ajka5
16.04.12,13:45
Chcem Vás poprosiť o radu... manžel ma pracovnú zmluvu ,kde je uvedené ze počas skušobnej doby nemá nárok na osobné ohodnotenie. Pričom plat ma uvedený na platovom dekréte.

Na platovom dekrete je zasa uvedené ze v jeho prípade ma nárok na osobné ododnotenie v skúšobnej dobe x € a po skušobnej dobe x €.

Má nárok na osobné ohodnotenie aj v skúšobnej dobe? Podľa mňa áno, kedže zmluva je predpokladam jedna šablóna pre všetkých zamestnancov a platovy dekret je špecifikovany priamo na jednu osobu.

Aký je Váš názor a prečo? Je niekde uvedené čo ma väčšiu váhu či pracovná zmluva alebo platový dekrét. Vdaka.
ajka5
18.04.12,06:44
nikto? ja si stale myslim ze to na platovom dekréte...
Tweety
18.04.12,06:51
nikto? ja si stale myslim ze to na platovom dekréte...
Dekrét je súčasťou PZ, takže údaje majú byť totožné.
ajka5
18.04.12,07:00
a ked nie su? co v tom pripade?
Tweety
18.04.12,07:02
a ked nie su? co v tom pripade?
A účinnosť je tam rovnaká? Pretože ak je v PZ uvedené, že počas SD nie je nárok na osobné, tak by takto mal byť aj dekrét.
ajka5
18.04.12,07:05
v PZ je napisane ze v SD nema narok na osobne a ze plat je určeny v platovom dekrete. Na platovom dekréte je uvedene ze pocas SD ma narok na plat + osobne ohodnotenie x a po SD plat + osobne ohodnotenie y
Tweety
18.04.12,07:07
v PZ je napisane ze v SD nema narok na osobne a ze plat je určeny v platovom dekrete. Na platovom dekréte je uvedene ze pocas SD ma narok na plat + osobne ohodnotenie x a po SD plat + osobne ohodnote nie y
Veď sa na to môže priamo poinformovať v práci u mzdárky, či? Ak niečo nie je tak, ako bolo dohodnuté, veď komunikovali spolu pri podpise,nie?
ajka5
18.04.12,07:11
prave mi volal bol sa informovat a ze sa pomylili.. samozrejme ze mu plati osobne ohodnotenie.. .tak ako som povedala... platovy dekret je viazany priamo na zamestnanca a zmluva pre všetkych zamestnacov jednotna... osobne si myslim ze to mali v zmluve upravit a vyhodit odtial ten bod... ale je to na nich...

dakujem Tweety :)
Tweety
18.04.12,07:13
prave mi volal bol sa informovat a ze sa pomylili.. samozrejme ze mu plati osobne ohodnotenie.. .tak ako som povedala... platovy dekret je viazany priamo na zamestnanca a zmluva pre všetkych zamestnacov jednotna... osobne si myslim ze to mali v zmluve upravit a vyhodit odtial ten bod... ale je to na nich...

dakujem Tweety :)
ÁNo, mali to zosúladiť, pretože jedno odporuje druhému.