apea99
20.04.12,11:55
nahodou som sa dostala na portal jaspravim . nasla som tam zopar inzerentov, ktori ponukaju sluzby, ktore by som asi chcela vyuzit. ale mam obavu, kedze sa tam plati dopredu, ci mi bude sluzba poskytnuta kvalitne a ak nebudem spokojna, ci mi budu peniaze vratene. dakujem za postrehy.
arizona
20.04.12,17:51
kabko
24.04.12,16:44
Odskúšané. Spokojnosť a kvalita 100%
janot321
05.08.14,17:53
Mam skusenost ako objednavajuci sluzbu uz niekolkokrat - okrem jedneho razu boli sluzby dodane vcas a v slusnej kvalite. Raz som nebol s dodanou sluzbou spokojny, odkazal som po vyzve uzavriet (odsuhlasit) objednavku admina na vzajomnu komunikaciu s predavajucim, kde som ho niekolkokrat vyzval na upravu a on reagoval stale len po svojom. Peniaze vratili bez problemov.
Bebex34
16.10.15,09:01
Je to podvod, pokúšal som sa predať veci niekoľkokrát, podľa mňa tam predáva len ten kto sa zapáči tej krave čo to vedie. Nezmysel, treba to zrušiť.
misoft
07.07.18,16:10
Po troch rokoch reagovať .... navyše na web, ktorý už neexistuje.... zbytočnosť.
buchač
07.07.18,16:22
Ako si prišiel na to, že web neexistuje ?

Ale na druhej strane ide o zbytočné vyplakávanie pani majiteľky firmy.
Neprečíta si podmienky, poruší ich, obchádza, chce robiť bizňys....a následne pindá.

Kuwa...to je také (podnikateľské) slovenské !!!
misoft
07.07.18,16:31
Ups - tak trochen so sa prepočítal..... ale i tak - klik na Obchodné podmienky - a nič. Klik na ostatné v rámci Nápoveda - a nič.
Tento web je de facto podvodný.
buchač
07.07.18,16:42
Čítaj obchodné podmienky ešte raz.

jaspravím.sk je SPROSTREDKOVATEĽ medzi oboma stranami.
Niečo na spôsob realitnej kancelárie v oblasti nehnuteľností.
Jedna alebo druhá strana poruší podmienky, nuž je tam pokuta.
jaspravím.sk je v podstate garantom, že obe strany neprídu o svoje.
Jeden dá objednávku, love sú v úschove u jaspravím až do dodania zákazky.

Ďalej som nelustroval a ani nejak nemienim.
Ale v tomto prípade držím stranu jaspravím.sk..a určite má vyššie %% dôvery, ako nejaký vychcaný podnikateľ.
Ani nevravím, že ide o názor jednej strany.

Silné slová ? ...ani nie, dalo (a aj viem) by sa určite aj viac.
misoft
07.07.18,16:45
Nebudem protirečiť - skús https://www.jaspravim.sk/ako-to-funguje a čo ti vypíše? Mne nič. Stále len úvodná stránka .... nič viac, nič menej.
Už len pre toto je pre mňa nedôveryhodná....
senčan
07.07.18,16:48
Prepáč, ale to nie je predaj, ale služba,. Ak si to nepochopil, je to tvoj problém
ivka70
07.07.18,16:53
tak mas cosi s prehliadacom, ta podstranka normalne funguje
buchač
07.07.18,16:53
Mňa hádže daný link rovno na registráciu ...


Prečo si vybrať jaspravim.sk
Jaspravim.sk vytvára bezpečné miesto, kde sa stretneš s kupujúcimi a predávajúcimi z celého Slovenska. Veď kto by nechcel robiť to, čo ho baví a dokonca sa svojim hobby aj uživiť? Objav jaspravim.sk pre seba, vytvor si ZADARMO konto a začni hneď zarábať.

Aby si s nami začal zarábať skutočne a čo najrýchlejšie, pripravili sme pre teba v spolupráci s našimi úspešnými predávajúcimi nie len návod, ale aj ebook “Ako funguje Jaspravim.sk.” Stiahni si ho hneď tu.

Nie je čítanie to pravé orechové pre teba?
Aj na to sme mysleli a pripravili sme ti jeho audio verziu vo formáte MP3 – Stiahni si ju hneď tu.

...atď.
Screen nerobím,nemá význam.
kopretinka
07.07.18,21:57
ty si majiteľka firmy??? :D :D :D
a ak áno,tak amen tma.
jedálniček na schudnutie za 5€ je za mesiac spolupráce...???webka za 40 ečiek
???
to musí byť kvalitka
Batu
03.08.20,08:52
cerstva skusenost.



1. objednate si sluzbu - zaplatite za samotnu sluzbu, plus administracny poplatok

2. clovek, ktory to ma urobit, to proste nespravi

3. zrusite objednavku, kedze dotycny to ma v <>

4. date mu aj negativne stanovisko



VYSLEDOK ?



- clovek co to ma spracovat sa ani neospravedlni, a neziska ani negativne hodnotenie, lebo maju v podmienkach:

1. Druhá strana zrušenie prijme a objednávka sa zruší (Predávajúci nezíska negatívne hodnotenie a Kupujúcemu sa vrátia peniaze).

- z dovodu, ze clovek vam sluzbu nevykona, vy zrusite objednavku, ved kto by veril takemu cloveku, ze ju raz dokonci, tak som prisiel o administracny poplatok co bolo cca 13 euro(bez neakych centov) .

2.Administrativny popolatok je nevratny. K cenám služieb a produktov nakupovaných na jaspravim.sk (http://jaspravim.sk) je účtovaný administratívny poplatok. Administratívny poplatok zaplatí kupujúci pri nákupe služieb v nákupnom košíku.



Tieto naklady mal jednoznacne znasat clovek, ktory to sposobil - ktory ani nezacal objednavku a hodnotenie jednoznacne negativne mal dostat, ved porusil dohodu a to, ze do urciteho datumu mal jednoznacne urobit/dokoncit objednavku.





Dakujem pekne za taketo okradacske sluzby !!!
Lubica99999
12.08.20,13:53
ja s tým mám dobrú skúsenosť
loksik.lubos
12.08.20,16:04
odporucam
korela
12.08.20,21:05
Niečo vyrábaš? Skús Shoptet cz alebo už aj sk. Rob na seba. Tu ti pomôžu, podporia, podržia. ..
Tiež to niečo síce stojí, sú ale profi.
korela
12.08.20,21:06
Teraz som si všimla, že ide o rok 2015, nevadí, stále fungujú a niekto hľadajúci pomoc v začiatkoch podnikania si to možno prečíta.
Stano1212
23.10.22,19:47
Tiež mám s nimi zlú skúsenosť.


Na môj dopyt oslovená firma ani nezareagovala.
Následne som si všimol, že negatívne hodnotenie jej dať ani nemôžete - nie je tam na to možnosť.
Preto tam potom majú VŠETCI LEN samé pozitívne hodnotenia (že: hodnotenie = 100%) ... čo je ale zavádzajúce.
Žeby takto nad "vyvolenými" firmami držali ochrannú ruku?
Čo neprekvapuje je, že telefonický kontakt do firmy nie je samozrejme žiaden ...


Ďalšie, čo sa mi tam nepáči, (zbadal som to až neskôr) sú ponuky typu "IT PODPORA na diaľku" ...

Za 5,-(!) Eur tým umožníte cudzej osobe (firme) vstup do vášho PC ... no nekúp to ...!


Alebo "vyčistenie PC" (vstupom do vášho PC na diaľku) za 4,- Eur (na hodinu, za úkon - to je jedno) ...

Čo všetko vám môže byť takto - aj o rok-dva - za "vyčistené", záleží už na miere vašej (ne)informovanosti...


Toto všetko tam v tichosti tolerujú.
Takže za seba nikdy viac.
mari2x
24.10.22,05:48
a kým si na to prišiel,
2 rôčky ti PREŚLI :D