misiakm
17.04.12,06:59
Pred siestimy rokmi nadstavili na nasej ulici na vsetky bytovky jedno poschodie na ale ani dodnes nedobudovali parkovacie miesta. Pribudlovyse 16 novych bytov ale ani jedno parkovacie miesto. Ja som sa tu pristahoval pred 2rokmi a riesil som tuto situaciu cez obecny urad no tam my povedali ze s tym nesuhlasia majitelia starych bytov, no ja ked vecer pridem domov nemam kde parkovat a ked to dam na travu uz mam listocky za stieracom.Co mam robit poradte lebo je si myslim ze ked pribudnu byty mali by aj parkovacie miesta. V nasej obci rozmyslaju ako sa co neda nie ako sa co da. Vopred dakujem za pomoc.
martincanka
17.04.12,18:49
my sme žiadosť doručili na mestský úrad,referentovi dopravy a mestských komunikácií,odtiaľ nás poslali preč,že takúto žiadosť máme posielať cez poslancov našej mestskej časti...ak bude mať naša mestská časť na to peniaze,parkovisko sa spraví...tlačili sme na nich ako sa dalo a rozšírili nám parkovisko o 4 miesta.žiadosť posielala predsedníčka SVB pod hlavičkou SVB,žiadne zápisnice alebo súhlasy vlastníkov bytov sme k tomu neprikladali.keď sme parkovali na tráve,nemali sme len lístočky za stieračmi,ale aj "žlté papučky"
buchač
17.04.12,19:07
Pred siestimy rokmi nadstavili na nasej ulici na vsetky bytovky jedno poschodie na ale ani dodnes nedobudovali parkovacie miesta.
...nie je povinnosťou ....u nás ani žiaden byt naviac nepribudol , zato áut požehnane ...jedna rodina má v pohode aj 2 - 3 autá ...
...a ozaj , kto nadstavil ???....obec ???...alebo iný subjekt ???
Pribudlovyse 16 novych bytov ale ani jedno parkovacie miesto. Ja som sa tu pristahoval pred 2rokmi a riesil som tuto situaciu cez obecny urad no tam my povedali ze s tym nesuhlasia majitelia starych bytov, no ja ked vecer pridem domov nemam kde parkovat
...pozri si niekedy ( ak môžeš ) na všetky staré sídliska a uvidíš ......
a ked to dam na travu uz mam listocky za stieracom.Co mam robit poradte lebo je si myslim ze ked pribudnu byty mali by aj parkovacie miesta.
.......pobavil si ma .................:---:D
V nasej obci rozmyslaju ako sa co neda nie ako sa co da. Vopred dakujem za pomoc.
...obec asi nemá predsa love ......veď kde by sa aj našli ....
srska
17.04.12,19:09
...obec asi nemá predsa love ......veď kde by sa aj našli ....ani ochotu
tictac7
17.04.12,19:12
Pred siestimy rokmi nadstavili na nasej ulici na vsetky bytovky jedno poschodie na ale ani dodnes nedobudovali parkovacie miesta. Pribudlovyse 16 novych bytov ale ani jedno parkovacie miesto. Ja som sa tu pristahoval pred 2rokmi a riesil som tuto situaciu cez obecny urad no tam my povedali ze s tym nesuhlasia majitelia starych bytov, no ja ked vecer pridem domov nemam kde parkovat a ked to dam na travu uz mam listocky za stieracom.Co mam robit poradte lebo je si myslim ze ked pribudnu byty mali by aj parkovacie miesta. V nasej obci rozmyslaju ako sa co neda nie ako sa co da. Vopred dakujem za pomoc.

....a otázka znie - mali pribudnúť? Ak mali schválenú nadstavbu bez toho, aby pribudli aj parkovacie miesta.....nemal stavebník povinnosť. Inak toto fakt nechápem. Aj sedem rokov dozadu, bola norma, síce nižšia, ale bola. Inak nemali byť byty skolaudované.... A s parkovacími miestami nemusia súhlasiť, či už starí alebo noví majitelia bytov. Parkovacie miesta sú budované spolu s budovou určenou na bývanie alebo podnikateľskú činnosť, alebo sú budované obcou, mestom, mestskou časťou - a tam nikde nie je súhlas nejakých majiteľov bytov: 1. je to v ich prospech, 2. "nie je to za ich peniaze" (teda myslím tým, že od nich nikto nechce, aby zaplatil trebárs 1 EURO, nieto ešte viac), 3. nie je to na ich pozemku, 4. je to vo verejnom záujme....atď, atď, atď.....