Silvia L.
20.04.12,07:19
Dobrý den, potrebovala by som poradiť kedže nemam už ten balik pri softwere KROS OLYMP, že z akého dôvodu mi nechce hodiť zamestnancovi daňový bonus, su zadane deti, rodne čisla...a do vyplaty mi to neprenesie, je to tam len mi to nevypočíta a neodpočíta.
ďakujem veľmi pekne
truch
20.04.12,05:37
Máš tam zadané daňový bonus - áno a potom v tabuľke rodinné údaje - deti - daňový bonus -auto?
Silvia L.
20.04.12,05:51
Ano v rodinných udajoch zadane obe deti, aj s obodobím zadane daňový bonus "áno" v mzde su uvedene v založke Ostatne obe deti a zadane "auto".. a nehodi mi to do mzdy...ved prave preto nechapem
veronikasad
20.04.12,06:37
Dobrý den, potrebovala by som poradiť kedže nemam už ten balik pri softwere KROS OLYMP, že z akého dôvodu mi nechce hodiť zamestnancovi daňový bonus, su zadane deti, rodne čisla...a do vyplaty mi to neprenesie, je to tam len mi to nevypočíta a neodpočíta.
ďakujem veľmi pekne
Akú hrubú mzdu mal zamestnanec ?
Aký balík ti chýba ?
Silvia L.
20.04.12,09:20
Hruba mzda 630 dan 46,03. všetko tam mam zadane a nepremietne mi to do mzdy

A chýba mi ten balik u Kros-u aby som sa na to vedela opýtať ich.
veronikasad
20.04.12,09:23
Hruba mzda 630 dan 46,03. všetko tam mam zadane a nepremietne mi to do mzdy

A chýba mi ten balik u Kros-u aby som sa na to vedela opýtať ich.
veru nepremietne, lebo nie je splnená podmienka nároku na DB = 1/2 mesačnej min.mzdy.
btt12
20.04.12,09:24
Ak mas program normalne zaplateny, tak im mozes kludne zavolat na infolinku. To, co ty myslis, je predplatne na volanie mimo uradnych hodin.