mio001
30.04.12,11:35
Dobry den,

ake mate skusenosti s fi, ktore vymahaju pohladavky?

Pripadne odporucte nejaku fi na vymahanie pohladavky.

Dakujem.
Indeed
30.04.12,18:13
Nemám skusenosť , a ani nechcem mať.
Martin1310
30.04.12,20:20
Poznam par takých pracovníkov,je to banda grázlov ktorí vedia len jednu jedinú vec a to robiť ludom zle,tak sa tým živia.
Ked sa dá niečo vybavyť právne čistou cestou tak takýchto netreba.
buchač
02.05.12,17:31
Poznam par takých pracovníkov,je to banda grázlov ktorí vedia len jednu jedinú vec a to robiť ludom zle,tak sa tým živia.
Ked sa dá niečo vybavyť právne čistou cestou tak takýchto netreba.
...otázka ......

...A DÁ SA ....?????

Niekedy jeden - dvaja takí pracovníci viac vymôžu ( podotýkam oprávnenú pohľadávku !!!! ) ako celá právnická suita ....
Raz darmo , aj keď súdy rozhodnú kladne , aj tak je to o ničom ....
Lebo právny systém je na Slovensku taký , že oprávnený sa môže ísť v pohode pásť a odporca si užíva zatiaľ jeho plody práce , peniaze ....atď...
willma
21.09.12,10:41
ale no tak - inzercia patrí do platenej sekcie
buchač
05.02.13,13:55
Dobry den,

ak mate zaujem o vymahanie pohladavok kontaktujte ma na sahulova@protourion.sk, al. 0904 244 644. Pracujem pre serioznu, a to zdoraznujem, inkasnu kancelariu. Mame vyborne vysledky.
Toto by ma zaujímalo ...

Odkup pohľadávok
Predaj pohľadávok je riešenie ktoré prináša našim zákazníkom rýchle speňaženie pohľadávok, zbavenia sa „zlých“ portfólií pohľadávok, ktorých vymoženie je komplikované a nákladné.

PxxxxxxxxN je pripravený analyzovať a odkúpiť portfólio pohľadávok.

Okamžité speňaženie pohľadávok prináša pre spoločnosť nasledujúce výhody:
okamžitá hotovosť;
žiadne dodatočné náklady s mimosúdnym, či súdnym vymáhaním pohľadávok;
transparentný partner, ktorý s odbornou starostlivosťou spracuje Vašich dlžníkov.

1. Aká je výška odmeny v percentách ?
2. Spracujete dlžníka aj vo prípade pohľadávky fyzických osôb ?
3. Od akej výšky ( minimálna suma ) je pre vás pohľadávka zaujímavá na ten okamžitý odkup ???
buchač
05.02.13,14:16
Toto by ma zaujímalo ...

1. Aká je výška odmeny v percentách ?
2. Spracujete dlžníka aj vo prípade pohľadávky fyzických osôb ?
3. Od akej výšky ( minimálna suma ) je pre vás pohľadávka zaujímavá na ten okamžitý odkup ???

Nasa spolocnost realizuje odkup balika pohladavok, t.zn. ze sa nezameriavame na jednotlive pohladavky. Ak nam vsak na vyssie spominanu adresu preposlete podklady, vieme urcit odkupnu cenu.
Odmena v percentach, v pripade mimosudneho inkasa, je tiez individualna zalezitost, posudzuje sa najma mnozstvo, suma a pravidelnost odovzdavanych pohladavok.
Vymahame aj pripady c2c. min. pohladavka 1 500 € (istina)
Tri priame otázky , no nedostal som priame odpovede ....( aj keď čiastočne chápem ) ...

Až príliš všeobecná odpoveď ...a na stránke tiež nič moc ...
buchač
05.02.13,14:27
pozri priamo odpoviem, ak mate pohladavku, poslite mi detaily a viem vam povedat co s tym vieme spravit. A tie odpovede su najpriamejsie a najkonkretnejsie ako pri takych vseobecnych otazkach mozu byt.
1) 6-25%
2) ano
3) cca 1500 €
...iná káva ....:---

Uvidíme ešte ......zatiaľ som ešte kľudný , len u exekútora som na dotyčnú osobu podal papiere na vymáhanie ...

Ale podmienky sú veľmi slušné ...možno sa aj ozvem ...:rolleyes:
Slim
24.02.13,16:11
To si mal asi šťastie, lebo ja mám opačnú skúsenosť. Nevymohli ale že vôbec nič a to som sa im musela pripomínať aby som sa niečo dozvedela.
buchač
24.02.13,16:21
Ja mam skusenosti s vymahanim pohladavok cez CCV - CELOŠTÁTNE CENTRUM VYMÁHANIA (http://www.ccv.sk/). Uplne bez problemov a prekvapivo rychlo vsetko vybavili..
Drzim palce

To si mal asi šťastie, lebo ja mám opačnú skúsenosť. Nevymohli ale že vôbec nič a to som sa im musela pripomínať aby som sa niečo dozvedela.
...prečo mám ale pocit , že tu nejde o " to šťastie " ...?
...prečo mám pocit , že sa zo strany Patrika jedná len a len o reklamu ...???
Erik Jakubík
26.06.13,15:57
mimosúdne nie jedine cez advokáta. pracujem pre AK a vymáham pohladávky ale niekedy mám pocit že viacej branim veritela pred trestnými stíhaniami určite odporucam vybrat si nejakeho kvalitneho advokata vo Vasom okolí
draik
26.06.13,20:54
Nechcem sa Vás nijako dotknúť, ale reagovať na staré témy nie je zrovna najlepší spôsob prezentácie na porade, leda ak na zvyšovanie počtu príspevkov. Časom zrejme zistíte, že vymáhať a vymôcť sú dve rozdielne veci. Navyše ani k jednej nie je potrebný advokát.