gatab
16.04.12,11:24
Ahojte, prosila by som Vás o zhodnotenie dovolenky na Čiernej Hore, aké destinácie sú najvhodnejšie a hlavne, či niekto nemá kontakt na individuálne ubytovanie. Nechceli by sme ísť cez cestovku. Neviem či Vás môžem o takéto informácie požiadať.

Teším sa na odpovede.
rennka
16.04.12,09:38
V ČH sme boli asi pred 10 rokmi v hoteli Korali, ci tak nejak. Neviem co by Ta zaujimalo, ale ja by som sa tam uz nevratila. Hotel a strava nic moc, same "vyprazance" zelenina takmer ziadna. Plaze, okrem toho ze tam bola hlava na hlave, boli same ostre kamene a ak si plavala v mori pri kraji , boli tam tiez velke balvany, do ktorych clovek casto zakopol... Ak chces ist v detmi, tak neodporucam vobec -more studene a "vchod" do mora je pomerme strmy. To je moja skusenost.
myara
16.04.12,09:48
osobnu skusenost nemam, ale pred par rokmi tam bol nas znamy, a viem ze isli len tak bez cestovky, ubytovanie si nasli na mieste, bol to nejaky privat, ale pamatam si, ze tam mali problem s teplou vodou
niektore privaty, ktore mali teplu vodu, to zdoraznovali na info tabuliach, ako vyhodu
gatab
16.04.12,10:26
Ďakujem za odpovede. Viem, že tam bola špina, no snáď sa po toľkých rokoch už niečo zlepšilo. Chcela by som hlavne kontakty, lebo že vraj je už problém si nájsť ubytovanie, keď neideš cez cestovku.
mildo1
16.04.12,15:30
Dobrý , v MN sme boli 2 rodiny aj s detmi 3 x vždy v Ulcine , vždy inde a vždy autom. Bolo výborne. Bývali sme vždy na súkromí a bolo tam vždy super. Netreba ale od toho čakať to čo ponúka hotel, ale kontakt s domácimi bol dobrý až výborný a dostal som sa aj tam kde by som sa sám nedostal. ( domáci išiel som mnou ). Viem ubytko zdokladovať fotkami a aj odporučiť adresu. Ale auto je základ.
lujza.j
16.04.12,15:58
gatab
17.04.12,05:32
Hurááááá, tak predsa sa niekto našiel čo by dal kontakt. Samozrejme aj my chceme ísť autom. takže ak by si bol taký láskavý tak Ťa prosím o kontakt. Tiež chceme ísť dve rodiny ale bez deti (4 dospelí). Poprípade môžeš pridať foto. Vopred Ti ďakujem.
gatab
17.04.12,05:53
Môžeš mi to zaslať aj na tamaka3@gmail.com
mildo1
18.04.12,15:52
poslané, len to je miesto kde nie je nočný život, my s deťmi sme hľadali ticho a kľud. A blízko na prázdnu pláž. Vy ako 4 dospelí budete mať asi iné nároky.
Taserda
20.04.12,10:06
poslané, len to je miesto kde nie je nočný život, my s deťmi sme hľadali ticho a kľud. A blízko na prázdnu pláž. Vy ako 4 dospelí budete mať asi iné nároky.

Môžeš napísať čo stálo ubytovanie a v akom dátume? V Ulcinj som bol, neubytoval som sa tam kôli pláži ktorá nebola podľa mojich predstav. Pri mori z výhľadom bolo perfektné ubytovanie s 2 spálňami pre 3 osoby za55€ na deň, ďalej v meste za 35€. Ubytovali sme sa severnejšie, v Utiehe kde nám pláž sadla. Ulcinj sme si obzreli v rámci výletu, hlavnú ulicu až k pláži. Neviem aké je to ďalej k hranici na Velkej plaži, dá sa ubytovať aj tam? Možno južnejšie je pláž čistejšia.
mildo1
21.04.12,07:19
Dobrý deň, Ulcin má len mestskú pláž priamo pod hradom, stále bola plná, hlava na hlave, museli sme chodiť smer Ada bojana- je to súvislá dlhá pláž tuším 12 km. ráno kolóna áut von čakanie v kolóne cca 25-35 min - celé mesto išlo na veľkú pláž a okolo 16 čakanie nazad - celé mesto sa vracalo. Preto už druhý krát sme hľadali ubytko priamo oproti pláži Copacabana a vždy sa podarilo. ráno pekne do auta a za 5 minut na pláži . Ubytovanie 35 € apartman. Ináč všetci domáci chodili na neplatenú časť pláže za Copacabanou a tak sme sa po dohode s domácimi ( boli sme u nich ubytovaný ) ocitli na nej. Jediný problém bol na konci dovolenky, vypadla elektrina a v noci bez klimatizácie bolo dosť veľké teplo ( 30 st.). pohľadám vizitku a pošlem kontakt na majiteľa. Bol to milý a dobrosrdečný človek ktorý nežije s turistou a tak sa nám nepchal do zadku ale popíjal s nami, griloval a tak.
lenkuch
07.06.12,11:40
ahoj Mildo1 mohla by som poprosit aj ja kontakt na ubytovatela? ake je ubytko, ponukal aj stravu? za aky peniaz sa tam da prestravovat? velmi pekne dakujem. chytastame sa po prvy krat co ciernej hory v termine od 7.jula.
dakujem za info
Taserda
05.07.12,09:41
Dajte prosím info kto túto sezonu prechádzal cez hr. prechod pri Brode do kaňonu rieky Piva z BiH do MN, či je to tam priechodné aj tento rok. Prípadná obchádzka kôli oprave cesty by bola strašne veľká.http://motoride.sk/w/329/udolie-rieky-piva-pivske-jazero-cierna-hora.html
Nataliaaa
13.07.12,09:53
My sme boli v Čiernej Hore cez cestovku minulý rok a bolo tam nádhernej. Je to tam ovela lacnejšie ako v Chorvátsku ale zase je to ďalej. Išla by som ešte raz :)
Jan49
13.07.12,11:19
Bol isme minulý rok autom cez Maďarsko, kúsok cez Chorvátsko a BiH. Šli sme autom a cestu sme si naplánovali na dva dni. Spali sme pred Sarajevom v hoteli 10€/os/noc. cestovali sme cez deň, aby sme videli čo najviac, bez stresov a rizika.