Rapidko
25.04.12,06:23
Mam 21 rokov, vyzivne od otca pobera matka na bankovy ucet, kedze som si zalozil svoj vlastny bankovy ucet, chcel by som, aby vyzivne od otca chodilo na moj ucet.
Prosim vas, kde sa to da vybavit?
Dakujem
svetlik
25.04.12,04:50
Nakolko dosiahnutim plnoletosti sa osobou opravnenou na prijimanie vyzivneho stava vyzivovany, staci oznamit otcovi (platitelovi vyzivneho) cislo uctu, kde ziadas posielat peniaze.
Rapidko
25.04.12,10:41
co v pripade, ked niesom v kontakte s otcom, resp. ako by som ho mal kontaktovat, je mi to trosku blbe, kedze som ho nikdy v zivote nekontaktoval a ani som ho nevidel, nepoznam ho...
arizona
25.04.12,11:52
Tak mu napis,kde uvedies co od neho ziadas a udaj cislo uctu. Co je na tom blbe?
mattto
25.04.12,14:28
co v pripade, ked niesom v kontakte s otcom, resp. ako by som ho mal kontaktovat, je mi to trosku blbe, kedze som ho nikdy v zivote nekontaktoval a ani som ho nevidel, nepoznam ho...

ako inak sa tvoj otec dozvie, že chceš posielať peniaze na vlastný účet a číslo účtu? Takže ho budeš musieť kontaktovať, samému sa mu to neprisnije :)
Rapidko
26.04.12,09:51
to mi je jasne :)
lenze, nepoznam jeho adresu, neda sa to nejako cez sud? resp. ako by som zistil jeho udaje?
vdaka