TopWien
01.05.12,20:02
Vie mi prosím niekto poradiť ako to je s pracovným víza do Číny?

Plánujem sa tam minimálne na jeden rok usadiť a rozbehnúť tam podnikanie.

Aké dokumenty k tomu potrebujem, čo sa víza týka?
lujza.j
01.05.12,18:07
srska
01.05.12,18:16
TopWien
01.05.12,18:18
Ďakujem veľmi pekne za priložené linky avšak nezodpovedali 100% na moje otázky. Vzhľadom nato, že plánujem v Číne podnikať, nemôžem predložiť pri žiadosti o pracovné víza žiaden pozývací list. A zároveň tam nie sú podmienky typu ako dlho môžem byť v zahraničí. Potrebujem tam byť minimálne 12 mesiacov, čo už mi príde na turistické víza veľa.
srska
01.05.12,18:20
Ďakujem veľmi pekne za priložené linky avšak nezodpovedali 100% na moje otázky. Vzhľadom nato, že plánujem v Číne podnikať, nemôžem predložiť pri žiadosti o pracovné víza žiaden pozývací list. A zároveň tam nie sú podmienky typu ako dlho môžem byť v zahraničí. Potrebujem tam byť minimálne 12 mesiacov, čo už mi príde na turistické víza veľa.navštív ambasádu - dohovoríš sa aj slovensky
lujza.j
01.05.12,18:21
Ďakujem veľmi pekne za priložené linky avšak nezodpovedali 100% na moje otázky. Vzhľadom nato, že plánujem v Číne podnikať, nemôžem predložiť pri žiadosti o pracovné víza žiaden pozývací list. A zároveň tam nie sú podmienky typu ako dlho môžem byť v zahraničí. Potrebujem tam byť minimálne 12 mesiacov, čo už mi príde na turistické víza veľa.
tak si tam zájdi, alebo kontaktuj telefonicky....
TopWien
01.05.12,18:23
navštív ambasádu - dohovoríš sa aj slovensky

To by som určite urobil, len teraz som pracovne veľmi vyťažený a nestíham v žiadnom prípade ísť do Bratislavy kvôli víza. Preto sa chcem najprv informovať, že potom pôjdem "na istotu".
srska
01.05.12,18:25
pozri aj tu: http://www.mzv.sk/peking - v časti služby/víza - asi potrebuješ typ "z"
simonha
13.08.14,08:00
Zdravim, ak mozem poradit pozri sem najdes tu vsetko potrebne ohladom viz do ciny aj vsetky poplatky, ktoré sú s nimi spojene a z vlastnej skusenosti velka spokojnost. http://www.vizum.sk/staty/cinska-ludova-republika.html