belocha
18.04.12,15:31
Zdravím všetkých,

prosím o radu. Momentálne sme dvaja spoločníci v sro, avšak spoločník(konateľ) odchádza z sročky. Mohli by ste mi poradiť ako postupovať v tomto prípade? Tiež by som bol vďačný uvedenie približných nákladov, ktoré s týmto vzniknú. Ďakujem Vám
KEJKA
18.04.12,15:50
aké náklady?
ak sa dokážete dohodnúť podpísať zmluvu o prevode podielu, dokážete sám podať návrh na zápis zmien, tak to stojí potom len kolok 66 EUR /elektronicky so ZEP 33 EUR/.
Ak to bude u právnika, notára a pod. tak si bude pýtať za službu - to sa dohodnete.
Ak máš na mysli vyrovnací podiel, alebo cenu obch.podielu, tak to závisí výlučne od vašej dohody.
belocha
18.04.12,20:04
aké náklady?
ak sa dokážete dohodnúť podpísať zmluvu o prevode podielu, dokážete sám podať návrh na zápis zmien, tak to stojí potom len kolok 66 EUR /elektronicky so ZEP 33 EUR/.
Ak to bude u právnika, notára a pod. tak si bude pýtať za službu - to sa dohodnete.
Ak máš na mysli vyrovnací podiel, alebo cenu obch.podielu, tak to závisí výlučne od vašej dohody.

hej hej, myslel som "nákladmi" napr. ten kolok a podobné papierovačky na úradoch. diky za radu