lilush007
19.04.12,13:58
Zdravím, kupujem auto, nové, priamo od predajcu prvýkrát a potrebujem vedieť presne, čo všetko mám urobiť od momentu, ked ho vyberiem z predajne. Môžem poprosiť polopatistický návod pre blondýnku( kam s tým treba ísť, čo k tomu potrebujem, etc. ?:) Veľká vďaka.
KoxXxo
19.04.12,13:35
lilush007
19.04.12,14:52
fajn vďaka, to som už čítala niekde, ale nie je mi jasné, ako sa dostanem k osvedčeniu o evidencii II.časť ked sa idem ešte len evidovať.
Andy Kralik
19.04.12,14:55
ak ideš kupovať auto priamo od predajcu - nechaj si to cele nim vybavit. Sice si cosi priplatis, ale s ohladom na cenu auta, je to zanedbatelne a nebudes musiet riesit ako skoro rano musis na DI, kolko tam budes cakat a pod... Stoji to za to..
lilush007
19.04.12,14:57
aha to som nevedela že sa dá. a ohľadne poistky je to ako? to tiež vybaví predajca alebo si to môžem aj sama?nie že mi tam nanútia veci, čo ja nemienim platiť
wirgi
19.04.12,15:01
My sme brali auto na leasing, no ak sa nemýlim tak to osvedčenie nám dal predajca, ale na DI evidenčne číslo sme si boli už vybaviť sami , neviem o tom že by to vybavoval predajca.
Andy Kralik
19.04.12,15:11
..neviem o tom že by to vybavoval predajca.. Treba sa opytat predajcu. Podla mna taku sluzbu bude mat.

My ked sme kupovali auto, priplatili sme si cca.100€ - a len sme prisli do rpedajne, dostali sme kluce, znacky, osvedcenie cast II a nemuseli sme nic riesit. Osvedcenie cast I nam prisla postou.
lilush007
19.04.12,15:13
tak to je výborné, dúfam, že sa toto podarí, lebo si neviem seba v kombinácií s mojou mamkou predstaviť, ako toto vybavujem:D auto ste si poistili potom už sami?
Andy Kralik
19.04.12,15:14
to tiež vybaví predajca alebo si to môžem aj sama?


Mozes si to vybavit sama, ale zakonnu musis mat podpisanu skor ako sa s autom pohnes. Slusny predajca ti poistku zabezpeci, aj sohladom na to aku vlastne chces :)
lilush007
19.04.12,15:18
dakujem veľmi pekne. ste ma všetci potešili svojou ochotou odpovedať:D