ferko18
29.04.12,07:57
Dobry den
Momenatlne som v zahranici a potreboval by som zistit vlastnika pozemku ..cca pred polrokom som nasiel iny pozemok v tom istom katas. bez problem..len teraz mi pise ze vektorava mapa neni k dispozicii .. je to chyba u mna alebo katas. urad aktualizoval a vymazal mapy?
dakujem
jahoszmsk
29.04.12,10:32
skôr je chyba u teba, kataster aktualizuje údaje každý víkend, mapy zobrazuje iba Internet Explorer, neviem či aj Chrome. možno si zle zadal niektoré údaje.
misoft
29.04.12,13:18
Len IE zobrazuje (pokiaľ viem). Politika štátu - používať M$ aplikácie.
Mária27
29.04.12,16:06
Mne to tiež prestalo ukazovať a nič som nemenila. Používam Internet Explorer.
ferko18
29.04.12,17:10
Tak pouzivam IE ale najnovsiu verziu ..okolite dediny mi zobrazuje bez problemov ale viem ze davnejsie tam bola aj mapa dediny ale uz je len biela teda bez vektorovej mapy...

To je samostatny portal je hrozny je este obstojne ale to ze to je len pre IE je horsie som zvyknuty pouzivat mobil alebo tablet s androm ..a som v riti..chudaci linuxaci
jahoszmsk
29.04.12,17:22
informuj sa či v konkrétnej dedine nezačali pozemkové úpravy, vtedy neukazuje nič na mape, asi aby sa predišlo špekuláciám s pozemkami.
viem z vlastnej skúsenosti, že katastrálna mapa bola biela, mama mi darovala parcely číslo XY v nemenovanej dedine, práve sa konali pozemkové úpravy, prišiel mi list z katastra že sa prevod pozastavuje do ukončenia pozemkových úprav,zhruba do roka bola mapa funkčná a pozerám, mama mi darovala iné pozemky ako bola majiteľkou po novom, samozrejme z katastra nič neprišlo, ani mne ani mame, bol som za právnikom na katastri, on navrhol formou dodatku ku darovacej zmluve darovať mi parcely podľa pozemkových úprav ( nové čísla LV a nové čísla parciel), a až potom to prešlo.