BELANKA 123456
28.04.12,12:52
zneuzitie dokladou v zahranici

v roku 2008 mi ukradli doklady totoznosti a teraz v roku 2012 mi zacali chodit papiere od likvidatorov a exikutorov ze mam v madarsku s.r.o. a ze som konatel firmi , dal som trestne a a doklad od policiie o kradezi som tiez poslal do madarska viete mi niekto poradit
Chobot
28.04.12,22:49
zneuzitie dokladou v zahranici

v roku 2008 mi ukradli doklady totoznosti a teraz v roku 2012 mi zacali chodit papiere od likvidatorov a exikutorov ze mam v madarsku s.r.o. a ze som konatel firmi , dal som trestne a a doklad od policiie o kradezi som tiez poslal do madarska viete mi niekto poradit

A keď ti tie doklady ukradli, nahlásila si to polícii tam v HU?

Ak áno, tak im pošli zápisnicu, že doklady boli zneužité.
BELANKA 123456
29.04.12,08:15
Ano mam doklady od policie ale mne tie doklady ukradli v komarne pred tescom, takze som to dala prelozit do madarciny a idem im to poslat,mam to poslat tomu exikutorovi ci aj niekde inam? a podala som aaj trestne za zneuzitie dokladou co mam este urobit


pomooooc
pepsikova
29.04.12,09:17
Ano mam doklady od policie ale mne tie doklady ukradli v komarne pred tescom, takze som to dala prelozit do madarciny a idem im to poslat,mam to poslat tomu exikutorovi ci aj niekde inam? a podala som aaj trestne za zneuzitie dokladou co mam este urobit


pomooooc..

..no, nedeľu ťažko niečo!..ale ten preklad do maďarčiny by bolo dobre poslať exekútorom overený, teda pravosť prekladu o ukradnutých dokladoch..originál a originál prekladu si odlož doma...a ak si dávala trestné oznámenie na polícii na toho, kto použil tvoje doklady ako svoje, tak aj tam zanes 1 preklad ...a to by malo stačiť...