Majka95
16.04.12,18:15
Ahojte Poraďáci,
chcela by som sa opýtať niečo k tejto téme. Som druháčka na gymnáziu a chcela by som ísť študovať bytovú architektúru. Priestorové videnie so zdedila, kresliť ževraj viem:D Neviem sa rozhodnúť na ktorú školu. Najradšej by som išla na STU v BA, kde je odbor architektúra a urbanizmus lenže tam mi vadí ten urbanizmus, ku ktorému vzťah nemám. Skúste ma oboznámiť o nejakých školách v tomto obore.
Vopred ďakujem :)
Ingrid Ondruskova
16.04.12,17:05
moja dnes už 24ročná neter išla študovať arch.do Brna, veľmi si pochvaľovala, cez výmenné programy pochodila celý svet, momentálne pracuje v jednom vykričanom ateliéri vo Švajčiarsku...a už sa chválabohu asi nikdy nevráti /aspoň nie tak skoro/:---...jednoducho...darí sa jej...
držím Ti palce, aby sa Ti splnilo všetko, čo si zaumieniš...základom sú samozrejme jazyky....
Indeed
16.04.12,17:23
ako je to s tym skeletom zahradneho domčeka ???
Majka95
17.04.12,15:50
Tiež som počuja, že v Brne je velmi dobrá škola, no ja by som radšej ostala na Slovensku, či v období štúdia, alebo neskor, ale jazyky /AJ a RJ/ sa samozejme snažím učiť čo najlepšie. Obdivujem odvahu Vašej netere čo sa týka výmenných pobytov. Ďakujem za príspevok, velmi ma potešil :)