Titi69
20.04.12,20:21
Dobry den prajem.Mal by som taku otazocku - predavam byt v OV. cez realitku s ktorou mam exkluzívnu zmluvu a tak ma zaujima kto plati tie poplatky za navrch na vklad do katastra.Dakujem.
ivka70
20.04.12,18:27
A mas nieco o poplatkoch v exluzivnej zmluve?
Lebo takto jedine z kristalovej gule vyvestit, kto to ma v tvojom pripade platit :D.
bubkoch
20.04.12,18:33
Dobry den prajem.Mal by som taku otazocku - predavam byt v OV. cez realitku s ktorou mam exkluzívnu zmluvu a tak ma zaujima kto plati tie poplatky za navrch na vklad do katastra.Dakujem.

kupujuci alebo realitka
Titi69
20.04.12,18:54
A mas nieco o poplatkoch v exluzivnej zmluve?
Lebo takto jedine z kristalovej gule vyvestit, kto to ma v tvojom pripade platit :D.


nie v zmluve nic konkretne o poplatkoch nieje. realitka to dava platit kupujucemu ja len chcem vediet ci je to o.k. len som si myslel ze to plati realitka z tej provizie co si zapytali.
ivka70
20.04.12,19:03
nie v zmluve nic konkretne o poplatkoch nieje. realitka to dava platit kupujucemu ja len chcem vediet ci je to o.k. len som si myslel ze to plati realitka z tej provizie co si zapytali.

Ak to realitka nema ako sucast svojej ponuky a nedohodli ste sa na tom, tak to realitka nezaplati.
arizona
20.04.12,19:29
nie v zmluve nic konkretne o poplatkoch nieje. realitka to dava platit kupujucemu ja len chcem vediet ci je to o.k. len som si myslel ze to plati realitka z tej provizie co si zapytali.
Navrh na vklad zvacsa plati kupujuci,alebo realitka. Zalezi od dohody a zmluvy
Lubaba
20.04.12,20:53
nie v zmluve nic konkretne o poplatkoch nieje. realitka to dava platit kupujucemu ja len chcem vediet ci je to o.k. len som si myslel ze to plati realitka z tej provizie co si zapytali.

asi to o.k. bude, hlavne pre realitku, aj my sme platili, boli sme kupujúci, to si "píš" že realitka platiť nebude nič..ale záleží aj od zmluvy, ale my sme ani nijakú nemali..