Indeed
29.04.12,00:18
Mnohí z Vás pri svojej práci cestujete po Slovensku a určite ste využili reštauračné služby za učelom
občerstvenia /jedlo, nápoje, posedenie/.
Preto by som navrhoval aby sme sa vzájomne podelili o svoje skúsenosti s kvalitou resp. nekvalitou
reštauračných služieb,/kvalita jedla, obsluha, čakanie na jedlo , a celkový dojem/
hlavne tých prevádzok,ktoré sú umiestnené pri cestách a cestných ťahoch
/reštaurácie,penziony, salaše a i./
Poprosil by som hlavne o tie Vaše skúsenosti,ktoré sa vymykajú z priemeru,
už či pozitívné a aj negatívne, teda niečo, čo Vás príjemne prekvapilo a tiež aj to, čo Vás šokovalo.
Teda kam , do ktorých podnikov a prevádzok by ste iným rozhodne DOPORUČILI isť sa najesť
a kam by ste rozhodne NEDOPORUČILI vstupovať za nijakým účelom, tobož už nie na konzumaciu jedla.

Ďakujem za Vaše postrehy a skusenosti.
Indeed
28.04.12,22:30
Pripojil by som dve pozitívné skusenosti a jednu negatívnú skusenosť s reštauračnými službami.

Asi nikoho neprekvapím, keď doporučím salaš Krajinka , chutné jedlá, pestrý výber, rýchla obsluha
možnosť sedenia vnútri aj vonku
otvaracie hodiny do 21:00
+ možnosť zakúpenia vyborných syrov

Tiež doporučujem salaš Hron v Kováčovej,resp.na jej okraji, vyborné a chutné jedla, široký výber, štýlové posedenie v Kolibe aj na terase,privetíva a rýchla obsluha.

Rozhodne NEDOPORUČUJEM Hostinec Modrá laguna pri ceste z Kremnice do Martina na kraji Hornej Štubne,
chudobná ponuka jedál, jedla prepálene s veĺkým množstvom tuku,dlhé čakanie na obslúženie, ešte dlhšie na jedlo
slabá hygiena prevádzky, obsluha neprivetivá, prepracovaná, zlé parkovanie a málo parkovacích miest.
Dáša_
29.04.12,06:20
kde je salaš Krajina?
Indeed
29.04.12,06:47
pri Ružomberku.
Indeed
30.04.12,06:02
Rozširujem túto tému nasledujúcim linkom :

http://forum.autobazar.eu/nie-je-zranica-ako-zranica-t18866-15.html

Pri mojich cestách po Slovensku je pre mňa doležité sa zastaviť a vychutnať si jedlo, sklamania zažívať nechcem.

Dobré reštiky,motoresty,či salaše spomínané v tomto linku si hneď idem zaznačiť do svojej automapy.
laurin
30.04.12,07:38
Salas Krajinka - skoda ze sa tam tolko caka...

Ja odporucam aj Kolibu Likava smerom z Ruzomberka na Dolny Kubin, pekne prostredie, aj okolie, je tam male detske ihrisko a klud, ak mate chut a cas sa trochu prejst tak na hrad likavka sa da.

Potom dobra je aj koliba z BB na Donovaly (teraz ma nenapadne ako sa vola - ale na parkovisku kde odstavuju kamiony ked su Donovaly neprejazdne :)) - tu maju dobre gulase, polievky, v strede je ohnisko - len pocas lyzovaciek sa tu da najst malokedy volne miesto, takze komu nevadi pockat odporucam.

Potom ked smerom na Kremnicu od Ziaru tak odporucam motorest Sturec pred Turcianskymi Teplicami - nie je to top ale celkom dobre porcie a slusne ceny.

EDIT : este ma napadol Hofer smerom z Nitry na Hlohovec - asi najvacsie porcie co som zazil, menu za super cenu a neda sa to skoro zjest. Casnici mili a kmitaju.
Zita5
30.04.12,08:28
Salas Krajinka - skoda ze sa tam tolko caka...

Ja odporucam aj Kolibu Likava smerom z Ruzomberka na Dolny Kubin, pekne prostredie, aj okolie, je tam male detske ihrisko a klud, ak mate chut a cas sa trochu prejst tak na hrad likavka sa da.

Potom dobra je aj koliba z BB na Donovaly (teraz ma nenapadne ako sa vola - ale na parkovisku kde odstavuju kamiony ked su Donovaly neprejazdne :)) - tu maju dobre gulase, polievky, v strede je ohnisko - len pocas lyzovaciek sa tu da najst malokedy volne miesto, takze komu nevadi pockat odporucam.

Potom ked smerom na Kremnicu od Ziaru tak odporucam motorest Sturec pred Turcianskymi Teplicami - nie je to top ale celkom dobre porcie a slusne ceny.

EDIT : este ma napadol Hofer smerom z Nitry na Hlohovec - asi najvacsie porcie co som zazil, menu za super cenu a neda sa to skoro zjest. Casnici mili a kmitaju.

Veru najväčšie porcie za prijateľnú cenu a milí kmitajúci personál a to nie len u Hofera na Hlohovec, ale vo všetkých prevádzkach Hofera .
Alena Šimová
03.05.12,11:14
Salaš Krajinka - nebola som spokojná, objednala som si zemiakové placky so slaninkou a bryndzou a kyslé mĺieko. Doniesli nie placky, ale niečo ako dolky, vnútri surové a k tomu všetkému dali ako prílohu zeleninu-paradajku, papriku, trochu čudné.
Veľmi sa mi však páčila Koliba u sv. Krištofa, uvádzam link. Je to medzi BB a Donovalmi. Super jedlo, obsluha, prostredie .... http://www.usvkristofa.sk/
Indeed
03.05.12,12:24
Nemusí byť každý spokojný v odporúčaných reštauráciach ,

ja tiež hocikedy nie som spokojný v tých podnikoch ktoré som doporučil,konkrétne salaš HRON

nie som spokojný s tým ako pracuje II.smena na spomínanom salaši

keďže čašníkov poznám viem aká je to práve smena , ak to nie je tá správna smena ODCHÁDZAM
buchač
03.05.12,14:29
...každá reštika , salaš ......proste každé pohostinné zariadenie je to pre mňa dobré , ktoré však musí splňať aj nejaké to kritérium :

- čistota podniku ....všade
- ponuka jedálneho lístka by mala mať nie iba jeden list A4
- teplé ( pre mňa priam horúce ) jedlo
- studené nápoje
- úsmev a príjemné slovo obsluhy ...

...cena už potom nie je až tak podstatná .....euro hore - dole ...
Bionda
03.05.12,14:37
.. ani ten Hofer už nie je to čo bol... ja som tam už bola aj nespokojná.. ale zatiaľ radšej chodíme U krba v NR
Bionda
03.05.12,14:39
... ja tiež súhlasím, keď majú WC zahumusené, že bojíš kľučku chytiť- ako potom môžu mať čisto v kuchyni!
srska
03.05.12,18:47
súhlasím s bionda
DanielaSL
05.05.12,11:40
V Kolibe pri BB im to vždy dlho trvá ....
DanielaSL
05.05.12,11:46
Určite je dobrý náš Salaš u Franka....... teda v Starej Ľubovni.
Keď sme chodievali do Bratislavy smer Nitra radi sme sa zastavili v Nezábudke - Orovnica.
A potom smer na Prešov radi jeme v kolibe Šariš Park.
myara
05.05.12,11:52
Indeed
06.05.12,04:42
Objavujú sa tu priaznivé recenzie na Kozí Vršok,

čítal som tu recenziu z Trendu ...... no neviem neviem

Mňa osobne takéto futuristické priestory nejak neoslovujú...

A foto jedla ? Priemer .... podĺa mňa

A za zeleninový šalat by som nedal vyše 5 eur. ani nahodou.

Moj názor je , že podniky tohto typu zavedenie eura a následne zdražovanie zachránilo tým sposobom,
ako ked roztapajuci sa nanuk položíme do mrazničky.

Pred cca 5 rokmi ked sa platilo SKK boli také podniky vždy prázdne.
Indeed
06.05.12,04:48
Ale oslovil ma salaš v Michalovej pri Brezne /smer Brezno-Tisovec / www.eurosalas.sk (http://www.eurosalas.sk)

Je nad dedinou,pekný výhľad,utulné prostredie, bez ruchu, málo zákaznikov, rýchle vybavenie,
fantastický baraní guláš, pravá žinčica

rozhodne doporučujem sa zastaviť a to nielen kvoli jedlu...
lavanda
07.05.12,21:06