vistero
16.04.12,09:20
Dobrý deň!
Chcela by som sa opýtať, prosím poradte nám, máme tu vo firme peniažky v sociálnom fonde, zatial sme z toho nič nečerpali, konateľka by chcela, aby sme kupovali našim zamestnancom relax poukazy alebo, aby sa to využilo na wellness pobyt resp. na školenia. Hľadala som na to podmienky v legislatíve,aj medzi otázkami na porade, ale zatiaľ čo sa mi podarilo zistiť, je to, že z týchto vecí by sa mali platiť odvody aj dane/aj zamestnanec aj zamestnávateľ/

Keby prispievala k strave, to by bolo oslobodené od všetkého.
Prosím skúsenejších o radu, ako to máte Vy vo Vašej firme? Za Vaše odpovede Vám vopred ďakujem. :)
KEJKA
16.04.12,07:50
máš správne informácie. Treba o tomto upovedomiť aj konateľku, dnes sa naozaj oplatí len na tú stravu prispievať - z toho je najlacnejší a maximálny úžitok.
vistero
17.04.12,10:41
Dobrý deň Kejka Vás sa chcem opýtať, raz som čítala jeden Váš príspevok, keď som hľadala riešenie na koeficienty dph, aj vy používate koeficient?
Ja by som mala , len neviem či mám správny postup, školenia , ktoré robí naša firma predstavujú 13% z celkovo vystavených faktúr za rok 2011. Pri mesačnom DPH výpočte mám dať doklady ktoré vstupujú do dph priznania suma *0,87 /87%/???Je to tak správne?ďakujem za Vašu odpoveď
KEJKA
17.04.12,10:42
si v zlej téme a ak si čítala príspevok, tak si našla odpoved.