby som za svoje sluzby dostal riadne zaplatene.
Dakujem, pekny den vsetkym

Neviem teda za čo si faktúru vystavoval , ale ak Ti nezaplatia , tak neviem ako preukážeš:eek: , že akú službu si im poskytol .Ak by sa aj vec dostala k súdu , tak bez podpísania dod.listu , alebo nejakého dokladu , že klient prevzal od Teba tovar alebo službu , nedokážeš uplatnenie nároku na úhradu tvojej pohľadávky , Slováci odtaja aj nos medzi očami a neviem čo by ste čakali od Poliakov.

Odporúčam , aby úhradu pohľadávky ste vymáhali cez právnika , ak vôbec k nejakému výsledku dospejete . Môj kolega raz takto s horúcou hlavou uzatvoril obchod s Talianmi a prišiel o 650 000 Sk . To ale boli skutočne oddreté peniaze .;) :)
Ninna
12.02.06,14:34
Zaujímalo by ma či odberateľ, ktorý nevyplatil dohodnutú sumu pre údajnú "vadu na výrobku" musí podať písomnú reklamáciu a v akej lehote. Výrobok bol dodaný s montážou v septembri a odberateĺ len telefonicky po upomienke argumentoval že výrobok je poškodený. Dohodli sme sa na písomnej reklamácii ktorú do dnes neuskutočnil. Ako postupovať aby uhradil dlžnú sumu?
srska
13.04.12,08:25
spam