jozef739
25.04.12,13:13
Asi pred týždnom sme boli s priatelkou v aquacity na plavarni. Po tyzdni mi povedala, ze kym ja som bol v inej casti bazena a plaval ona sa urobila. Vtedy mi to ale nepovedala az po tyzdni. Mne to pripada chore a neprirodzene a nejde mi do hlavy preco to urobila a tak sa chovala .Ved kludne mi to mohla povedat . Mne to pripada akoby chcela pritom na niekoho mysliet a ja som jej prekazal. Potom sme boli o tyzden v sobotu na izbe a tam sa nemohla uvolnit . nemohla dosiahnut orgazmus ani, ked sa sama chcela urobit .ja som mal taky pocit akoby chcela na niekoho mysliet a nemohla sa uvolnit. este nikdy predtym sa to nestalo. este aj take divne reci mala co sa mi tiez zda divne.
buchač
25.04.12,11:21
Asi pred týždnom sme boli s priatelkou v aquacity na plavarni. Po tyzdni mi povedala, ze kym ja som bol v inej casti bazena a plaval ona sa urobila. Vtedy mi to ale nepovedala az po tyzdni. Mne to pripada chore a neprirodzene a nejde mi do hlavy preco to urobila a tak sa chovala .Ved kludne mi to mohla povedat . Mne to pripada akoby chcela pritom na niekoho mysliet a ja som jej prekazal. Potom sme boli o tyzden v sobotu na izbe a tam sa nemohla uvolnit . nemohla dosiahnut orgazmus ani, ked sa sama chcela urobit .ja som mal taky pocit akoby chcela na niekoho mysliet a nemohla sa uvolnit. este nikdy predtym sa to nestalo. este aj take divne reci mala co sa mi tiez zda divne.

napiste vas nazor co si o tom myslite....
...no ...tak Ti poviem ... mám dojem , že fest riskuješ , keď sa pýtaš na názor ....čo si kto o tom všetko myslí .......:eek:

Moju reakciu radšej nechci , môj názor by sa Ti nepáčil ..........:rolleyes:
Zita5
25.04.12,11:24
Čo má táto téma spoločné s Daňou z príjmu ?:D
buchač
25.04.12,11:29
Čo má táto téma spoločné s Daňou z príjmu ?:D

....ona sa urobila....

...mladý asi dume , či by nemala čajočka nejakú daň zaplatiť ...

DPH by si ale určite mala uplatniť plaváreň ....poskytla priestory na určité poskytnuté " služby " v tej vode ,aj keď to bola samoobsluha....:---:D
pavol54
25.04.12,11:38
čo tak spraviť súťaž o to kto vymyslí väčšiu hovädinu a tú sem capne?
buchač
25.04.12,12:00
...nesúhlasím Pali ...nie je to hovadina ...hovadina je , že to rieši na verejnosti a nie s partnerkou...