skplan
26.04.12,13:05
Vopred vďaka za všetky rady. Chcem sa opýtať koľko má byť v pracovnej zmluve na TPP uvedená hrubá mzda, ak sa teda dohodneme, že na účet mi bude poukazovaných 1.000 Eur mesačne už v čistom? :confused:
Indeed
26.04.12,11:12
+ 40 %

teda min. 1400 v hrubom
Indeed
26.04.12,11:13
perfekcionisti sa prihlasia a budu tvrdiť , že 38 %
JAJA11
26.04.12,11:13
Vopred vďaka za všetky rady. Chcem sa opýtať koľko má byť v pracovnej zmluve na TPP uvedená hrubá mzda, ak sa teda dohodneme, že na účet mi bude poukazovaných 1.000 Eur mesačne už v čistom? :confused:

Mne osobne sa nepáči, že zamestnanca zaujíma iba to čo dostane on a nie koľko stojí svojho zamestnávateľa. Zamestnanec by mal vždy vedieť, koľko stojí zamestnáavteľa, aby si uvedomil, či bol naozaj takým prínosom pre zamestnávateľa. mimotemy
Inak v hrubom by to malo byť cca 1341 EUR. Pričom zamestnávateľa takýto zamestnanec stojí 1808 EUR. A to ešte nepočítam do toho sviatky, dovolenku, náhradu za nemoc, ktoré dostane aj bez práce... :o
janula777
26.04.12,11:16
cca 1350 € -13,4% =1169,10-303,36/nez. min./x19%= 164,49/daň/ ,1169,10-164,49=1004,61 čisté k výplate
Indeed
26.04.12,11:19
Netreba ľutovať zamestanávateľa.

Hlavne nie takého, čo zamestnáva 200 a viac ľudí, tam sú prostriedky.
kopretinka
26.04.12,11:20
Mne osobne sa nepáči, že zamestnanca zaujíma iba to čo dostane on a nie koľko stojí svojho zamestnávateľa. Zamestnanec by mal vždy vedieť, koľko stojí zamestnáavteľa, nechápem,prečo by ma to malo zaujímať?aby si uvedomil, či bol naozaj takým prínosom pre zamestnávateľa.máme minimálne platy,stále sa znižujú stavy a firma je na prvom mieste,čo sa týka ziskov,vážne si myslíš,že by ma malo trápiť,koľko stojím zamestnávateľa???!!! mimotemy
Inak v hrubom by to malo byť cca 1341 EUR. Pričom zamestnávateľa takýto zamestnanec stojí 1808 EUR. A to ešte nepočítam do toho sviatky, dovolenku, náhradu za nemoc, ktoré dostane aj bez práce... :o
v texte
Indeed
26.04.12,11:24
Vopred vďaka za všetky rady. Chcem sa opýtať koľko má byť v pracovnej zmluve na TPP uvedená hrubá mzda, ak sa teda dohodneme, že na účet mi bude poukazovaných 1.000 Eur mesačne už v čistom? :confused:

SÚHLASÍM .

1000 eur, je MINIMÁLNY štandard na prežitie v dnešnej dobe.
kopretinka
26.04.12,11:33
tí na vyšších miestach sú platení až moc dobre...
JAJA11
26.04.12,11:42
v texte

Trebárs už len pre to, že chcem aby ten zamestnávateľ prežil, hlavne preto že teraz nájsť nové pracovné miesto nie je až také ľahké....
Ale inak v poriadku, ak viem, že pre zamestnávateľa robím veľa, že na mojej robote zarobí, netreba sa báť a vypýtať si dobrý plat. To však tu na Slovensku ešte stále nevieme... :o A preto zamestnávatelia často vyhrávajú, pretože sa bojíme povedať si svoje. Tí hore zarábajú veľa, ale často sú to ľudia, ktorí vidia koľko zamestnávateľ na nich zarobil, tak si vedia aj vypýtať. A zamestnávateľ si naozaj šikovného manažéra, ktorý je pre neho prínosom nepustí.... Len ak by mal na ruke ešte lepšieho :o
Paula
26.04.12,11:44
SÚHLASÍM .

1000 eur, je MINIMÁLNY štandard na prežitie v dnešnej dobe.


Si dobrý zamestnávateľ, ak toto poskytuješ svojim poddaným.
JAJA11
26.04.12,11:45
SÚHLASÍM .

1000 eur, je MINIMÁLNY štandard na prežitie v dnešnej dobe.

asi to závisí aj od oblasti, ale keď vidím z akých peňazí dokážu ľudia vyžiť.... :eek:
Len si už nemôžu nič dovoliť a majitelia firiem sa čudujú, prečo nik ich výrobky nekupuje....
A najsmutnejšie je, že veľa peňazí majú tí čo nikoho nezamestnávajú a nič nevyrábajú, neposkytujú žiadne služby .... :o
Indeed
26.04.12,11:46
na základe ČOHO usudzuješ , že som zamestnávateľ ?
Indeed
26.04.12,11:48
Si dobrý zamestnávateľ, ak toto poskytuješ svojim poddaným.

Tak ako som písal ,

KTO nemá na to aby zamestnával ľudí a dal im DOSTOJNÝ plat ,

nech sa nesnaží podnikať , nech vráti živnosť alebo iné oprávnenie na podnikanie a nech čuší ako voš pod chrastou,

lebo príde deň , kedy ho nespokojní zamestnaci obesia na prvý kandeláber.
JAJA11
26.04.12,11:50
len tých schopných v dnešnej dobe je málo.... a preto je dobrý aj zamestnáavteľ, ktorý ako tak prežíva, platí mzdu načas, ale na rozhadzovanie nemá...
Paula
26.04.12,11:52
sa v každej téme prezentuješ ako superman, tak som si tipla len tak aby reč nestála
skplan
26.04.12,11:59
No ide o to, ze je to praca - vedenie pobocky, resp. vedenie timu obchodnych zastupcov. Bolo mi ponuknutych 1.500 Eur v cistom na TPP. Teraz vsak zistili, ze mam aj zivnost a maju navrh, ze istu cast mi daju na TPP a na ucet a zyvsnu cast mi budu fakturovat na zivnost. Samozrejme tak chcu urobit, kvoli odvodom, nie? Nechcem sa obabrat, tiez by som chcel za svoju pracu dostat aj tymto sposobom co najviac. Teda, aby som dostal to, co mi bolo slubene na zaciatku. A vlastne aj kvoli hypoteke potrebujem cim vyssiu sumu.
JAJA11
26.04.12,12:07
Tak ako som písal ,

KTO nemá na to aby zamestnával ľudí a dal im DOSTOJNÝ plat ,

nech sa nesnaží podnikať , nech vráti živnosť alebo iné oprávnenie na podnikanie a nech čuší ako voš pod chrastou,

lebo príde deň , kedy ho nespokojní zamestnaci obesia na prvý kandeláber.

Tak zrušme všetky firmy, ktoré zamestnávajú na tri smeny rôznych operátorov výroby. Ani jeden z nich nezarobí (ak nemá nadčasy) viac ako 1.000 EUR. Na Slovensku bude 75 % nezamestnanosť a tí manažeri, ktorí zarábajú viac ako 1.000 Eur tiež nebudú mať robotu :o
Problém je v tom, že zamestnávatelia sú na jednej strane a zamestnanci na strane druhej. Každý chce čo najviac. Slušný zamestnanec a zamestnávateľ sa dohodnú tak, aby mal zamestnaec slušnú mzdu a zamestnanec nebude chcieť viac ako mu zamestnávateľ dokáže dať. Ak sa slušne dohodnú je dobre. V súčasnosti zamestnanec ťahá za kratší koniec, lebo je veľká nezamestnanosť a zamestnávatelia to často zneužívajú.... Ale podľa mňa je lepší vrabec v hrsti ako holub na streche. Radšej budem pracovať za menšie peniaze, ale budem mať príjem, ako vydupať si vysoký plat a zamestnávateľ padne na hubu.... a nakoniec nebudem mať ani to. :o
(Nie som zamestnávateľ, ale robím účtovníctvo, tak vidím do toho čo si zamestnávateľ môže dovoliť a čo už nie)
srska
26.04.12,12:08
No ide o to, ze je to praca - vedenie pobocky, resp. vedenie timu obchodnych zastupcov. Bolo mi ponuknutych 1.500 Eur v cistom na TPP. Teraz vsak zistili, ze mam aj zivnost a maju navrh, ze istu cast mi daju na TPP a na ucet a zyvsnu cast mi budu fakturovat na zivnost. Samozrejme tak chcu urobit, kvoli odvodom, nie? Nechcem sa obabrat, tiez by som chcel za svoju pracu dostat aj tymto sposobom co najviac. Teda, aby som dostal to, co mi bolo slubene na zaciatku. A vlastne aj kvoli hypoteke potrebujem cim vyssiu sumu.1. ty budeš fakturovať, 2. môže sa stať, že ti faktúry nezaplatia
lubko6394
26.04.12,12:11
Tak ako som písal ,

KTO nemá na to aby zamestnával ľudí a dal im DOSTOJNÝ plat ,

nech sa nesnaží podnikať , nech vráti živnosť alebo iné oprávnenie na podnikanie a nech čuší ako voš pod chrastou,

lebo príde deň , kedy ho nespokojní zamestnaci obesia na prvý kandeláber.

A z akej brandže sú tieto údaje ? Ja by som aj vrátil to oprávnenie na podnikanie a zavrel búdu a išiel robiť za 1000 Eur v čistom. Dáš toľko aj mojim zamestnancom ? Je nás 5 a sme strojári.
Indeed
26.04.12,12:12
Milá JAJA 11,

Slovensko živorí , ak si si to doteraz nevšimla !

Najlepší ľudia najlepší odborníci Slovenska sú PREČ !

Všetci pracujú v zahraničí od popredného vedca, cez manažéra až po zvárača !

S kým chceš budovať Slovensko ?

Na Slovensku zostali len deti, dochodcovia , robotnícky ODPAD ,banda podvodnícka každého druhu, štátni zamestnanci a tí ktorým tento stav VYHOVUJE,že zamestnávajú ľudí za 450 € v hrubom (!)

HANBA !!!!!!!!!!!!!
skplan
26.04.12,12:12
Mal som slubenych 1.500 Eur v cistom na TPP. Teraz mi vsak ponukaju v cistom 1.000 Eur na TPP na ucet a zvysok chcu vyfakturovat kazdy mesiac na moju zivnost. Ale o aku sumu sa jedna, to mi uz nepovedali. Aku zvysnu sumu by mi mali teda spravne vyfakturovat na zivnost? Teda aby som ja po vsakovakych odvodoch nebol v strate oprosti prvej ponuke na TPP, teda aby tych 1.500 som aj realne videl? Vdaka za odpovede. :)
JAJA11
26.04.12,12:14
No ide o to, ze je to praca - vedenie pobocky, resp. vedenie timu obchodnych zastupcov. Bolo mi ponuknutych 1.500 Eur v cistom na TPP. Teraz vsak zistili, ze mam aj zivnost a maju navrh, ze istu cast mi daju na TPP a na ucet a zyvsnu cast mi budu fakturovat na zivnost. Samozrejme tak chcu urobit, kvoli odvodom, nie? Nechcem sa obabrat, tiez by som chcel za svoju pracu dostat aj tymto sposobom co najviac. Teda, aby som dostal to, co mi bolo slubene na zaciatku. A vlastne aj kvoli hypoteke potrebujem cim vyssiu sumu.

No v tom prípade si treba dobre rozmyslieť to číslo, ktoré pôjde na faktúru. Či to bude stále plná suma, alebo ju budú krátiť v prípade sviatkov, dovolenky. A čo ak budete PN? A ešte si treba uvedomiť, že v tom prípade budete musieť robiť odvody vy.... :o, budete musieť z toho zaplatiť daň....
srska
26.04.12,12:15
Mal som slubenych 1.500 Eur v cistom na TPP. Teraz mi vsak ponukaju v cistom 1.000 Eur na TPP na ucet a zvysok chcu vyfakturovat kazdy mesiac na moju zivnost. Ale o aku sumu sa jedna, to mi uz nepovedali. Aku zvysnu sumu by mi mali teda spravne vyfakturovat na zivnost? Teda aby som ja po vsakovakych odvodoch nebol v strate oprosti prvej ponuke na TPP, teda aby tych 1.500 som aj realne videl? Vdaka za odpovede. :)tomu mám ako rozumieť?
JAJA11
26.04.12,12:23
Mal som slubenych 1.500 Eur v cistom na TPP. Teraz mi vsak ponukaju v cistom 1.000 Eur na TPP na ucet a zvysok chcu vyfakturovat kazdy mesiac na moju zivnost. Ale o aku sumu sa jedna, to mi uz nepovedali. Aku zvysnu sumu by mi mali teda spravne vyfakturovat na zivnost? Teda aby som ja po vsakovakych odvodoch nebol v strate oprosti prvej ponuke na TPP, teda aby tych 1.500 som aj realne videl? Vdaka za odpovede. :)

Podľa toho čo píšete, nemáte v podnikaní jasno. Vy budete vystavovať faktúru im. Výška tej faktúry je závislá od podmienok, ktoré si dohodnete v zmluve, takže radiť sa moc nedá. Budete musieť platiť do ZP (cca 47 EUR), v ďalšom roku aj do SP (cca 112 EUR) za mesiac. Daň závisí od výšky faktúry, ktorú si dohodnete.
Indeed
26.04.12,12:24
Ľutujem, toto nie je inzertný portal, vyjadrujeme ti len svoje NÁZORY, možno Ti pomože navštíviť www.bazos.sk sekcia "práca", priemysel a výroba
skplan
26.04.12,12:26
Ved prave si chcem dat poradit. Neviem ake cislo mam ziadat este na fakturu. Musim si to nejako osetrit v zmluve. Ten zaklad 1.000 Eur v cistom na TPP dostanem kazdy mesiac na ucet. Avsak realne musim dostat v cistom este tych 500 Eur. Nie som v tomto odbornik. Poradi niekto?
skplan
26.04.12,12:27
...no a tu hned vidiet ako firmy v dnesnej dobe s ludmi cvicia...
JAJA11
26.04.12,12:30
Ved prave si chcem dat poradit. Neviem ake cislo mam ziadat este na fakturu. Musim si to nejako osetrit v zmluve. Ten zaklad 1.000 Eur v cistom na TPP dostanem kazdy mesiac na ucet. Avsak realne musim dostat v cistom este tych 500 Eur. Nie som v tomto odbornik. Poradi niekto?

No ja by som žiadala 900 až 1000 EUR na mesiac a bez ohľadu na to, či budem mať dovolenku alebo nie. Ale aj tak sa mi to nezdá výhodne ani pre vás ani pre nich, takto deliť zárobok. Buď všetko na živnosť, alebo všetko na pracovný pomer. :o

Ešte lepšie riešenie v súčasnosti, časť na živnosť a časť na dohodu o pracovnej činnosti. Z dohody sa nerobia odvody. :o
srska
26.04.12,12:30
Podľa toho čo píšete, nemáte v podnikaní jasno. Vy budete vystavovať faktúru im. Výška tej faktúry je závislá od podmienok, ktoré si dohodnete v zmluve, takže radiť sa moc nedá. Budete musieť platiť do ZP (cca 47 EUR), v ďalšom roku aj do SP (cca 112 EUR) za mesiac. Daň závisí od výšky faktúry, ktorú si dohodnete.ale má živnosť ...
JAJA11
26.04.12,12:38
...no a tu hned vidiet ako firmy v dnesnej dobe s ludmi cvicia...

Nie firmy, štát, ktorý prijíma zákony, ktoré umožňujú špekulovať. Pokiaľ nebudú postavené všetky príjmy na jednu úroveň (pracovný pomer, dohody), tak budú zamestnávatelia špekulovať, aby ich zamestnanec stál čo najmenej. Pokiaľ to spravia tak, aby neobabrali zamestnanca, len štát, tak ja s tým problém nemám... Štát si za to môže sám.... :o
lubko6394
26.04.12,12:38
Aha, takže pán je teoretik so správnymi radami a veľmi osožnými názormi.
skplan
26.04.12,12:43
Ano - mam zivnost. Ved ja chcem iba TPP, ale oni zacali cosi kalkulovat teraz. Len fakt teraz neviem aku sumu pytat na fakturaciu k tej tisicke. Mate este niekto nieco v rukave? :-(
misomiso
26.04.12,12:57
Tak ako som písal ,

KTO nemá na to aby zamestnával ľudí a dal im DOSTOJNÝ plat ,

nech sa nesnaží podnikať , nech vráti živnosť alebo iné oprávnenie na podnikanie a nech čuší ako voš pod chrastou,

lebo príde deň , kedy ho nespokojní zamestnaci obesia na prvý kandeláber.

Noc v zlom, ale: Kolko platis ty svojim zamestnancom?
Braňo
26.04.12,13:00
No aspoň 800 EUR, ale nepoznám Tvoje náklady a podmienky, za akých sa dohodneš...

Silne pochybujem, že pri mesačnej dovolenke ako zamestnanec budeš fakturovať 800 EUR ako živnostník....
Paula
26.04.12,13:16
netúži mať zamestnancov preventívne :)
kopretinka
26.04.12,15:21
Milá JAJA 11,

Slovensko živorí , ak si si to doteraz nevšimla !

Najlepší ľudia najlepší odborníci Slovenska sú PREČ !

Všetci pracujú v zahraničí od popredného vedca, cez manažéra až po zvárača !

S kým chceš budovať Slovensko ?

Na Slovensku zostali len deti, dochodcovia , robotnícky ODPAD ,banda podvodnícka každého druhu, štátni zamestnanci a tí ktorým tento stav VYHOVUJE,že zamestnávajú ľudí za 450 € v hrubom (!) ty si dieťa,dôchodca,ODPAD, podvodník alebo ??

HANBA !!!!!!!!!!!!!
..
Indeed
26.04.12,15:24
a zabudol som pridať ešte jednú kategoriu, ja som VYCHYTRALEC
kopretinka
26.04.12,15:26
Trebárs už len pre to, že chcem aby ten zamestnávateľ prežil,iste sa na Slovensku nezrušia hypermarkety,takže sa nebojím,že by neprežil hlavne preto že teraz nájsť nové pracovné miesto nie je až také ľahké....
Ale inak v poriadku, ak viem, že pre zamestnávateľa robím veľa, že na mojej robote zarobí, netreba sa báť a vypýtať si dobrý plat. to sa nedá,je to stanovené a nemáš šancu na zvýšenieTo však tu na Slovensku ešte stále nevieme... :o A preto zamestnávatelia často vyhrávajú, pretože sa bojíme povedať si svoje. Tí hore zarábajú veľa, ale často sú to ľudia, ktorí vidia koľko zamestnávateľ na nich zarobil, tak si vedia aj vypýtať. A zamestnávateľ si naozaj šikovného manažéra, ktorý je pre neho prínosom nepustí....menia sa ako ponožky a zam. nejde o udržanie si dobrého zamestnanca....môžeš ísť,vonku je kopa nezamestnaných... Len ak by mal na ruke ešte lepšieho :o
.