j.nezna
26.04.12,08:56
Dobry den. Som zivnostnicka-pomerne zaciatocnicka a chcela by som sa spytat na zmenu prevadzky firmy.. Na zivnostenskom urade mam zapisanu domacu adresu-ako sidlo firmy.. Nasla som si priestory v ktorych by som chcela podnikat,respektive uz som podpisala zmluvu a by ma zaujimalo kam vsade a do kedy musim nahlasit zmenu prevadzky firmy a kolko ma to bude stat. Dakujem za Vase odpovede.. S pozdravom Nezna Jana
j.nezna
26.04.12,07:05
priestory som myslela, ze tam bude iba kancelaria..
zamborskyjan
26.04.12,07:19
Dobrý deň, sídlo firmy môže byť tak ako uvádzate- domácu adresu. Kancelária bude slúžiť ako prevádzka. Takto fungujú mnohé firmy.Podľa mňa ja by som to nemenil ako zmenu na ŽL. Každá zmena niečo stojí.
Economic
28.04.12,13:45
Dobry den. Som zivnostnicka-pomerne zaciatocnicka a chcela by som sa spytat na zmenu prevadzky firmy.. Na zivnostenskom urade mam zapisanu domacu adresu-ako sidlo firmy.. Nasla som si priestory v ktorych by som chcela podnikat,respektive uz som podpisala zmluvu a by ma zaujimalo kam vsade a do kedy musim nahlasit zmenu prevadzky firmy a kolko ma to bude stat. Dakujem za Vase odpovede.. S pozdravom Nezna Jana


Keď to na ŽÚ nahlásiš iba ako súvisiaci priestor, máš s tým menej starostí ako s ohlásením prevádzky.
kira
15.10.12,13:13
Dobrý deň, presťahovali sme prevádzku. Je potrebné v PZ dodatok s novou adresou? V PZ sme mali uvedenú prevádzku ako misto výkonu práce. Ďakujem
blavaciko
15.10.12,16:05
v pripade ak je uvedena konkretna adresa, tak ano