barbora222
25.04.12,17:17
Dobry den.Potrebovala by som poradit...
Rusia predajnu v ktorej pracujem ako zastupkyna veducej.Ponukli mi alternativnu ze ma presunu do inej predajne ale na poziciu asistentka predaja co znamena aj nizsii prijem.Som rozhodnuta neprijat to kedze je to v kazdom smere krok spat..Ja viem ze poziciu mi znizit mozu ale plat nie..Ako to je..Poradte mi prosim..Dakujem
drobeceva
25.04.12,15:25
Dobry den.Potrebovala by som poradit...
Rusia predajnu v ktorej pracujem ako zastupkyna veducej.Ponukli mi alternativnu ze ma presunu do inej predajne ale na poziciu asistentka predaja co znamena aj nizsii prijem.Som rozhodnuta neprijat to kedze je to v kazdom smere krok spat..Ja viem ze poziciu mi znizit mozu ale plat nie..Ako to je..Poradte mi prosim..Dakujem
Ak Ti rušia miesto, ponúkajú Ti náhradné riešenie. Plat adekvátny funkcii. Môžeš prijať, nemusíš. Ak nesúhlasíš, mali by Ti dať výpoveď a k tomu odstupné. Záleží, ako sa rozhodneš.
mattto
25.04.12,15:26
ak neprijmeš nové zaradenie a tým pádom aj nové mzdové podmienky, najskôr dostaneš výpoveď podľa §63 ods. 1 písm. a/ alebo b/ ZP
barbora222
26.04.12,07:17
Cize plat by mi neostal..je to cele divne pretoze predajnu uz od 1.5. prebera ina firma ale nam zatial nedali ziadne stanovisko pisomne...ani zmena miesta vykonu prace,ani novu zmluvu na nizsiu funkciu vlastne nic..len nam to prisla oznamit vcera riaditelka..ako postupovat?Dakujem pekne za rady