mixal1
03.05.12,20:41
Nemáte niekto takýto domček?
Neviete poradiť, kde kúpim jednotlivé kúsky skladačky, priamo od výrobcu, za čo najnižšiu cenu?

Totiž, máme voľný pozemok, na ktorom stál staručký domček ešte po mojej prababke, to sa zrovnalo so zemou, a roky tam nič nestojí. Ale minulý týždeň som pozeral nejakú reláciu, kde štát stavia neprispôsobivým takéto rodinné domčeky, teda, mne by to nevadilo vlastnit takýto domček, je to pekné, útulné, a mne sa to páči, že s tým nieje pomerne žiadna práca, iba to pospájať, a hotovo:)

Nemáte niekto s týmto skúsenosť, prípadne neviete o nejakej super lacnej firme, čo to vyrába, ja by som si to aj sám svojpomocne poskladal.

;)
hubatá
14.07.13,06:05
... a kde je foto alebo link na takýto domček?Vidím že od roku 2012 táto táma nikoho nezaujala, možno dnes áno a tak ju oživujem.
buchač
14.07.13,06:55
V súvislosti s tými neprispôsobivými ( čítaj cigáni ) predpokladám , že ide o tie UNIMO buňky ...
http://www.containex.sk/sk/produkty/mimoriadna-ponuka-obchod
Je viacero typových druhov ...

Dá sa kúpiť aj na inzerát
http://dom.bazos.sk/?hledat=Predam+Unimobunku&hlokalita=&iddel=1
Ibaže tu je jeden menší problém - nikdy jeden nevie , v akom stave sa buňka nachádza a ako bude pri tej nakládke reagovať konštrukcia a tie steny .

Finančné náklady sú tiež neopominuteľné .
Nakládka a vykládka by bola v podstate drahšia , ako samotná cena tej kúpy z druhej ruky ...

Ja osobne by som si radšej vybral z tej ponuky montovaných drevených chatiek ...dodávateľov je neúrekom , aj v Baumaxe alebo Hornbachu majú .
hubatá
14.07.13,07:05
Vďaka ti buchač: som sklamaná, myslela som že ide o nejakú novinku, tieto škatule nie sú moc vhodné do záhrady, prehrievajú sa určite v horúčavách. Máš pravdu s tými drevenými domčekmi.
misoft
14.07.13,12:15
buchač
14.07.13,16:33
misoft ....Ty si nepevný ?
Podľa toho prvého linku si robíš fóry ???

Len tak na rýchlovku som si pozrel tie ceny ...minimálna suma je fasa nevyhovujúca k tomu priestoru ...a ešte nejaké náklady plus...
Za tie prachy si jeden postaví ( dá postaviť ) jednoduchú stavbičku a fertig ..

Toto by si si urval na záhradu ?
Lebo ja teda nie !!!
Dokonca ako ten normálny domček na trvalé bývanie by bola dobrá dilema ...


ALE toto je môj , iba MOJ NÁZOR .