bryan
11.02.06,19:45
Ahojte,
navrhujem pridat aj tlacitko NESUHLASIM. Niektore prispevky si zasluzia aj negativne hodnotenie. Malo by sa ale dat napisat o tom, preco nesuhlasim.
Mozno je to trosku negativisticky navrh, ale vramci otvorenosti nazorov ... ?
Denda
11.02.06,18:48
Ahojte,
navrhujem pridat aj tlacitko NESUHLASIM. Niektore prispevky si zasluzia aj opacne stanovisko. Malo by sa ale dat napisat o tom, preco nesuhlasim.
Mozno je to trosku negativisticky navrh, ale vramci otvorenosti nazorov ... ?
Neviem či by to bolo najsprávnejšie riešenie
Pri nesúhlasení s príspevkom je možnosť vycitovania a napíše sa správny názor.
Richard
11.02.06,18:48
presne ako píšeš:
1. je to negatívne
2. treba vysvetliť s čím nesúhlasíš

1.+2.= je potrebné napísať s čím a prečo nesúhlasíš a na to tu už máme tlačidlo "odpovedať" .-)
bryan
11.02.06,19:33
:)
este ze tak :)
sak ja som vlastne chcel to tlacitko na svoje prispevky ... :)
abel
12.02.06,08:44
:)
este ze tak :)
sak ja som vlastne chcel to tlacitko na svoje prispevky ... :)
Vidieť, že si poraďák telom i srdcom.:D :D :D
Jozef Mihál
12.02.06,12:22
Oceňujem tú anketu. Vtipné možnosti.
Tweety
12.02.06,14:36
Oceňujem tú anketu. Vtipné možnosti.
To už by sme mohli dať aj nesúhlasím s nesúhlasím.:p :p :) :rolleyes:, ale potom by sa už nikto v tom nevyznal.
Paula
12.02.06,14:47
A ešte by sme mohli dať nesúhlasím s nesúhlasím.:p :p :) :rolleyes:
To tam vidím;)
ALBO
12.02.06,15:04
Naozaj sú tam niektoré príspevky (veľmi málo) , ktoré nie sú dobré, je ale veľa aj takých pri ktorých možno polovica z nás má taký názor a iní opačný aj daňiari nebudú jednotní. A tak je dobre , keď si to vysvetlíme, nebolo by dobre to len tak neodsúhlasiť. Tie názory, môžu pômôcť pri kontrole.
Ale všimli ste si ako pekne si odsúhlasujeme príspevky? Našla som aj taký čo mal sedem súhlasov. Je to takto dobre. (lebo keď sa pozriem na tie svoje staršie,tak dodnes neviem , či je tá odpoveď dobrá, ale oni sa aj tieto odpovede časom oprášia ).
ALBO
12.02.06,15:26
Naozaj sú tam niektoré príspevky (veľmi málo) , ktoré nie sú dobré, je ale veľa aj takých pri ktorých možno polovica z nás má taký názor a iní opačný aj daňiari nebudú jednotní. A tak je dobre , keď si to vysvetlíme, nebolo by dobre to len tak neodsúhlasiť. Tie názory, môžu pômôcť pri kontrole.
Ale všimli ste si ako pekne si odsúhlasujeme príspevky? Našla som aj taký čo mal sedem súhlasov. Je to takto dobre. (lebo keď sa pozriem na tie svoje staršie,tak dodnes neviem , či je tá odpoveď dobrá, ale oni sa aj tieto odpovede časom oprášia ).

Ešte dodám, čo som zabudla, keď niekto nesúhlasí , tak to napíše a zdôvodní a my ostaní dáme súhlas ak to bude správne, a hneď je jasné, ktorý z príspevkov je dobrý a ktorý zlý. Heslo: "využívajme súhlasy"
Paula
12.02.06,15:37
Ešte dodám, čo som zabudla, keď niekto nesúhlasí , tak to napíše a zdôvodní a my ostaní dáme súhlas ak to bude správne, a hneď je jasné, ktorý z príspevkov je dobrý a ktorý zlý. Heslo: "využívajme súhlasy"
I ja dodám: Ale buďme si istí tou správnosťou, kým súhlas dáme.
andrej_rv
12.02.06,15:39
I ja dodám: Ale buďme si istí tou správnosťou, kým súhlas dáme. Buďme. Aj keď zase sa ten súhlas dá vziať späť (a dokonca bez kolku, nie ako pri rozvode :) )
Barbara
13.02.06,07:41
Neviem či by to bolo najsprávnejšie riešenie
Pri nesúhlasení s príspevkom je možnosť vycitovania a napíše sa správny názor.


Súhlasím s Dendou.

Potom stránka " PORADA" by sa mohlo zmeniť na stránku " SAMÉ NESÚHLASÍM".
Teda to bol nápad BRYAN:mad: :mad: :mad:
domacnost
13.02.06,08:27
Ja by som určila na porade niekoho ,kdo by mal na starosti kontrolovať odpovede , pretože sa tu naozaj rozlišujú a nie je v konečnom dôsledku známe či je správna alebo zlá. Niekedy som tu z toho taká dopletená. Naozaj by sa tu malo častejšie súhlasiť, ale aj s nesúhlasením odpovedať k otázke ktorá už bola zodpovedaná. Mne tu chýbajú takýto ľudia tzv.kontrolóri , aby odbornosť porady bola na lepšej úrovni.
Jozef Mihál
13.02.06,08:33
To čo chcete, domacnost, je utópia. Kvalitu a správnosť príspevkov tu možno posudzovať skutočne len podľa počtu pripojených "súhlasím".
domacnost
13.02.06,08:36
To čo chcete, domacnost, je utópia. Kvalitu a správnosť príspevkov tu možno posudzovať skutočne len podľa počtu pripojených "súhlasím".

Ja to chápem, no bola to len moja predstava a návrh :rolleyes: :) , ktorý je asi nereálny.
Jozef Mihál
13.02.06,08:38
Pozrite si napr. témy k stravným lístkom, k príspevkom na DDS a pod. Dočítate sa, že jednotlivé regionálne daňové úrady (či presnejšie ich pracovníci a zdá sa že inak rešpektovaní) majú vzájomne nejednoznačný výklad k týmto problémom. Vo výklade zákona neexistuje absolútna pravda - keby existovala, môžeme zrušiť súdy. Preto i ak by sa našiel niekto ochotný, kto by verifikoval príspevky, na 100% by to nebolo nikdy.
STRELEC
13.02.06,08:39
To čo chcete, domacnost, je utópia. Kvalitu a správnosť príspevkov tu možno posudzovať skutočne len podľa počtu pripojených "súhlasím".Našťastie tu nemáme tzv. kontrolórov. Tí by si za chvíľu začali myslieť, že sú neomylní a začali by robiť chyby grandiózneho rozsahu.
Fórum Porady je veliké a tak sa vždy niekto nájde, čo prípadné vybočenie usmerní.
evina
13.02.06,08:44
Ja by som určila na porade niekoho ,kdo by mal na starosti kontrolovať odpovede , pretože sa tu naozaj rozlišujú a nie je v konečnom dôsledku známe či je správna alebo zlá. Niekedy som tu z toho taká dopletená. Naozaj by sa tu malo častejšie súhlasiť, ale aj s nesúhlasením odpovedať k otázke ktorá už bola zodpovedaná. Mne tu chýbajú takýto ľudia tzv.kontrolóri , aby odbornosť porady bola na lepšej úrovni.
Porada je na báze dobrovoľnosti, t.j. aj takýto "kontrolóri" by museli byť na báze dobrovoľnosti. Pre nich by to však znamenalo, nič iné nerobiť len čítať príspevky a "overovať" odpovede a my by sme sa museli zbierať na ich živobytie:).
V neprehľadnej legislatíve, ktorá v tejto oblasti vládne nemáte takúto 100% záruku ani u jedného zákonodarcu, centrálneho orgánu, daňového poradcu, auditora atď.
Preto sa napr. aj v Etikete porady prikladá dôraz na citáciu zákonov, t.j. podloženie svojich tvrdení paragrafmi.
Nikto však nie je neomylný, môže sa stať, že v rýchlosti a v snahe pomôcť si neuvedomí všetky súvislosti a odpovie nesprávne alebo nepresne. Som na porade rok a mám také skúseností, že v 98% sa na takéto chybné tvrdenie reaguje, diskutuje a rieši správnym smerom. Nikto ani nemôže vo svojej práci brať príspevok uvedený na Porade ako dôkazový materiál pre svoje tvrdenia napr. voči DÚ, ale ako pomôcku riešiť svoje problémy.
Na záver uvádzam v úvodzovkách, že veľmi rada by som bola človekom, ktorý dokáže posúdiť správnosť každého príspevku na Porade....ale to by som určite už sedela a pracovala niekde inde.
Všetkých, ktorí sa snažia pomôcť a zdôvodňovať svoje tvrdenia si hlboko vážim :):) a Porada je pre mňa obrovským prínosom...a som presvedčená, že najviac problémov sa vyriešilo práve na tejto stránke a nie na žiadnom DÚ, ZP a pod....
domacnost
13.02.06,09:03
Porada je na báze dobrovoľnosti, t.j. aj takýto "kontrolóri" by museli byť na báze dobrovoľnosti. Pre nich by to však znamenalo, nič iné nerobiť len čítať príspevky a "overovať" odpovede a my by sme sa museli zbierať na ich živobytie:).
V neprehľadnej legislatíve, ktorá v tejto oblasti vládne nemáte takúto 100% záruku ani u jedného zákonodarcu, centrálneho orgánu, daňového poradcu, auditora atď.
Preto sa napr. aj v Etikete porady prikladá dôraz na citáciu zákonov, t.j. podloženie svojich tvrdení paragrafmi.
Nikto však nie je neomylný, môže sa stať, že v rýchlosti a v snahe pomôcť si neuvedomí všetky súvislosti a odpovie nesprávne alebo nepresne. Som na porade rok a mám také skúseností, že v 98% sa na takéto chybné tvrdenie reaguje, diskutuje a rieši správnym smerom. Nikto ani nemôže vo svojej práci brať príspevok uvedený na Porade ako dôkazový materiál pre svoje tvrdenia napr. voči DÚ, ale ako pomôcku riešiť svoje problémy.
Na záver uvádzam v úvodzovkách, že veľmi rada by som bola človekom, ktorý dokáže posúdiť správnosť každého príspevku na Porade....ale to by som určite už sedela a pracovala niekde inde.
Všetkých, ktorí sa snažia pomôcť a zdôvodňovať svoje tvrdenia si hlboko vážim :):) a Porada je pre mňa obrovským prínosom...a som presvedčená, že najviac problémov sa vyriešilo práve na tejto stránke a nie na žiadnom DÚ, ZP a pod....

Súhlasim s tebou vo všetkom čo si napísala. Kto je vlastne neomylný? Mám skúsenosti s DÚ, že sa omnoho veľa krát zmýlili a tvrdili mi úplne niečo iné, ako som napr.dostala radu od auditorov, poradcov. :) Kdo vlastne potom nese zodpovednosť za účtovanie? No už len ten obyčajný účtov., ktorý nie je až taký zbehnutý a nevie zo zákona si preložiť laicky čo sa tam píše:
napr: § 17 ods.4 písm.a,b,c,d, zákon o dph, skúste si to prečítať no čítam to 45 x za sebou a stále nechápem o čo vlastne kráča. Myslíte, že tí čo píšu tieto zákony sa tomu rozumejú?
Ako však pri kontrole dokážem kdo má pravdu? Sto ľudí sto chutí.:p
evina
13.02.06,09:05
Ako však pri kontrole dokážem kdo má pravdu? Sto ľudí sto chutí.:p


Bojujem do posledného dychu :):)
STRELEC
13.02.06,09:13
Súhlasim s tebou vo všetkom čo si napísala. Kto je vlastne neomylný? Mám skúsenosti s DÚ, že sa omnoho veľa krát zmýlili a tvrdili mi úplne niečo iné, ako som napr.dostala radu od auditorov, poradcov. :) Kdo vlastne potom nese zodpovednosť za účtovanie? No už len ten obyčajný účtov., ktorý nie je až taký zbehnutý a nevie zo zákona si preložiť laicky čo sa tam píše:
napr: § 17 ods.4 písm.a,b,c,d, zákon o dph, skúste si to prečítať no čítam to 45 x za sebou a stále nechápem o čo vlastne kráča. Myslíte, že tí čo píšu tieto zákony sa tomu rozumejú?
Ako však pri kontrole dokážem kdo má pravdu? Sto ľudí sto chutí.:p
Na našej práci je pekná (a zároveň nepríjemná) neustála zmena, vývoj. Rovnako aj subjektívnosť. Hotové nešťastie "neomylný" suverénny kontrolór z DÚ, Inšpektorátu práce ...atď... spolkov. Takého ťažko presvedčíš, aj keď máš 100-razy pravdu. Ostáva len argumentovať, bojovať, hrať sa na diplomata. ... a čerpať inšpirácie z Porady, napr.
ALBO
13.02.06,13:24
Súhlasim s tebou vo všetkom čo si napísala. Kto je vlastne neomylný? Mám skúsenosti s DÚ, že sa omnoho veľa krát zmýlili a tvrdili mi úplne niečo iné, ako som napr.dostala radu od auditorov, poradcov. :) Kdo vlastne potom nese zodpovednosť za účtovanie? No už len ten obyčajný účtov., ktorý nie je až taký zbehnutý a nevie zo zákona si preložiť laicky čo sa tam píše:
napr: § 17 ods.4 písm.a,b,c,d, zákon o dph, skúste si to prečítať no čítam to 45 x za sebou a stále nechápem o čo vlastne kráča. Myslíte, že tí čo píšu tieto zákony sa tomu rozumejú?
Ako však pri kontrole dokážem kdo má pravdu? Sto ľudí sto chutí.:p


Myslím, že tí čo to píšu, rozumejú tomu čo tam píšu. Možno sú niekedy vydialení od praxe a preto my ostatní máme problémy s aplikáciou toho, čo v zákone je.Ale zas, keby zákon mal riešiť všetko čo sa v živote vyskytne bol by ešte dlhší a zložitejší.
§ 17 naozaj na prvé prečítanie aj desiate vyzerá dosť zložito, preto treba hľadať odborné výklady v publikáciách alebo MU DR alebo MF. Niekedy stačí prečítať dva konkrétne príklady a máte v tom jasno.
A keď ani to nepomôže, je tu predsa PORADA.
Jana Acsová
13.02.06,13:25
A toto si pamätáte?

http://www.porada.sk/t10858-nechba-tu-garant-ktor-by-definitivne-potvrdil-sprvnos-postupu.html

Čo sa čudujeme, že sa opakujú témy na odborné otázky? Opakujú sa aj debaty medzi Poraďákmi .-)
ALDA
13.02.06,13:32
A toto si pamätáte?

http://www.porada.sk/t10858-nechba-tu-garant-ktor-by-definitivne-potvrdil-sprvnos-postupu.html

Čo sa čudujeme, že sa opakujú témy na odborné otázky? Opakujú sa aj debaty medzi Poraďákmi .-)

Janka vieš:" Opakovanie je matkou múdrosti"..asi chceme povedať my Poraďáci:):):)
...a potom čo s etiketou Porady..hm?!:confused:
evina
13.02.06,13:36
A toto si pamätáte?

http://www.porada.sk/t10858-nechba-tu-garant-ktor-by-definitivne-potvrdil-sprvnos-postupu.html

Čo sa čudujeme, že sa opakujú témy na odborné otázky? Opakujú sa aj debaty medzi Poraďákmi .-)

Jani aspoň si mi pripomenula a zároveň ma potešila, že mi to ešte stále myslí rovnako:D - celá porada je o dobrovoľnosti...
Jana Acsová
13.02.06,13:43
Ja si ešte myslím, že bude možno dobré častejšie oprašovať staršie témy... Aby sme nezabudli na princípy :)
ALBO
13.02.06,13:45
A toto si pamätáte?

http://www.porada.sk/t10858-nechba-tu-garant-ktor-by-definitivne-potvrdil-sprvnos-postupu.html

Čo sa čudujeme, že sa opakujú témy na odborné otázky? Opakujú sa aj debaty medzi Poraďákmi .-)

Asi na tom niečo bude, keď sa opakujú, keď tí novší čo sme sa tejto debaty nezúčastnili sme navodili tú istú problematiku.
Nevadí , nikdy nie je neskoro, treba hľadať riešenia a rešpektovať ich.
Jana Acsová
13.02.06,13:52
Pravdaže to nevadí .-)

Ale je to príklad toho, že niekedy aj dobre hodený link veľa vyrieši .-)
ALBO
13.02.06,20:39
Teraz sa spýtam ako úplný laik.(Súhlasím s podhodením dobrého linku takže nechcem protirečiť v žiadnom prípade), ale nevadí to (kapacitne), že sa to takto nabaľuje? Teraz bola jednoduchá otázka,na ktorú sa dalo odpovedať jednou vetou.Niekto prihodil link na 6 stranách s rôznymi podobnými problematikami okolo auta.
To asi tiež nie je najlepšie.
Ja rozmýšľam skôr nad tým ako ľudí prinútiť , aby si tú problematiku pohľadali sami, prv než zadajú novú tému. Pretože robiť to za nich, podľa mňa je aj pre odpovedajúceho často krát náročnejšie ako napísať odpoveď (musím to dať vyhľadať, prečítať si odpovede, či sa k otázke hodia.... )

Podľa mňa veľa sa sprehľadní teraz tými vypracovanými otázkami. Len to bude dlhá cesta , časovo náročná..
domacnost
14.02.06,06:23
Janka vieš:" Opakovanie je matkou múdrosti"..asi chceme povedať my Poraďáci:):):)
...a potom čo s etiketou Porady..hm?!:confused:

Ja keď idem zakladať novú tému, tak si najskôr vyhľadám či sa už spomínaná téma neriešila , no ale bohužiaľ som tu od novembra a nemala som čas kedy si prečítať hore napísaný link , ktorý bol už predebatovaný. Nechodím tu tak často, aby som stíhala čítať ešte aj diskusie , ktoré tu boli už rozobraté. Majte s nami strpenie........ :mee: .K tým založeným, opakujúcim sa témam mám istý názor , ako vy, ale.... nie každý perfektne ovláda danú problematiku a kedže som už spomínala názory sa tu líšia a každý si chce založiť znova svoju tému , aby dostal jasnú a hlavne dobrú odpoveď.:cool:
Katarína STR
14.02.06,06:39
No, ono je to fakt len o tom, či sa niekomu chce alebo nechce dať vyhľadávanie a troška sa aj potrápiť a skúšiť vyhľadať všetkými možnými kombináciami danú tému, či problém.
Je ľahšie zadať novú tému a čakať a prosiť, aby mu na ňu niekto odpovedal.
Preto je už zvykom nás "starších" poraďákov hodiť tam link, aby si dotyčný sám naštudoval tému.
Ak sa pozriete do profilu "starších" poraďákov, tak uvidíte, že za posledný rok pridali veľmi málo nových tém, respektíve ich nepridali vôbec.
Je to naozaj len o tom, či sa niekomu chce pracovať s poradou, alebo nie.
Veď tu už je toľko príspevkov a tém, že už je to naozaj skoro všetko rozobraté.
Všetko sa tu dá nájsť, len treba chcieť.

domácnost - nemyslíš si, že je horšie, keď si niekto naozaj dá tu námahu a dá si vyhľadávanie a zobrazí sa mu 50 tém s rovnakým názvom a rovnakou otázkou ? Podľa mňa to dotyčného akurát dopletie.
Jozef Mihál
14.02.06,06:43
mimotemy
Najradšej mám tie "súrne" novozaložené témy typu:

Nemám čas (nechce sa mi) hľadať, ale určite má niekto čas (chce sa mu) rýchlo mi poradiť s mojim problémom ...atď.

Samozrejme vždy poteší, keď niekto tú istú tému založí viackrát - do rôznych porád...
Jana Acsová
14.02.06,06:56
Témy častokrát nie sú zadané jednoducho a nie je možné zodpovedať problematiku jednou vetou.
U jednoduchých otázok sú odpovede namieste. U problematickejších vyriešených a variantných sú linky vhodné. Ak diskusia už raz prebehla na piatich stranách, načo ďalšia diskusia, možno na siedmich ... o tom istom ... resp. niekedy sa vyvinie úplne nesprávnym smerom. Nie vždy má ten, kto vie odpovedať čas a potom prebiehajú siahodlhé dohady už k vyriešenému. Vtedy by bolo dobré od tých, ktorý vedia o téme hodiť link.
bryan
14.02.06,10:55
Hm, spociatku som sa aj trosku zahanbil, ked som pridal tuto temu lebo este do par minut bolo na svete pomerne dost odsuhlasenych protinazorov. Hovoril som si, ze zas sa rypem do veci z tej negativnej stranky zivota ... tak reku ze sa hadam polepsim, ci co. :)

Napokon ste ma vsetci celkom milo prekvapili, ze sa nazbieralo dost prispevkov. Ano, chcel som sa tymto spytat na moznost vyrazneho upozornenia na chybu alebo nazorovu odlisnost v niektorych odpovediach ... teda hlavne sposob ako usetrit cas pre tych, co najskor uveria prispevku a az neskor sa hadam docitaju jeho opravu... Vlastne nieco ako parlamentarium, kde okrem moznosti povedat dobre, je aj moznost povedat zle.

Paci sa mi vsak, ze doterajsie vysledky ukazuju na to, ze nesuhlas sa da vyjadrit aj pozitivnou cestou, bez peciatky NEGATIVNY. Je to dobre, ked si ludia ponechavaju pozitivne myslenie. :) Keep smiling!

Ked som stravil jedno leto za polarnym kruhom, tesil som sa z toho, ze je stale slnko, cely den a celu "noc". Bolo to nadherne. Obcas sa mi vsak stalo, ze som vstal, dal si ranajky a vydal sa na cestu kde nebolo zivej duse ... az kym som pochopil, ze je cas spat, lebo su dve hodiny v noci. Ked som sa odtial vratil, tak som bol rad, ze v noci je tma a tesil som sa, ze rano vyjde slnko. To je ta moja rovnovaha.

Na porade mozem priamo suhlasit, alebo sa zdrzat. Nesuhlasit mozem nepriamo.
Jozef Mihál
14.02.06,10:58
A to čo voláme podaktorí "duch Porady", zasa získal na kvalite. Oceňujem.
bepo
14.02.06,11:57
Bryan-dokonca už tu bola aj debata o tlačítku Nesúhlasím,je tu fakt už veľa rozobratých tém stačí len trošku pohľadať.Ja úplne súhlasím s Jozefom ohľadom zakladania príspevkov typu "Nemám čas sa trochu poobzerať tak to za mňa urobte vy" a ešte treba dať na záver poznámku ako je to super stránka a super ľudia ale už moc nevyjadrujem svoj názor lebo je trochu ostrý.
ALBO
14.02.06,15:19
No a čo poviete na toto:
-------------------------------
Ahojte!

Kam by ste zaradili obchod: Maďari, resp. Češi vyfakturujú tovar, ktorý je dodaný zo Slovenska...

Určite tu už bolo veľa dotazov na tému dovoz z EU. Nemám čas na hľadanie, tak mi prosím Vás poraďte...
---------------------------------

Ja si idem dať radšej pauzu
JankaO
14.02.06,16:12
No a čo poviete na toto:
-------------------------------
Ahojte!

Kam by ste zaradili obchod: Maďari, resp. Češi vyfakturujú tovar, ktorý je dodaný zo Slovenska...

Určite tu už bolo veľa dotazov na tému dovoz z EU. Nemám čas na hľadanie, tak mi prosím Vás poraďte...
---------------------------------

Ja si idem dať radšej pauzu



Asi toto:
Poznám odpoveď, ale namám čas ju napísať.
Jana Acsová
14.02.06,16:51
Asi toto:
Poznám odpoveď, ale namám čas ju napísať.Veľmi pekné ... stále sa máme čomu podučiť .-)
Richard
15.02.06,09:59
Hm, spociatku som sa aj trosku zahanbil, ked som pridal tuto temu lebo este do par minut bolo na svete pomerne dost odsuhlasenych protinazorov. Hovoril som si, ze zas sa rypem do veci z tej negativnej stranky zivota ... tak reku ze sa hadam polepsim, ci co. :)

Napokon ste ma vsetci celkom milo prekvapili, ze sa nazbieralo dost prispevkov. Ano, chcel som sa tymto spytat na moznost vyrazneho upozornenia na chybu alebo nazorovu odlisnost v niektorych odpovediach ... teda hlavne sposob ako usetrit cas pre tych, co najskor uveria prispevku a az neskor sa hadam docitaju jeho opravu... Vlastne nieco ako parlamentarium, kde okrem moznosti povedat dobre, je aj moznost povedat zle.

Paci sa mi vsak, ze doterajsie vysledky ukazuju na to, ze nesuhlas sa da vyjadrit aj pozitivnou cestou, bez peciatky NEGATIVNY. Je to dobre, ked si ludia ponechavaju pozitivne myslenie. :) Keep smiling!

Ked som stravil jedno leto za polarnym kruhom, tesil som sa z toho, ze je stale slnko, cely den a celu "noc". Bolo to nadherne. Obcas sa mi vsak stalo, ze som vstal, dal si ranajky a vydal sa na cestu kde nebolo zivej duse ... az kym som pochopil, ze je cas spat, lebo su dve hodiny v noci. Ked som sa odtial vratil, tak som bol rad, ze v noci je tma a tesil som sa, ze rano vyjde slnko. To je ta moja rovnovaha.

Na porade mozem priamo suhlasit, alebo sa zdrzat. Nesuhlasit mozem nepriamo.

Más v tom isto pravdu,

len ide o to, ze stlacit suhlasim je jednoduche a jasne. Vidno s cim suhlasis.

Ja by som bol tiez za nesuhlasim, ale ma to haciky kvoli ktorym to nedavam - vysvetlit co je v danom prispevku nespravne
- kto zrusi nesuhlas ked dotycny opravi prispevok
- negatívna stránka nesúhlasim je relevantna len v neodborných témach, kde sa to dá zneužiť na "poškodzovanie" mena... a vyvolávania konfliktov...

Lepšie bude spropagovať nejaké heslo "Neberte príspevky bez súhlasu úplne vážne a pre istotu čítajte ďalej"
ekin
16.02.06,14:55
budem mimo témy, ale nemam to kam pripísat:
prosííííím, oprav ten názov témy: Hoby za hobby..priznam sa,že mi to kole oči a naviac, keď su chyby a preklepy v príspevkoch, to viem prekusnúť, ale v názve priečinka, to mi vadi. Dakujem
STRELEC
16.02.06,15:00
budem mimo témy, ale nemam to kam pripísat:
prosííííím, oprav ten názov témy: Hoby za hobby..priznam sa,že mi to kole oči a naviac, keď su chyby a preklepy v príspevkoch, to viem prekusnúť, ale v názve priečinka, to mi vadi. Dakujem
Ja som z "konkurenčného" Prešova a tiež sa neviem cez niektoré veci "prekusnúť", prehrýzť.
Mňa zas opravujú, keď tresnem volov... alebo za totál hrubku. Niekedy. Každý máme svoje.
Ozajmimotemy
Zita5
26.03.06,11:15
Prečo sa mi v počte súhlasov , ktoré som obdržala objavuje zvláštne numero , prečo to nenapočítava súhlas od 1000 ?;)
Zita5
26.03.06,18:28
Posúvam................................
lenkak
26.03.06,18:34
Neboj sa, aj k tomu sa Richard dostane, asi nečakal, že budeš taká šikovná, a budeš mať počet číslic 4, a nie len 3.
Melnick
26.03.06,18:45
K tomu nesúhlasu iba toľko : mohlo by sa stať , že niektorých " poraďákov" by prípadné nesúhlasy odradili
od prispievania, čo by bola určite škoda.;)
Zita5
26.03.06,18:58
Neboj sa, aj k tomu sa Richard dostane, asi nečakal, že budeš taká šikovná, a budeš mať počet číslic 4, a nie len 3.


Aha ....... :) ;)