Hansa
02.05.12,10:12
Zdravím Vás!
Chcem zmeniť zamestnanie. V terajšom pracovnom pomere robím personalistiku, mzdy, odvody, dane, vystavujem faktúry, spracovávam došlé faktúry, pripravujem všetky doklady pre externú účtovnú kanceláriu na spracovanie PÚ, všetky administratívne práce, korešpondenicu. Mám zabezpečený elektronický prístup na sociálku, zdravotky na daňový úrad, na štatistický úrad...
Zistila som, že šéf za mojím chrbtom plánuje môj odchod z firmy. Ja si nájdem novú prácu, viem sa dohodnúť s konateľom na dátume odchodu a chcem si teraz pripraviť preberajúci a odovzdávajúci protokol. Prosím poraďte vzor takéhoto protokolu.
Lebo ak by som na niečo zabudla, po odchode sa už pravdy nedomôžem /môj šéf sa súdi so všetkými možnými inštitúciami za akékoľvek situácie. Každý sme nejaký, ale on má zvláštnu povahu stále niekoho upodozrievať. Nemienim sa s ním hádať..../
Ďakujem!
Danielle369
02.05.12,09:01
Hansa
02.05.12,09:09
-ešte by som dodala k tej mojej otázke, že som poverená zodpovedná osoba za ochranu osobných údajov, mám uzamykateľnú skriňu, v ktorej sú osobné spisy cca 250 zamestnancov. Vedúci zoberie kľúč, môže narobiť "šarapatu" a potom čo?
Čiže aj odovzdanie týchto spisov by som mala zakomponovať do odovzdávajúceho protokolu?!
Tweety
02.05.12,09:29
-ešte by som dodala k tej mojej otázke, že som poverená zodpovedná osoba za ochranu osobných údajov, mám uzamykateľnú skriňu, v ktorej sú osobné spisy cca 250 zamestnancov. Vedúci zoberie kľúč, môže narobiť "šarapatu" a potom čo?
Čiže aj odovzdanie týchto spisov by som mala zakomponovať do odovzdávajúceho protokolu?!
Áno, aj týchto samozrejme. Jednoducho kompletnú agendu.
Hansa
02.05.12,09:37
-takže to spisujem. Pokúsim sa to pripojiť do prílohy
Tweety
02.05.12,09:40
Ok, zdá sa to v poriadku, ešte porozmýšľaj nad niečím, čo tam chýba, ak už nič, daj tam dátum a miesto pre podpisy.
Hansa
02.05.12,09:43
Ok, zdá sa to v poriadku, ešte porozmýšľaj nad niečím, čo tam chýba, ak už nič, daj tam dátum a miesto pre podpisy.

Ďakujem!