Zuzulik27
02.05.12,19:45
...v pripade, ze by som chcela zalozit sprostredkovatelsku agenturu pre pracu v zahranici a potrebovala by som spolocnika, kde kazdy z nas by mal na starosti inu krajinu /alebo viacej krajin/..hladam niekoho kto hovori velmi dobre nejakym jazykom okrem anglictiny /ktoru beriem ako samozrejmost/, napriklad nemecky.. kto rad cestuje, je komukativny.... Nasiel by sa niekto taky? Len ciste zo zvedavosti, dakujem
Economic
06.05.12,05:58
Zaraď si toto do inzercie....
Indeed
06.05.12,06:02
Ty si odkedy moderátor tohto fóra ??
Indeed
06.05.12,06:05
Agenturu pre au-pair , alebo pre nejaké pobyty študentov , alebo na predavanie leteniek , O.K. súhlasím

len preboha nenajímajte ľudí na odborné práce bez toho aby ste vedeli zodpovedať na určité otázky,

ktoré uzko súvisia s prácou,ktorú by mali vykonávať

lebo chabé odpovede vám pripadných adeptov určite odradia

A hlavne nepýtajte peniaze vopred.
mazo81
16.05.12,16:05
zdravim uz sa niekto ozval ...v akom obore by malo byt sprostredkovanie...uz som mal drobne skusenosti ale nebolo to ono ... vzdal som to koli nespolahlivosti zamestnancov ...ovladam nemecky jazyk slovom a pismom ...zaklady holandstiny a anglictiny ...
Zuzulik27
22.05.12,17:37
Ahoj, prosim Ta napis mi nieco viac o sebe na c.zuzana@gmail.com..., dakujem




zdravim uz sa niekto ozval ...v akom obore by malo byt sprostredkovanie...uz som mal drobne skusenosti ale nebolo to ono ... vzdal som to koli nespolahlivosti zamestnancov ...ovladam nemecky jazyk slovom a pismom ...zaklady holandstiny a anglictiny ...