Mirka1986
26.04.12,15:27
Ahojte poraďáci,
sa mi v práci vyskytol jeden problém. jedná sa o to, že sme mali kontrolu z inšpektorátu práce a bolo nám vytknuté, že nemáme zamestnaneckého dôverníka. preto by som sa chcela opýtať či existuje nejaký paragraf, ktorý nám prikazuje toho zamestnaneckého dôverníka mať.

s tým súvisia ďalšie veci ako napríklad to, že chceme zaviesť konto pracovného času, ale na internete som sa dozvedela, že bez zamestnaneckého dôverníka to nebude možné....
stretol sa už niekto s týmto????
Ďakujem za každý názor a nápad.
jales
27.04.12,07:10
Nechce sa mi momentálne hľadať presné citácie zo ZP, ale my tak isto nemáme tieto inštitúcie a ani nikto zo zamestnancov nemá o to záujem hádať sa sa majiteľmi. Možno niekedy aj na škodu. No na niektoré veci ich ozaj potrebuješ. Mali sme hromadné prepúšťanie a keďže nemáme zástupcov zamestnancov museli sme to mať prejednané so všetkými zamestnancami. Pri vydávaní pracovného poriadku je v ZP uvedené, že ak nie je prejednaný so zástupcami zamestnancov je neplatný. A určite je tých súvislosti v ZP viac.
Stina
27.04.12,07:20
§ 234 ZP :
(1) Zamestnávateľ je povinný umožniť uskutočnenie volieb do zamestnaneckej rady, ak o to zamestnávateľa písomne požiada aspoň 10 % zamestnancov. Zamestnanecká rada u zamestnávateľa, ktorý má

a) od 50 do 100 zamestnancov, má najmenej troch členov,
b) od 101 do 500 zamestnancov, na každých 100 zamestnancov má najmenej jedného ďalšieho člena,
c) od 501 do 1 000 zamestnancov, má najmenej jedného ďalšieho člena,
d) od 1 001 a viac zamestnancov, na každých 1 000 zamestnancov má najmenej jedného ďalšieho člena.

(2) Právo voliť členov zamestnaneckej rady alebo zamestnaneckého dôverníka majú všetci zamestnanci zamestnávateľa, ak u zamestnávateľa pracujú najmenej tri mesiace.