rado3105
26.04.12,15:47
V ciganskycho kruhoch je rozsirene parazitovanie na systeme. Ale ked som sa dozvedel ze mlade ciganky si beru za muzov starych zomierajucich ludi, koli tomu aby dostavali na deti vdovske a sirotske prispevky, skoro ma drblo. Vdovsky dochodok je okolo 150e, sirotsky 100e na dieta. Pritom otcom dietata je uplne niekto iny.....
Kedy uz nejaka politicka krysa zacne riesit skutocny problem a nielen svoje ksefty?


Ak sa zda dana tema niekomu nevhodna, rasisticka, rad sa necham poucit, lebo tu uvadzam hole fakty. Cigani sa za ciganov oznacuju sami, neradia sa medzi ostatnych Slovakov a navzajom sa aj izoluju resp. posobia proti neciganom(takze skor by som oznacil ich spravanie za rasisticke). Ja proti pracujucim, slusnym ciganom nemam nic. ALe tito slusni nemaju stavby na ciernych pozemkoch a neparazituju na systeme. Len chcem aby platili v SR vsetky zakony rovnako pre vsetkych. A taketo podvody by sa mali zacat uz riesit.....
Xanti
26.04.12,14:00
Ale no,
ved tí starci ako píšeš žili ešte za komančov, takže roky vyrobené majú. Nárok na dôchodok majú. Títo vykapú a potom už nebude po kom brať vdovské, lebo nič nerobia. Aj na sirotské musia mať vyrobené roky .