živnostník-začiatočník
19.04.12,11:36
dobry den,

hladam poistovnu na poistenie nehnutelnosti a domacnosti.

Mozete napisat s akymi poistovnami mate DOBRE skusenosti?



(resp. ci vam dana poistovna bez problemov vyplatila plnenie pri poistnej udalosti?)
andiablo
19.04.12,14:14
no z vlastnej skúsenosti poznám len dve a v jednej z nich som pracoval K..... Tak ta Ko..... má najlacnejšie poistky ale niečo dostať pri škode je na dlho a to nemám len vlastnú skúsenosť ale aj kopec známych. Al..... je síce drahý ale sú tam menšie problémy s vyplácaním. V tvojom prípade by som si obehal dve tri naj na trhu a dal si vypracovať ponuky a hlavne presne popísať za akých podmienok platí poistné plnenie nech ti to dajú na papieri a nech nesľubujú hory doly lebo pri škode skutek-utek
220870
19.04.12,15:22
Alianz mám a nič iné ani mať nebudem.Pomerne dosť chvália aj Generali.Kooperativu by mali premenovať na katastrofu.
mendo933
19.04.12,17:11
Prvu mam ci dom, ci zivot a bez najmensieho problemu pri vyplacani. Druhe neviem. A tretiu mam PZP ale na ine by som si nedal, lebo je to fakt katastrofa ked k niecomu dôjde
Ferdosondo
20.04.12,03:28
Pri poisťovaní platí "Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú". Keď k niečomu príde tak "Skutek utek" Nedať na sladké reči v tom sú poisťováci majstri. Všetko na papieri.