Martineez Merfi Black
02.05.12,21:51
Dobrý večer,

chcel by som začať s učením základov práce s PC - Internet, Word, Excel. Neviem však konkrétne náležitosti, ktoré k tomu potrebujem. Mám ukončenú Obchodnú akadémiu, momentálne živnostník.

Za odpovede vopred ďakujem
misoft
02.05.12,20:32
Dosť nejasne položená téma.
A) Ty sa chceš učiť základy práce s PC?
B) Ty chceš druhých učiť základy práce s PC?
Upresniť.
Economic
03.05.12,10:23
Dobrý večer,

chcel by som začať s učením základov práce s PC - Internet, Word, Excel. Neviem však konkrétne náležitosti, ktoré k tomu potrebujem. Mám ukončenú Obchodnú akadémiu, momentálne živnostník.

Za odpovede vopred ďakujem


Čo je potrebné ?

a toto že je aká téma ? Jednoznačne takto zakladať tému je maximálna hlúposť, ak chceš získať akú takú normálnu odpoveď. (Bez urážky)
srska
03.05.12,10:27
na obchodnej akadémii neučia základy? zbohom školstvo
blavaciko
03.05.12,18:03
Srska, som absolventom obchodnej akadémie a ak ti mám pravdu povedať, vďaka bohu za školu života :)
4 roky sme omieľali to isté učivo. So živnosti sme prebrali len ake podmienky musí živnostník spĺňať. To, že ako vyzerá tlačivo, alebo nebodaj kde to treba vybaviť, okolo toho sme ani nebežali :D
Takže zadávateľa chápem, odporúčam prelúskať poradu.sk a hľadať.
srska
03.05.12,18:24
Srska, som absolventom obchodnej akadémie a ak ti mám pravdu povedať, vďaka bohu za školu života :)
4 roky sme omieľali to isté učivo. So živnosti sme prebrali len ake podmienky musí živnostník spĺňať. To, že ako vyzerá tlačivo, alebo nebodaj kde to treba vybaviť, okolo toho sme ani nebežali :D
Takže zadávateľa chápem, odporúčam prelúskať poradu.sk a hľadať.ja som maturoval v 1974 a už vtedy sme sa učili v 2. ročníku čo je to nand, and, or, .... fortran, cobol, ... - zbohom dnešné školstvo
Dav
03.05.12,18:25
Názov témy som opravila.
Otázku som pochopila tak, že SA nechce učiť, ale on chce učiť.
Ak som pochopila správne, tak :
Školiť môže organizovaním kurzov, je to akreditovaná činnosť (ak sa nezmenilo niečo v zákonoch), preto doporučujem sledovať, ktorá firma v okolí takéto niečo organizuje a ponúknuť svoje služby takejto firme,a robiť to s jej usmernením a pod jej záštitou.
Alebo ponúknuť svoje služby podnikateľom v okolí, a formou konzultácií robiť individuálne školenia.
Samozrejme, o príslušný predmet činnosti rozšíriť živnostenské oprávnenie.
srska
03.05.12,18:32
ak je to tak ako píše dav, treba sa prihlásiť na "vodičák na pc" - ecdl kurzy (základy pc, windows, office vrátane access,) . výsledok - certifikáty o počítačovej gramotnosti