pindo1
17.04.12,00:14
Dobry Den chcem sa opitat kupil som motorku novu v obchode prihlasili mi ju ale dali mi iba velky technicky preukaz chcem vediet či je možne vybavit aj maly technicky preukaz za vybavenie dakujem
Andy Kralik
17.04.12,03:11
Na DI si dostal osvedcenie o evidencii cast II (papierova skladacka); maly technicak, teda osvedcenie o evidenii cast I (plastova karta) ti pride postou na adresu trvaleho bydliska (ak ste sa nedohodli inak). Chvilu trva kym ho vyrobia. Nam na auto prislo po 2 tyzdnoch - predpokladam ze na motoku je to to iste.
buchač
17.04.12,04:56
Dobry Den chcem sa opitat kupil som motorku novu v obchode prihlasili mi ju ale dali mi iba velky technicky preukaz chcem vediet či je možne vybavit aj maly technicky preukaz za vybavenie dakujem
...dokonca nutné...
slant
25.10.12,06:57
No a ja len doplnim, ze kto caka dorucenie Slovenskou postou, pripadne ze najde v case nepritomnosti papierik v schranke o zmeskanom doruceni doporucenej zasielky, tak ako ja, tak ma smolu. Zasielku vam domov doruci KURIER, napriek tomu, ze na dopravnom inspektorate v tlacive je spomenuta posta.
Žabinka
25.10.12,07:05
No a ja len doplnim, ze kto caka dorucenie Slovenskou postou, pripadne ze najde v case nepritomnosti papierik v schranke o zmeskanom doruceni doporucenej zasielky, tak ako ja, tak ma smolu. Zasielku vam domov doruci KURIER, napriek tomu, ze na dopravnom inspektorate v tlacive je spomenuta posta.
Od 1.10. sa malé osvedčenia doručujú výlučne na adresu zadarmo (pred tým poplatok 3€), keď kuriér nikoho doma nenájde, osvedčenie sa vracia na príslušný dopravný inšpektorát.