3tina
11.02.06,13:20
Neviete mi poradiť? Budem maž na budúci týždeú vo firme asi 20 dohodárov na dva dni. Je mi jasné že ich musím prihlásiť do Soc.poisťovne, ale stačí ak registračný list FO bude jedno tlačivo a z dátumov je jasné kedy je začiatok a koniec vykonania práce, alebo si to naši úradníci vyžadujú 2 krát .tlačivo musím vyplňať pre každého 2krát -prihláška, odhláška zvlášť. Vďaka
kukučka
11.02.06,14:30
Myslíš to tak, že prihláška bude zároveň aj odhláškou?
Pokiaľ viem, tak dohodárov nenahadzujú len odkladajú na kopu, ale pre istotu by som tam zavolala a dohodla sa :)
ata111
11.02.06,14:38
V KE odo mňa žiadali samostatne prihlášku a na druhom papieri odhlášku. Ale mám zopár prihláseno-odhlásených a nechali to tak a ja tiež.
Zita4
11.02.06,14:48
Neviete mi poradiť? Budem maž na budúci týždeú vo firme asi 20 dohodárov na dva dni. Je mi jasné že ich musím prihlásiť do Soc.poisťovne, ale stačí ak registračný list FO bude jedno tlačivo a z dátumov je jasné kedy je začiatok a koniec vykonania práce, alebo si to naši úradníci vyžadujú 2 krát .tlačivo musím vyplňať pre každého 2krát -prihláška, odhláška zvlášť. Vďaka
Vypíš RLFO cez internet, vytlač si prihlášku, potom uprav dátum, zaškrtni odhlášku a vytlač si ju. Odovzdáš to naraz a hotovo. Takto nemusíš všetky údaje vyplňovať dvakrát.
3tina
11.02.06,15:27
Vďaka za rady. Tina