Zuzana B.
25.04.12,09:25
Dobrý deň,

potrebovala by som sa Vás opýtať, či môžem dať trojmesačné odstupné zamestnankyni, aj keď jej nevzniká právny nárok podľa Zákonníka práce. Chceme sa s ňou "v dobrom" rozísť, preto by sme jej chceli vyplatiť také odstupné. Ďakujem za Vaše odpovede!
drobeceva
25.04.12,07:35
Dobrý deň,

potrebovala by som sa Vás opýtať, či môžem dať trojmesačné odstupné zamestnankyni, aj keď jej nevzniká právny nárok podľa Zákonníka práce. Chceme sa s ňou "v dobrom" rozísť, preto by sme jej chceli vyplatiť také odstupné. Ďakujem za Vaše odpovede!
odstupné daj v zákonnom stanovenej výške, ostatné ako odmenu
Zuzana B.
25.04.12,07:42
Pozrela som lepšie Zákonník práce a píše sa tam, že zamestnancovi patrí odstupné NAJMENEJ v sume, ktorá je násobkom jeho priemerného mesačného zárobku a počtu mesiacov, počas ktorých by trvala výpovedná doba.
Bol s ňou rozviazaný PP dohodou bez udania dôvodu, kde som uviedla, že jej bude vyplatené trojmesačné odstupné ... myslíte, že by mohol mať niekto námietky?
drobeceva
25.04.12,07:45
Pozrela som lepšie Zákonník práce a píše sa tam, že zamestnancovi patrí odstupné NAJMENEJ v sume, ktorá je násobkom jeho priemerného mesačného zárobku a počtu mesiacov, počas ktorých by trvala výpovedná doba.
Bol s ňou rozviazaný PP dohodou bez udania dôvodu, kde som uviedla, že jej bude vyplatené trojmesačné odstupné ... myslíte, že by mohol mať niekto námietky?
uveď paragraf...išlo o klasickú dohodu, či dohodu v zmysle par. 63?
Ak dohoda, nemá nárok na odstupné, ale nič Vám nebráni jej dať odmenu.
Ak dostala výpoveď par. 63 a následne bol PP ukončený dohodou, má nárok na odstupné vo výške, koľko mesiacov by trvala VD
Zuzana B.
25.04.12,07:54
klasickú dohodu par. 60.
Zuzana B.
25.04.12,07:54
Áno, toto som potrebovala počuť, že nič nám v tom nebráni jej nedať to odstupné. Ďakujem!
Zuzana B.
25.04.12,07:57
Aha, ty píšeš o odmene.... nooo kolegynka, ktorá´pôsobila predomnou bežne dávala pri par. 60 odstupné.... fakt to nie je možné?
drobeceva
25.04.12,08:05
Aha, ty píšeš o odmene.... nooo kolegynka, ktorá´pôsobila predomnou bežne dávala pri par. 60 odstupné.... fakt to nie je možné?
znova sa opakujem...pri par. 60-nárok na odstupné nevzniká, nič Vám nebráni dať jej mimoriadnu odmenu
Zuzana B.
25.04.12,08:33
Áno, nechala som si to uležať v hlave a súhlasím s tvojou odpoveďou... pichnem jej to do odmien... ďakujem!
Zuzy
26.04.12,11:20
Aha, ty píšeš o odmene.... nooo kolegynka, ktorá´pôsobila predomnou bežne dávala pri par. 60 odstupné.... fakt to nie je možné?

Prepáčte, že sa do toho miešam, ale potom čo znamená v § 76 ods. 8 /Zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi odstupné aj v iných prípadoch ako podľa odsekov 1 a 4. ?