lubica2403
23.04.12,09:54
Dobrý deň všetkým,
chcela by som poprosiť o radu. Pracujeme na novom e-shope - komplet nová stránka s množstvom nových produktov.To znamená veeeeeľa práce pri jeho napĺňaní. Rada by som využila pomoc nejakého brigádnika, ktorý by mi nahadzoval na stránku nové produkty s ich popisom , cenami a všetkým okolo toho. Veľa popisov bude treba prekladať z cudzieho jazyka - (texty sú jednoduché) , obrázky aj popisy často hľadať po nete. Máme katalógy,ale popisy sú veľmi stručné a nie všetci dodávatelia majú vlastné stránky s obrázkami.
Čo by som rada počula od vás je to, na koľko objektívne ohodnotiť takúto prácu.Nemám predstavu, koľko by ma takýto brigádnik mohol stáť, koľko mu ponúknuť a či si to vôbec môžem dovoliť alebo ďalej pracovať deň a noc sama :-)
Vopred veľmi pekne ďakujem za odpovede a rady. Pekný a úspešný týždeň všetkým :-)
apea99
23.04.12,08:02
velmi podobnu otazku som mala aj ja, ale ziadnu vypovednu odpoved sa mi nepodarilo ziskat. :( tak uvidim, co sa dozvieme tu. :) jedina konkretna suma a ponuka, co mi prisla bola 40-60 centov za 1 produkt.
lubica2403
23.04.12,08:04
Ďakujem,apea
EricDaze
23.04.12,09:02
Zalezi to od narocnosti vkladania, ale 40-60 centov je podla mna vela. Pokial to vkladanie nie je komplikovane a system je uzivatelsky jednoduchy tak optimalna cena je 0,15 ak su vsetky udaje a obrazok k dispozicii. 0,20 pri zlozitejsich, ak treba vyhladavat parametre atd. Ak ale nie su k produktu ani obrazky, tak kazdou takouto komplikaciou sa cena zvysuje.
lubica2403
23.04.12,09:22
EricDaze, ďakujem, to mi príde celkom reálne - 15 - 30 centov za zložitejšie. Systém je jednoduchý, len sem-tam treba vygoogliť nejaký obrázok alebo ak treba doplniť niečo do popisu.Vďaka vám obom ešte raz, mámn odrazový mostík :-)
Dáša_
23.04.12,09:26
Veľa popisov bude treba prekladať z cudzieho jazyka - (texty sú jednoduché) , obrázky aj popisy často hľadať po nete.

Som trochu mimo témy, ale čo znamená hľadať obrázky na nete? Lebo mám jeden obchod, ktorý toto robil a má teraz problém. Všetko nafocuje nanovo
lubica2403
23.04.12,16:41
Dáša, neznamená to, na čo myslíš ty :-)
Nebudem mať problémy. Ale ďakujem za upozornenie. :-)
MRichardM
24.04.12,11:39
Máš už aj záujemcu ? Rád by som sa prihlásil :)))