keri5
16.04.12,15:43
Ahojte poraďáci.
Od 1.4. som živnostníčka-začiatočník.Ešte som ani nezačala zarábať a za tie 2 týždne čo mám živnosť mi prišli 2 šeky od dvoch rôznych firiem v sume 59 a 57 eur.Názov to má:Register obchodu a živnosti.Viete mi niekto poradiť čo to je a či to musím platiť??
Začínam sa nejako vo všetkom strácať:-(
Ďakujem....
srska
16.04.12,13:51
Ahojte poraďáci.
Od 1.4. som živnostníčka-začiatočník.Ešte som ani nezačala zarábať a za tie 2 týždne čo mám živnosť mi prišli 2 šeky od dvoch rôznych firiem v sume 59 a 57 eur.Názov to má:Register obchodu a živnosti.Viete mi niekto poradiť čo to je a či to musím platiť??
Začínam sa nejako vo všetkom strácať:-(
Ďakujem....šup do koša
keri5
16.04.12,13:58
Srska...naozaj?A čo to vlastne je a prečo mi to posielajú?
Ivana Š
16.04.12,14:01
automaticky každému začínajúcemu SZČO , ako radí srska do koša s tým
kolinany
16.04.12,14:02
ponukaju plateny zapis do icha katalogu .. tie katalogy maju velmi podobne nazvy ako obchodny register, zivnostensky register -> Register obchodu a živnosti .. poslu fakturu alebo sek a dole je malymi pismenkami napisane, ze ked to zaplatis, tak vlastne suhlasis s podmienkami a kvazi objednavkou ..
taketo veci zahadzovat ..
vela ludi sa nachyta, pretoze to ma podobne nazvy ako hore spomenute registre .. mne ich prislo niekolko, prve asi 2 dni po zalozeni zivnosti/sro ..
keri5
16.04.12,14:12
Ďakujem Vám krásne za odpovede...ešte dobre,že som to nezaplatila.Teraz mi je dobrý každý cent:-)
arizona
16.04.12,14:21