salomen30
19.04.12,15:23
Zdravím.Viete mi poradiť z vážho pohľadu poradiť najlepší freehosting a prečo?
BiznisWeb.sk
20.04.12,05:10
Záleží od toho, čo na web stránke potrebujete - či len jednoduchú prezentáciu Vašich služieb, alebo aj e-shop, event. ďalšíe doplnkové funkcionality, kt. freehostingy väčšinou neponúkajú.
Doporučujem vyskúšať viacero systémov pre tvorbu www stránky, ponúkajú trial verzie min. na 15 dní zdarma.
hurrdurr
23.04.12,04:33
Zdravím.Viete mi poradiť z vážho pohľadu poradiť najlepší freehosting a prečo?

Je to dost obsiahle, ale v strucnosti:
Freehosting nie je ani tak free, vzdy treba niecim "zaplatit".
Vacsina poskytovatelov to riesi tak, ze do vasej stranky davaju reklamy - ic.cz, wz.cz, szm.sk,...
Pre firemnu stranku urcite neodporucam freehosting, posobi to neprofesionalne a ma to citelny dopad.

Dalsim druhom free hostingu (fh) je kupa domeny k tomuto fh.
Domena (.sk, .com, ...) je uplne nezavisla vec. Jej plateniu sa vyhnut neda.
Na freehostingoch dostanete domenu typu vasnazov.poskytovatel.sk, preto neplatite, lebo v skutocnosti je vasa domena ich poddomena.

Najnizsie naklady na hosting (sk domena a webpristor) su zhruba 20 eur rocne.
Tuto si treba davat pozor na cenu prveho a dalsich rokov. Nedajte sa zlakat na najnizsiu cenu, lebo po prvom roku budete platit viac, inak vam domena prepadne.

Ferova firma je v tomto websupport.sk , kde si naklikate presne co potrebujete, a pokial je vasa stranka niecim originalna, mate moznost ziskat aj hosting zadarmo.

Tato problematika je samozrejme na dlhsiu diskusiu...
mazanova
23.04.12,09:46
http://sepo.wbl.sk/
ja som laik, ale ma to tiež zaujíma?, (kvôli ubytovaniu v súkromí pri termálnom kúpalisku si chcem urobiť takú stručnú stránku), našla som toto, prosím odborníci poradíte?, dokážem to sama?
zdá sa mi, že toto je zadarmo?!
trisestri
23.04.12,10:07
najlepsi je podla mna blogspot com,jednoducha tvorba webu,moznost pridat reklamy od adsense,menej vypadkov,dobry vyber sablon,prehladnost stranky atd
trisestri
23.04.12,10:10
upresnim ze ani domenu sa neplati ak je to na blogspote,ic cz,estrankach,wordprese.com a inych subdomenach-s ostatnym suhlas
hroznybojovnik
16.05.12,08:26
Ahoj, k tvojej otazke Viete mi poradiť z vážho pohľadu poradiť najlepší freehosting a prečo? je moja odpoved jednoznacne www.webzdarma.cz ...za prve, je to vsetko komplet zadarmo, reklama ktoru ti tam vlkladaju sa da obist(aspon ja to viem), ponukaju mail, MySQL databazu a pod.. jedina toho nevyhoda je, ze to ma .cz a nie .sk ...A teraz k teme od MAZANOVA, pytala si sa za stranku sepo.wbl.sk ..ano zvladla by si taku stranku urobit aj sama, ale je to robene cez wbl, cize ak to chces zadarmo, mas tam velmi obmedzene moznosti a ta stranka posobi dost amatersky. som mlady webovy programator, ak ches mozem ti so strankou pomoct, staci mi napisat