culinka
25.04.12,12:07
Prosím, ako mám postupovať pri inštalovaní bezpeč. certif. VŠZP zo zálohy pri zmene počítača.
Starý počítač sa mi pokazil a potrebujem do nového dostať bezp. certifikát pre elektronické služby VŠZP.
Pekne ďakujem.
KEJKA
25.04.12,10:10
čo si si zazálohovala?
culinka
25.04.12,10:21
pri inštalácii podľa postupu bolo na konci návodu aj zálohovanie certifikátu
Aljok
25.04.12,10:56
nikulik
25.04.12,18:15
Akurat teraz som dva dni stravila pri tomto probleme ktorý pišeš. Musíš mať zo starého počítača zálohované niekde na usb certifikát. A potom postupujes podla linku vyššie od Aljok.
culinka
26.04.12,09:38
Ja mám zálohu serveri. Takže teraz mi to nepôjde ?
nikulik
26.04.12,10:55
Teraz nechapem. V starom PC? Ide o to ze si musis dat do noveho PC ten certifikat, prekopirovat z USB kluca napr. a potom ked otvoris ten certifikat, privíta ta sprievodca certifikátmi, ktorý ked cely prejdes, hodi ti to PC medzi tvoje certifikáty. Potom uz len nainštalujes aby to fungovalo medzi PC a všzp a bude to. Musiš presnejšie napisať co nevies, lebo toto je široky pojem.Ja som sa s tym bavila 2 dni a nakoniec som prisla na to ze to mam nainstalovane, ale certifikat sa uz raz od začiatku menil a ja som mala len stary nainštalovany, takze som musela ist do stareho PC zobrat novy certifikat a bolo to. Ináč aj na infolinke všz ti poradia.
culinka
26.04.12,11:30
Certifikát mám už v novom počítači, mám ho uložený na ploche. A teraz čo mám urobiť? Prosím,presný postup.
Ďakujem.
KEJKA
04.05.12,14:43
pomohlo, aj ja som sa konečne po 2 mesiacoch posunula ďalej, aj VsZP mám na novom PC a nemusím chodiť na starý.
Vďaka
martinapb
14.03.13,20:00
Vypršal mi certifikát všzp na elektronickú komunikáciu a neviem ho obnoviť. Chcela by som sa spýtať, či sa to dá obnoviť už aj keď je expirovaný alebo treba zas žiadať o nový? Lebo ja som postupovala podľa tých návodov, čo sú na stránke Disig a certifikát som aj tak neobnovila. Viete mi prosím poradiť?