syntylady
22.04.12,16:23
ahojte chcem sa spytat pri prepise auta je potrebna obhliadka vin cisla karoserie.ma policajt narok kontrolovat rozmer pneumatik svetla smerovky..mne nesedeli pneumatiky a nechcel urobit obhliadku.moze to odmietnut ked nesedia pneumatiky?kontroloval vsetko ako na STK
Stanislav 1975
22.04.12,14:27
áno, treba urobiť obhliadku- má právo policajt kontrolovať všetko- a má právo odmietnuť zápis ak je niečo v rozpore s TP...- v tvojom prípade príslušný policajt postupoval správne...
syntylady
22.04.12,14:37
ved ano vzdy treba vsetko len skomplikovat..ze pomahat a chranit..koho a co?
arizona
22.04.12,14:41
ved ano vzdy treba vsetko len skomplikovat..ze pomahat a chranit..koho a co?
Ved chrania, nie? Tym, ze kontroluju udaje o vozidle, tak chrania poctivych kupujucich od podvodov ;)
Stanislav 1975
22.04.12,14:46
ved ano vzdy treba vsetko len skomplikovat..ze pomahat a chranit..koho a co?
Buď pripravený- vždy pripravený...:---
syntylady
22.04.12,14:50
ved to auto je moje. a keby som ho kupovala tak to mam ist predavajucemu reklamovat napr.pneu? to ze auto kupim s inymi pneu je podvod????
ivka70
22.04.12,14:54
ved to auto je moje. a keby som ho kupovala tak to mam ist predavajucemu reklamovat napr.pneu? to ze auto kupim s inymi pneu je podvod????

To podvod nie je.
Ale tym, ze na aute mas pneumatiky, ktore podla technickej dokumentacie na aute mat nesmies, je tvoje auto potencialnym zdrojom nebezpecenstva pre ostatnych v cestej premavke. Keby si auto mala v sulade s predpismi, nestrasila by ta kontrola technickeho stavu.
Bud rada, ze si za to nedostala aj pokutu.