pepsikova
04.05.12,14:14
..práve sa začína prvý zápas šampionátu...naši s Kanadou...


..tak držme palce...a spomeňme si na Paliho...
...tipujem výhru pre nás...

http://www.youtube.com/watch?v=lpEOO0HOEVA&feature=related
pepsikova
04.05.12,12:16
...držím všetky palčoky, aj šarkanove,nech sa nám darí...Kanada nie je lacný súper,ale keď sa chce, aj bojovať vieme...


..navrhujem po prvej tretine vymeniť komentátorov..však to je hrúúúza,henti naši dvaja...(a češi nedávajúúú)
AlaNR
04.05.12,12:40
Svorne nenávidíme Jamieho Benna, ktorý nám praskol prvý gól... :(
Treba ho pomstiť, minimálne 3x!! :D
pepsikova
04.05.12,12:47
..vyzerá to, že naši sa rozbehnú...normálne poviem, dal by Boh!...
pepsikova
04.05.12,13:04
asedma
04.05.12,13:04
..je vyrovnane..
asedma
04.05.12,13:35
prehravame po 2.tr. 1:3
pepsikova
04.05.12,13:36
..no pekne...a to som bola len chvíľu so šarkanom na lúke...to čo robili?..
asedma
04.05.12,13:48
ten moj muz bude mat asi pravdu..tipol si, ze nam daju 5 golov
asedma
04.05.12,13:49
jednoducho kanadania su lepsi
asedma
04.05.12,13:49
a uz je het
asedma
04.05.12,13:54
takze 3:2..nic nie je stratene
trisestri
04.05.12,14:11
skoda ze prehraju,lebo celkom dobre hraju,ale Kanada ma silny tim
Kvaka
04.05.12,14:19
dobojované
Stanislav 1975
04.05.12,15:04
Viem,že ma zožerete teraz, ja som bol volakedy velký fanda hokejový, ale bez Demitru ma to už nebaví...,čo ja viem-celé to je nejaké nemastné-neslané...
srska
04.05.12,15:07
kanada na 30% plynu a my - no poviem tak - ešte že to kočíruje vujtek
Stanislav 1975
04.05.12,15:10
kanada na 30% plynu a my - no poviem tak - ešte že to kočíruje vujtek
Písal som na zvaz ked vyberali trénera a ponúkol som svoje služby a nezobrali ma...
:eek:
-a tu majú dosledok...:D
pepsikova
04.05.12,15:27
...ja som s výberom hráčov celkom spokojná a je tam cítiť dravosť...prehrať o jeden gól nie je hanba..viem, že sa ešte ukážu, však je ešte len začiatok...kanada tiež nehrala podľa svojho štýlu, možnoo veľkosť plochy imrobila problém, ale naši ,verím, že sa dostanú do švungu...hrať tam ja, tiež to lepšie nedám ako oni... http://s13.rimg.info/9daac796b8cbc844ea6fdae37ab18643.gif (http://smayliki.ru/smilie-850779399.html)..no...
Stanislav 1975
04.05.12,15:57
...ja som s výberom hráčov celkom spokojná a je tam cítiť dravosť...prehrať o jeden gól nie je hanba..viem, že sa ešte ukážu, však je ešte len začiatok...kanada tiež nehrala podľa svojho štýlu, možnoo veľkosť plochy imrobila problém, ale naši ,verím, že sa dostanú do švungu...hrať tam ja, tiež to lepšie nedám ako oni... http://s13.rimg.info/9daac796b8cbc844ea6fdae37ab18643.gif (http://smayliki.ru/smilie-850779399.html)..no...

ja zasa naopak-moc naším neverím-podľa mňa pohoríme...
pepsikova
04.05.12,16:06
...Staník, daj aspoň trochu optimizmu!!!...budú sa snažiť, uvidíš...
Stanislav 1975
04.05.12,16:58
...Staník, daj aspoň trochu optimizmu!!!...budú sa snažiť, uvidíš...
Pepsi,ja nehovorím,že sa nebudú snažiť, a máme mladučký bojovný tím-ale sú to ešte neskúsení, mladí chlapci- niečo z toho bude ale až keď nazbierajú skúsenosti...-iné tímy majú skúsenejších harcovníkov- momentálne máme tak na 6-7 miesto-vyššie určite nie...
trisestri
04.05.12,17:25
ak vobec postupime do štvrtfinale,to musia okrem Kazachstanu,Francuska vyhrat aj aspon dva z 3 zapasov z USA,Svajciarskom,Bieloruskom
asedma
04.05.12,17:52
aj s Lotysskom
pepsikova
05.05.12,12:29
..nikto nepozerá kazachov?..neverím...švajčiari ich valcujú jedna báseň!...
pepsikova
05.05.12,13:39
..o šiestej je kanada s amerikou..to bude mňamka:)
Gapo
05.05.12,14:00
Nie že by som nedržal našim, ale nezdieľam fanatický optimizmus. Priam ma dvíha, keď niekto dopredu robí z našich polobohov a potom keď dostanú na frak, tak ich idú zatratiť do horúcich pekiel.
marulik
05.05.12,15:03
prosím máte niekto stream online na MS v hokeji, len nie taký čo platí iba pre Europu, vopred dakujem
pepsikova
05.05.12,17:44
Nie že by som nedržal našim, ale nezdieľam fanatický optimizmus. Priam ma dvíha, keď niekto dopredu robí z našich polobohov a potom keď dostanú na frak, tak ich idú zatratiť do horúcich pekiel...

..ja nerobím z našich polobohov...dokonca ani nemám najmilovanejšieho hráča...a hokeju takmer nerozumiem, pravidlá nepoznám..len mám rada hokej, ako šport,páči sa mi, fandím aj iným mužstvám, teším sa, keď mužstvo vyhrá, smutná som, keď šikovní prehrajú...a túto tému som založila nie preto, aby tu padali múdre predpovede , zaručené tipy a fičal ti fanatický optimizmus..ale aby sme sa tešili, aj smútili len tak, pretože hráme hokej, sme dobrí a sme tam...ale aj iní sú..a ten duel sa mi páči...asi tak ja..
misoft
05.05.12,19:08
Ľudkovia, keď chcete, tak môžete sledovať on-line hockey tu:
http://hokej.stv.sk/ v sekcii VIDEO online

Overené, sledujem, nie je to žiadne "spoplatnené" (ako tie "slávne" stránky) - ručím svojou šedivou gebuľou.
pepsikova
05.05.12,19:29
...softík, ty si jeden poklad!!...rozmýšlam, kde budem sledovať zápasy, lebo pri tých našich komentátoroch zaspávam...vôbec mi nepasujú, ako bez života, chýba im šmrnc...tak pojdem kuki na tvoj link...lebo ani na magiu som nenašla stanicu, kde by šiel český hokej...

...a len tak pri hokeji, češi hrali dobre, ale švédi sú lepší,vraj adepti na víťaza...a v hľadisku som videla také osemnástky v mojom veku, v prvých radoch fandili svojim...tam by som chcela byť...a zažiť to..achjaj...
Gapo
06.05.12,04:58
"pepsikova"
To som nenapísal ako reakciu na teba. Och, aký sú tí ľudia niekedy domýšľavý :D
Či nevidíš a nepočuješ ako sa rozplývajú a špekulujú rôzny odborníci, kde sa dostaneme aj keď ešte nebolo ani prvé buly.
Gapo
06.05.12,05:02
...softík, ty si jeden poklad!!...rozmýšlam, kde budem sledovať zápasy, lebo pri tých našich komentátoroch zaspávam...vôbec mi nepasujú, ako bez života, chýba im šmrnc...

...a len tak pri hokeji, češi hrali dobre, ale švédi sú lepší,vraj adepti na víťaza...a v hľadisku som videla také osemnástky v mojom veku, v prvých radoch fandili svojim...tam by som chcela byť...a zažiť to..achjaj...
Ja som voľakedy nezáživnosť a neobjektívnosť našich TV komentátorov riešil zvukom z rozhlasu a ak to dávali česi, tak som prepol na nich.
pepsikova
06.05.12,05:28
"pepsikova"
To som nenapísal ako reakciu na teba. Och, aký sú tí ľudia niekedy domýšľavý :D
Či nevidíš a nepočuješ ako sa rozplývajú a špekulujú rôzny odborníci, kde sa dostaneme aj keď ešte nebolo ani prvé buly...

..no však ja viem, že to nebolo o mne...stačí čítať našu tlač a vieme, ako skončíme- ako vravíš...a tak som chcela sem len naše dojmy dať...

..tiež snorím po českých staniciach,ale bohužiaľ, dávajú hokej len na takej, ktorú nemám..čo už...bejvávalo, keď sa hokej vysielal na čt2 a všetky zápasy, teda aj tie, ktoré nehrali domáci...aj to je už o peniazoch a nie o športe...
DanielaSL
06.05.12,12:27
U nás doma už počuť ..."ježišmária" a sb sa chytá za hlavu pritom.........:confused:
KEJKA
06.05.12,12:51
Ľudkovia, keď chcete, tak môžete sledovať on-line hockey tu:
http://hokej.stv.sk/ v sekcii VIDEO online

Overené, sledujem, nie je to žiadne "spoplatnené" (ako tie "slávne" stránky) - ručím svojou šedivou gebuľou.

nemfunguje...........
Stefan2005
06.05.12,13:13
de funguje - bez problémov...

kliknúť na "spustiť live prenos" a prípadne povoliť komunikáciu (u mnňa mozilla plugin)
Stanislav 1975
06.05.12,13:36
Ten spolukomentátor Riško Lintner tam mudruje stále ako šalamúnové gate...,strašne je múdry to chlapec...;)
srska
06.05.12,13:40
Ten spolukomentátor Riško Lintner tam mudruje stále ako šalamúnové gate...,strašne je múdry to chlapec...;)stenly, a čo mu zostáva - naši zatiaľ hrajú ako keby nevedeli kde je sever
Stanislav 1975
06.05.12,13:42
stenly, a čo mu zostáva - naši zatiaľ hrajú ako keby nevedeli kde je sever
vladino, to je vec uhla pohladu- Malawi alebo Keňu by sme rozostrieľali ako rešeto...:D
Gapo
06.05.12,14:41
Ale nie je to také zlé, ak zoberieme do úvahy, že je to omladený káder (chvalabohu), tak sa chlapci docela dobre prezentujú.
Podstatné je,aby to zvládli po stránke psychickej a začnú prichádzať aj úspechy. Vújtek mal odvahu na takéto zmeny a dúfam, že sa mu to vráti v podobe úspechov.
srska
06.05.12,14:49
Ale nie je to také zlé, ak zoberieme do úvahy, že je to omladený káder (chvalabohu), tak sa chlapci docela dobre prezentujú.
Podstatné je,aby to zvládli po stránke psychickej a začnú prichádzať aj úspechy. Vújtek mal odvahu na takéto zmeny a dúfam, že sa mu to vráti v podobe úspechov.máš pravdu - tak o 3 roky to môže byť zrelý tím
DanielaSL
06.05.12,16:27
Proti majstrom sveta....a len jeden gól...dobrý sme boli...
KEJKA
07.05.12,17:15
vyhrávame 1:3 a tu nikto nič nenapíše?
KoxXxo
07.05.12,17:15
Nech Bože dá, nech Bože dá veď my na to máme....
asedma
07.05.12,17:36
..po 2.tr. vyhravame uz len 3:2
Ivenka
07.05.12,17:39
Tak poslednú tretinu radšej nekukajme...lebo...
KoxXxo
07.05.12,18:18
moje nervýýýýýýýýýýýýýýýýýý
KoxXxo
07.05.12,18:21
Góóóóóóóo´´oo´´oóooóóóóóóóóoó ll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tictac7
07.05.12,18:22
Góóóóóóóo´´oo´´oóooóóóóóóóóoó ll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teším, teším, vytešujem :-)))))
pepsikova
07.05.12,18:23
...načo emócie?..načooooooooooooooooooooooooooooooooo... waaaaaaaaaaaaaaaa.........kludne sa vyvrieskam od radosti...
asedma
07.05.12,18:23
tak predsa vyhra..Satanovi sa to podarilo..
Stanislav 1975
07.05.12,18:43
Ale ako moja babka nebohá vravela- chleba lacnejší nebude...;)
lujza.j
07.05.12,18:47
Ale ako moja babka nebohá vravela- chleba lacnejší nebude...;)
teraz som volala s mojim decko....je v robote...kolega to kukal.....tak mu povedala, že čo sa teší, čo zajtra ked pôjdete do obchodu chleba bude lacnejší;)
misoft
07.05.12,18:47
jahoszmsk
07.05.12,18:53
hm, keď sa šťastie unaví... :confused:
srska
07.05.12,19:01
hm, keď sa šťastie unaví... :confused:ale treba ho pokúšať aby sa unavilo;)
Stanislav 1975
07.05.12,19:03
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b4/Devil-goat.jpg/220px-Devil-goat.jpg priklincoval

inak by som povedal -skor ROYAL FLASH, alebo ešte lepšie FIVE OF A KIND...:D
srska
07.05.12,19:06
inak by som povedal -skor ROYAL FLASH, alebo ešte lepšie FIVE OF A KIND...:Dhej, patorák na 50 korunovej za prvú stovinku:D
pepsikova
07.05.12,19:09
Ale ako moja babka nebohá vravela- chleba lacnejší nebude...;)..

..no to síce nebude...ale koľko bude ráno vyškerených ľudí...čo sa budú tešiť aspoň chvíľu, že sme vyhrali...
Stanislav 1975
07.05.12,19:13
..

..no to síce nebude...ale koľko bude ráno vyškerených ľudí...čo sa budú tešiť aspoň chvíľu, že sme vyhrali...

hm, práveže pepsi už to tak nieje- ludom už to je jedno- volakedy boli plné bary, premietalo sa všade po kluboch a pod., ked naši dali gol,tak hučalo celé sídlisko- už to tak nieje- ľudia majú iné starosti-už ich to tak nenadchýňa- všade je prázdno...
celý ten šport je už aj tak špinavý, všade samé podvody, dopingy a pod
to nieje už tak ako keď jastrabi z tehelného poľa získali pohár majstrov, ked vo finále rozbili Barcelonu 3-2...-to bol vtedy čistý šport a nie teraz, to je všetko humus...
Stanislav 1975
07.05.12,19:14
..

..no to síce nebude...ale koľko bude ráno vyškerených ľudí...čo sa budú tešiť aspoň chvíľu, že sme vyhrali...
ale moj kamoš je vyškerený- privyrobil si- vsadil 2000 eur na našu výhru , kurz 3,50 -zajtra bere 7000 eur...
jahoszmsk
07.05.12,19:20
ale treba ho pokúšať aby sa unavilo;)
naši ho pokúšajú aj tak furt... sranda že tento rok nikto od nich nečaká medailu, iba tú dôležitú miestenku...
jahoszmsk
07.05.12,19:22
ale moj kamoš je vyškerený- privyrobil si- vsadil 2000 eur na našu výhru , kurz 3,50 -zajtra bere 7000 eur...
neverím, že existuje na slovensku taký patriot.
pepsikova
07.05.12,19:24
hm, práveže pepsi už to tak nieje- ludom už to je jedno- volakedy boli plné bary, premietalo sa všade po kluboch a pod., ked naši dali gol,tak hučalo celé sídlisko- už to tak nieje- ľudia majú iné starosti-už ich to tak nenadchýňa- všade je prázdno...
celý ten šport je už aj tak špinavý, všade samé podvody, dopingy a pod
to nieje už tak ako keď jastrabi z tehelného poľa získali pohár majstrov, ked vo finále rozbili Barcelonu 3-2...-to bol vtedy čistý šport a nie teraz, to je všetko humus.....

..no možno v mestách ani nie, ale tu, v mojej nore to hučalo dosť nahlas!..dokonca aj keď sa rozchádzali skalní z krčiem, preberali tie góly detailne,takže som sa mohla priučiť novým chválam, aj nadávkam...:)
srska
07.05.12,19:25
naši ho pokúšajú aj tak furt... sranda že tento rok nikto od nich nečaká medailu, iba tú dôležitú miestenku...prečo sranda? veď je to tím, ktorý potrebuje vyzreť a možno o tri roky budú môcť na nejaké popredné umiestnenie zazerať.
jahoszmsk
07.05.12,19:28
prečo sranda? veď je to tím, ktorý potrebuje vyzreť a možno o tri roky budú môcť na nejaké popredné umiestnenie zazerať.

zasa o tri roky? to už je koľko rokov, odkedy sú v Áčku?:eek:
jahoszmsk
07.05.12,19:30
aha, neprialo nám počasie doteraz. až raz.
Stanislav 1975
07.05.12,19:34
aha, neprialo nám počasie doteraz. až raz.
neverím, že sa niekto z nás, z porady dožije ďalšieho titulu majstra- neverím-možno naše deti alebo vnuci-ale my to nebudeme určite...
AlaNR
07.05.12,19:36
Všimli ste si, že posledný gól padol 38 sekúnd pred koncom zápasu?

Pali, ďakujeme!
tictac7
07.05.12,19:49
....dokonca strafil aj naše inkasované - škoda len, že naši nerealizovali aj tie jeho vysnívané - to by bola iná sranda :-)
srska
07.05.12,20:01
Všimli ste si, že posledný gól padol 38 sekúnd pred koncom zápasu?

Pali, ďakujeme!
dobrý postreh
AlaNR
07.05.12,20:48
Komu toto nesadne, tomu sa vopred ospravedlňujem:

Príde Ivan Gašparovič do šatne k hokejistom a tento raz si naozaj dá záležať na svojich slovách, hovorí jasne a zrozumiteľne, tak ako sa na správneho prezidenta hokeja patrí.
Hovorí o tímovom duchu a víťaznom góle, metaforicky fabuluje o čerstvo nadojenom zdravom mlieku, čo po brade tečie, o zodpovednom vyzretom víne, na ktoré sa dá spoľahnúť, ale i silnej pálenke v nasich radoch, ktorá cudzinca neraz zloží do kolien.
Ked dovyslovuje svoje slová, usmeje sa popod fúz a je rád, že hokejisti ho s neskrytým záujmom vypočuli.
Jeden z hokejistov s úsmevom vstáva, podáva podpísanú hokejku a držiac okolo ramien mu pomôže opustiť šatňu amerického tímu.
:D
KoxXxo
07.05.12,21:00
načo sem pletieš toho (x)uja?
misoft
08.05.12,00:09
Prečo? No v telke-elke sa vyjadril, že pôjde na Ukrajinu (keďže iní nechcú), lebo keď tam bude, naši budú vo finále - zastierací manéver, aby nemusel s kde-kým "rokovať" (aj tak by prd vyrokoval, ešte by sa poplietol - ako to má vo zvyku).
Teda výsledok - starý j(x)uj a finále - to sa nestretnú.
pepsikova
08.05.12,03:22
načo sem pletieš toho (x)uja?..

..tuším, že myslím, http://s15.rimg.info/a941e318e13c239b9db16634e6e3ff99.gif (http://smayliki.ru/smilie-886342311.html)že tašparko nerozumie hokeju any tolko čo ja..a poplietol si dvere...namiesto k nám, http://s16.rimg.info/085c2c8a0bc367c0458b701e6a709020.gif (http://smayliki.ru/smilie-930871719.html) behol k američanom..aby bola sranda...
Gapo
08.05.12,04:52
Včera som nejako pozabudol na začiatok zápasu a keď som len tak prepol kanál, že čo beží, dávali nejaký hokej, myslel som nejaký starý záznam. Zaujalo ma to, lebo to boli fofry. Myslím si, to by bolo keby naši teraz tak hrali a zrovna to bolo aj s Američanmi, to by bolo neskutočné. Potom som si začal uvedomovať, hráčov dresy aj reklamy, ale veď to nie je možné, až mi srdce poskočilo, veď to je LIVE zápas našich!!!
buchač
08.05.12,23:35
..práve sa začína prvý zápas šampionátu...naši s Kanadou...
..tak držme palce...a spomeňme si na Paliho...
...tipujem výhru pre nás...

http://www.youtube.com/watch?v=lpEOO0HOEVA&feature=related
...ani BOH nie je všemocný ....:---
...vieš , koľko by som stavil na tip podľa doporučenia ???.....ani deravý groš...

...držím všetky palčoky, aj šarkanove,nech sa nám darí...Kanada nie je lacný súper,ale keď sa chce, aj bojovať vieme...
..navrhujem po prvej tretine vymeniť komentátorov..však to je hrúúúza,henti naši dvaja...(a češi nedávajúúú)
...ale Ty to " pekne " komentuješ ....Karči a Vít by sa mohli učiť .....:---:D

..vyzerá to, že naši sa rozbehnú...normálne poviem, dal by Boh!...
...normálne poviem .....pozeral som súpisku hráčov , no meno BOH sa tam nevyskytuje ...:mee:
...žeby posledné eso Vujtekovo ???

..no pekne...a to som bola len chvíľu so šarkanom na lúke...to čo robili?..
...vidíš , čo robíš ???......to kvôli Tebe ...:eek:

Viem,že ma zožerete teraz, ja som bol volakedy velký fanda hokejový, ale bez Demitru ma to už nebaví...,čo ja viem-celé to je nejaké nemastné-neslané...
JA NIE ......Demitra zápas nespasil ......ani on nebol BOH - boli aj lepší ....obyčajný hráč ...( ale o mŕtvych iba dobre ...)

Pepsi,ja nehovorím,že sa nebudú snažiť, a máme mladučký bojovný tím-ale sú to ešte neskúsení, mladí chlapci- niečo z toho bude ale až keď nazbierajú skúsenosti...-iné tímy majú skúsenejších harcovníkov- momentálne máme tak na 6-7 miesto-vyššie určite nie...
...konečne názor bez ružovučkých okuliarčekov....dokonca aj správny ...;):rolleyes::---:D:---:D:---:D
pepsikova
09.05.12,03:54
...ani BOH nie je všemocný ....:---
...vieš , koľko by som stavil na tip podľa doporučenia ???.....ani deravý groš...

...ale Ty to " pekne " komentuješ ....Karči a Vít by sa mohli učiť .....:---:D

...normálne poviem .....pozeral som súpisku hráčov , no meno BOH sa tam nevyskytuje ...:mee:
...žeby posledné eso Vujtekovo ???

...vidíš , čo robíš ???......to kvôli Tebe ...:eek:

JA NIE ......Demitra zápas nespasil ......ani on nebol BOH - boli aj lepší ....obyčajný hráč ...( ale o mŕtvych iba dobre ...)

...konečne názor bez ružovučkých okuliarčekov....dokonca aj správny ...;):rolleyes::---:D:---:D:---:D..

http://s19.rimg.info/625530bdc4096c98467b2e0537a7c9cd.gif (http://smayliki.ru/smilie-1207132935.html)..a ty na čom fičíš, moj?....od rána!....lebo normálnemu človeku stačí pustiť telku, alebo rádio a počuje "Nech Bože dá, nech Bože dá,veď my na to máme.... http://s16.rimg.info/31980cf074729dc89e1e438ea8afbf5e.gif (http://smayliki.ru/smilie-935247783.html).a keď Pánboh chce, aj motyka vystrelí- ale to ty tiež nevieš,(na vine bude asik tá zelená farba), takže fčul vieš...lebo chapeš, nyje, kade prejde zelená, tade any tráva nerastie, ale radosť z dobrého hokeja a zážitok z gólov any zelená nezmyje...ten má každý divák osobitný...... http://s19.rimg.info/ca509a966dbeda234817ccf3b299550c.gif (http://smayliki.ru/smilie-1227194823.html)ale to ty tiež nemôžeš pochopiť...neva...idem dať vodu variť na kávu...
buchač
09.05.12,07:26
..
..a ty na čom fičíš, moj?....od rána!....lebo normálnemu človeku stačí pustiť telku, alebo rádio a počuje "Nech Bože dá, nech Bože dá,veď my na to máme....a keď Pánboh chce, aj motyka vystrelí- ale to ty tiež nevieš,(na vine bude asik tá zelená farba), takže fčul vieš...lebo chapeš, nyje, kade prejde zelená, tade any tráva nerastie, ale radosť z dobrého hokeja a zážitok z gólov any zelená nezmyje...ten má každý divák osobitný......ale to ty tiež nemôžeš pochopiť...neva...idem dať vodu variť na kávu...
...od rána ????

Nemyslím si ....ja len a len pravdu , postrehy a argumenty ....nič iné ......veď nakoniec aj inde , len poniektorí zabúdajú , že aj iné existuje...

http://www.porada.sk/t108464-sportova-rubrika.html

Zastávam totiž názor , že každý normálny fanúšik by mal byť objektívny a uznať kvality súpera a nie za každú cenu len ten svoj mančaft do popredia pchať ....
...a tie naše ( hokej , futbal ...) mančafty sú , bez servítky povedané , o hovne .....
...a keď počujem hentú reklamnú skladbu od Orange , normál je mi na grc...

mimotemy...neviem síce , prečo zelenú do toho montuješ , ale budiž ......ale šak jasné , že si na hentú farbu alergická , doma si ju totiž mala ...


...ale ako tak pozerám , šak Ty by si aj moderátorku v tv mohla robiť.....miesto Hospodárovej , poprípade Čvirikovej.....:---:D
pepsikova
09.05.12,07:53
...súhlasím s posledným, mám na to prsia, hubu aj zadok...a som objektívna..
trisestri
09.05.12,12:05
ta snad dnes nepodcenia Kazachstan,skoda ze ten vcera nedotiahol proti Bielorusom do vitazneho konca.
pepsikova
09.05.12,12:08
..no a o malú chvíľku ideme na kazachov...mala som o nich vysokú mienku, ako súper boli silní..len sa to nejako poondilo,ktovie, prečo,motajú sa..nepátram...ak dáme do hry silu a presnosť dobre miereného úderu, tak by sme mohli vyhrať...bola by som spokojná...dúfam, že sa na adresu našich zdržím komentáru, že aj moja piešťanská babka by to uhrala lepšie...
pepsikova
09.05.12,12:19
..moja babka by mala radosť!!...vedieme...
pepsikova
09.05.12,12:36
..nooo, čo už!...vyrovnané...škoda..
...ale ten milimetrík predtým sa veru mohol dotiahnuť...
buchač
09.05.12,12:42
...hm ...ale keď na vizáš pozriem , aj s tým by bolo niečo potrebné urobiť...:-)
buchač
09.05.12,12:47
Kazachstan : Slovensko

4 : 3
trisestri
09.05.12,12:53
no vyzera to nie velmi dobre,ta proti silnym zabrali a teraz im to zatial nejde
Ivana Š
09.05.12,12:57
papierovo slabší súperi nás čakajú minule mudrc jeden povedal
asedma
09.05.12,13:20
..nehraju ti nasi zle, len nevedia dat gol, skoda..
Ivana Š
09.05.12,13:26
chcela som zasa po fínsky a ujko gúgl ma opravil :D
asedma
09.05.12,13:30
huraaaaaaaaaaaaa..gol
asedma
09.05.12,13:31
..sme vo vedeni..
Ivana Š
09.05.12,13:33
bodaj by mal pravdu
Tweety
09.05.12,13:35
..sme vo vedeni..
Len tak ďalej, držme prsty, aby to tak aj ostalo. ALe zopár gólof(aspoň3) ešte môžu pridať.
Ivana Š
09.05.12,13:42
ja si počítam, koľko krát povie richard to svoje dlhé h´ počas celého svojho komentára
zatiaľ má rekord v jednej vete 9x
a ešte nebola ani veľmi veta rozvitá :eek:

a komentátori tiež s tým dlhým h´ nezaostávajú
Ivana Š
09.05.12,13:54
:mad:
pepsikova
09.05.12,13:56
... sily sú skoro vyrovnané,očividne kazaši boli na koberci..a tak hrajú...
trisestri
09.05.12,13:58
nasich 5 minut slavy skoncilo a zase pojdeme domov z hambou,nic ine si ani nezasluzia,ked uz ani nad takymi mantackymi timami nevedia vyhrat
Ivana Š
09.05.12,14:03
a možno aj nie 3:2 pre nás
asedma
09.05.12,14:04
vyhravame 3:2
Ivana Š
09.05.12,14:21
4:2
pepsikova
09.05.12,14:22
...aaaaaaaaaaaa veď my na to mááááámeeeeeeeeeeeeee........jakýýý g´´óool...
Tweety
09.05.12,14:23
...aaaaaaaaaaaa veď my na to mááááámeeeeeeeeeeeeee........jakýýý g´´óool...
Hurááááá, šak nie sme nijakí šuflikári, nie?
asedma
09.05.12,14:29
supergool
hubatá
09.05.12,14:32
Nemáš sa flákať, potom prehrávame ...... nech sa havino radšej pokaká pre šťastie.
KEJKA
09.05.12,16:12
vyhrali vďaka mne. :D Chcela som byť doma, sledovať zápas, vyššia moc zasiahla, len po ceste som počúvala rozhlas, no hrôza,:confused::eek::eek: len chyby a chyby, komentíátor nešetril kritikou. prišla som domov, vyložila nákup, a došla pred telku v prestávke pred poslednou tretinou...........za chvíľu to začalo. "tak chlapci, a teraz do toho, žiadne ulievanie , máte na to len im dajte, naložte!!!!!!" taňe? riadne im bolo treba povedať, asi počuli, ved akosi o kus lepšie hrali, než čo predtým po ceste od komentátorov bolo počuť.
takže podľa mňa - museli ma počuť a v hanbe nechceli ostať, či?
pepsikova
09.05.12,16:32
vyhrali vďaka mne. :D Chcela som byť doma, sledovať zápas, vyššia moc zasiahla, len po ceste som počúvala rozhlas, no hrôza,:confused::eek::eek: len chyby a chyby, komentíátor nešetril kritikou. prišla som domov, vyložila nákup, a došla pred telku v prestávke pred poslednou tretinou...........za chvíľu to začalo. "tak chlapci, a teraz do toho, žiadne ulievanie , máte na to len im dajte, naložte!!!!!!" taňe? riadne im bolo treba povedať, asi počuli, ved akosi o kus lepšie hrali, než čo predtým po ceste od komentátorov bolo počuť.
takže podľa mňa - museli ma počuť a v hanbe nechceli ostať, či?..

..si píš, že ťa počuli!!!..ty si im to tak pekne, jemne a v reči ich kmeňa, no tak hádam ťa nesklamú...
KEJKA
09.05.12,16:40
aspoň máme recept....................
trisestri
11.05.12,17:13
zajtra prvý z klucovych zapasov,este tazsi o to ze Bielorusom prisli posily.
KoxXxo
12.05.12,06:47
Príde pán farár slúžiť svätú omšu a sťažuje sa miništrantovi:
- To nie je možné! V kostole ani noha!! Kde sú všetci? Dokonca ani organista neprišiel! Kto bude teraz hrať?
Miništrant pohotovo: Slovensko s Bieloruskom!
pepsikova
12.05.12,07:38
...to je dobrééé...
pepsikova
12.05.12,08:05
...a ako povedal Andrej Sekera, dnes sme strojcami svojho šťastia..tak prosím šťastie, nech sedí na našej lavičke a drží nám palčoky...my mu budeme pomáhať!!!...
..........veď my na to máme!............tak, Bože , daj!...
KoxXxo
12.05.12,08:50
Len pozor na tých Koscicinovcov..:)
pepsikova
12.05.12,09:08
..joooooj, any nemožem vrieskať, decko spí...ale dva góly, tak to sa mi páči!!...vedieme!!!!
pepsikova
12.05.12,09:13
...akoo sa mi to páááčiii!!..3:0 vedieme...
pepsikova
12.05.12,09:15
...ďakujem ti, šťastie!!!...4:0..uf, ako je to zle, keď si nemožem vriesknuť od radosti!!!!!
Zdenka 0705
12.05.12,09:17
Počúvam a teším sa... lebo ja akonáhle zapnem tv, tak začneme prehrávať .. mám to odskúšané, takže teraz už len rádio ... zatiaľ to funguje :D
pepsikova
12.05.12,09:19
..kokooooooos, neskutočnéééé...5:0...
Zdenka 0705
12.05.12,09:21
TO JE TEDA KANONÁDA !!!!!!
KoxXxo
12.05.12,09:21
..čo ich obliali živou vodou????????
KoxXxo
12.05.12,09:27
Keď je Laco v bráne, nikdy neprehráme!!!!!!!!!!!!!!!:D
misoft
12.05.12,10:27
..čo ich obliali živou vodou????????
Nalogali sa RedBull-u, schramstili Tic-Tac a lietajú jak takí diabli. Kua - dobrý "doping".
BTW: akurát skončili 5:1 good work!
misoft
12.05.12,10:29
Mala si vybehnúť von a tam si schuti na plné hrdlo zaziapať :D:D:D
misoft
12.05.12,10:32
Chronológia zápasu:

60. min. Slováci v útoku, ale v posledných sekundách sme už gól nedali.
60. min. Chára dobre prihrával Hossovi, ale ten tesne minul bránku, Graňákovu strelu Kovaľ chytá.
59. min. Na záver zápasu ide na trestnú lavicu Andrej Kosticyn.
58. min. Bielorusi ohrozili Laca, ale prihrávku našťastie netrafili, Slováci prežili oslabenie.
57. min. Miklík sa aj v oslabení dostal pred bieloruskú bránku, Slováci opakovane vyhadzujú puk.
57. min. Bartovič ide na trestnú lavicu za zákrok na Kaľužného, hráme v oslabení.
56. min. Hossa vystrelil, ale Kovaľ bezpečne chytá.
54. min. Slováci opäť pri bieloruskej bránke, ale súper nás drží ďaleko, Bielorusi vyhadzujú puk.
54. min. Chára pálil z diaľky, ale len tesne vedľa bránky, ďalšia Chárova strela, Surového dorážka, Slováci tlačia na bieloruskú bránku, viacero hokejistov popadalo pri bránkovisku, rozhodca už prerušuje hru.
53. min. Slováci zovreli Bielorusov pri vlastnej bránke, ale tí už vyhodili puk.
52. min. Budeme hrať druhú presilovku v zápase, Kosticyn ide na trestnú za faul na Sekeru.
50. min. Grabovskij v príležitosti, ale strieľa mimo, Bielorusi dorážajú, ale slovenskí hokejisti si už berú puk.
49. min. Baranka strieľa, triafa len Handzuša, zakázané uvoľnenie Bielorusov.
49. min. Hossa vo veľkej príležitosti, Kovaľ puk vykopol a Bielorusi vyviezli puk do útočného pásma.
48. min. Slováci v útoku, Tatar sa snažil obkorčuľovať bránku a skórovať, ale Bielorusi sa už oňho postarali.
47. min. Kaľužnyj a Grabovskij robia slovenskej obrane problémy, Grabovskij sa snažil zasunúť puk do odkrytého miesta Lacovej bránky, ale Laco tam bol skôr.
46. min. Hudáček v rýchlosti pred Kovaľom, ale ten zastavuje puk betónom.
45. min. Bielorusi opäť zakladajú útok, prihrávka pred bránku, ale nikto prihrávku nedokázal spracovať. Laco s pokojom chytá.
44. min. Sergej Kosticyn hľadal Meleška v našom obrannom pásme, ale Slováci už získavajú puk.
44. min. Bielorusi sa dostali cez slovenských obrancov, nevedeli sme im vziať puk, Laco radšej prikryl puk.
43. min. Opäť Kaľužnyj v šanci, ale Laco je pozorný.
41. min. Kaľužnyj v príležitosti, ale Chára ho ustrážil.
XXX Začala sa tretia tretina.
XXX Druhá tretina sa skončila.
40. min. Bielorusi ešte v poslednej minúte útočia, ale Sekera vyváža puk do stredného pásma.
38. min. Slovenskí hokejisti takmer v prečíslení, zostávame pred Kovaľom, Bartovič v príležitosti, ale brankára neprekonáva.
37. min. Slováci konečne pri puku, Miklík drží útok, Tatar si to pekne nahodil pred bránku, Bielorusi nás už vytlačili.
36. min. Kovyršin nedáva trestné strieľanie, Laco puk vyrazil!
36. min. Bielorusi sa usadili v našom obrannom pásme, Kovyršin v prieniku, Sekera ho musel faulovať, Bielorusi majú trestné strieľanie.
35. min. Slováci pri puku, Vydarený strieľa od modrej, Bielorusi okamžite v protiútoku, ale Laco chytá.
34. min. Grabovskij v príležitosti, Chára zachránil, ale Kaľužného strela už prešla do Lacovej bránky, Bielorusi využili presilovku.
34. min. Bieloruskí hokejisti sú späť pri Lacovi, budeme hrať v oslabení pre faul Graňáka.
32. min. Bielorusi pri slovenskej bránke, naši majú s nimi veľa práce, Bielorusi tlačia, ale Bartovič už získava puk.
31. min. Vydarený a Miklík strieľajú, ale Kovaľa neprekonávajú, puk majú Bielorusi a Kosťučonok je už na ľade.
31. min. Obrovská príležitosť Surového po prihrávke Cháru, ale Kovaľ dobre zareagoval, vyhodil puk až k Lacovi.
30. min. Slováci budú hrať prvú presilovku. Kosťučonok ide na trestnú za hákovanie.
29. min. Bielorusi sa po čase ukázali aj pri Lacovi, ale ten zostáva v zápase neprekonaný.
27. min. Mikúš po parádnej kombinácii zvyšuje už na 5:0!
27. min. Menšia strkanica pri Kovaľovej bránke po ďalšej útočnej akcii Slovákov.
26. min. Slováci točia puk pri Kovaľovi, prihrávka spoza bránky na Kopeckého a zvyšuje na 4:0! Bielorusi si berú time-out.
25. min. Miklík dáva na 3:0 po niekoľkých strelách na Kovaľa.
25. min. Bielorusi sa natlačili pred Laca, ale Hudáček sa mohol so Šatanom dostať do prečíslenia, bieloruský obranca však dostihol puk prvý.
24. min. Kopecký tienil pred Kovaľom, Radivojevič po Sekerovej výbornej prihrávke parádne vystrelil a dáva druhý gól Slovenska.
23. min. Sersen vystrelil na Kovaľa, strelu ešte naši tečovali, ale brankár si puk kontroloval.
22. min. Hudáček strieľa z dobrej pozície, ale Bielorusi mu strelu zblokovali. Bieloruši pri Lacovi, ale Chára si Kulakova postrážil.
21. min. Slováci útočia, Kovaľ po dvoch strelách chytá puk, vhadzovanie v útočnom pásme.
XXX Začala sa druhá tretina.
XXX Skončila sa prvá tretina.
20. min. V závere tretiny útočia Bielorusi, naši sa už do útokov nehrnú.
19. min. Slováci odtlačili súperov až k vlastnej bránke.
18. min. Bielorusi hrajú lepšiu presilovku, ale Kopecký vyhodil puk až k brankárovi Kovaľovovi.
17. min. Baranka hákoval Kovyršina a opäť budeme hrať v oslabení.
17. min. Radivojevič nestihol dokorčuľovať za Miklíkovou prihrávkou.
16. min. Miklík v útoku, Slováci pri Kovaľovi, Bielorusi sa už oslobodili, vhadzovanie pri Kovaľovi.
15. min. Laco vyrazil puk pri útoku Stasa, Slováci si už berú puk a vytláčajú Bielorusov.
14. min. Graňák prihrával Radivojevičovi, ten strieľa, ale Kovaľ chytá.
12. min. Bielorusi začínajú akciu až spoza vlastnej bránky, do väčšej príležitosti sa nedostali.
11. min. Tatarova strela, Mikuš v páde prihral puk brankárovi Kovaľovi. Strieľa aj Chára, ale Kovaľ je pozorný.
11. min. Bielorusi vystrelili, Laco puk radšej prikryl.
10. min. Tatar, ktorý sedel na trestnej namiesto Surového, je už na ľade a naši hokejisti už idú dopredu.
9. min. Bielorusi sa snažia držať v útoku, ale Slováci sa neustále oslobodzujú a súperi si nevedia vypracovať súvislý tlak.
8. min. Budeme hrať v oslabení, na trestnú ide Surový, dostal trest 2+10.
7. min. Sekera otvára skóre zápasu strelou od modrej po tom, ako obkorčuľoval bieloruského obrancu.
7. min. Hossa sa uvoľnil po krídle, vystrelil na Kovala, ale ten zostáva neprekonaný.
5. min. Slovenskí hokejisti sa prebíjajú do útoku, ale k vážnejšej príležitosti sa nedostávajú. Bielorusi sa na chvíľu usadili pri brankárovi Lacovi.
4. min. Sersen strieľa, Bližňák tečoval, Bielorusi nás vytláčajú, ale Kopecký získal puk.
4. min. Slováci opäť útočia, ale Hossu už Bielorusi pred Kovalom odtlačili od puku.
3. min. Tatar s Miklíkom prešli do útočného pásma, ale hra je už prerušená, vhadzovanie pri bieloruskom brankárovi.
1. min. Piaty zápas Slovenska sa začal. Slováci sa presunuli k bieloruskému brankárovi, Radivojevič puk brankárovi Kovalovi už nevzal.
XXX - Hokejisti nastupujú na ľad.
lujza.j
12.05.12,10:34
Počúvam a teším sa... lebo ja akonáhle zapnem tv, tak začneme prehrávať .. mám to odskúšané, takže teraz už len rádio ... zatiaľ to funguje :D
aj ja;) ale prisahám, tento rok som ani len malé kuk neurobila....
asedma
12.05.12,10:35
..kokooooooos, neskutočnéééé...5:0...

..a ja som sla s kamoskou aj s Argom sa opalovat, reku aj tak prehrame..no, ale ten vreskot z krcmy napovedal, ze vyhravame..aj tak bolo..5:0..neverili sme chlapom, okuliare som nemala..no a tak sme bezali domov sa vytesovat..:)
trisestri
12.05.12,10:47
a zajtra rozhodujuci duel zo Svajciarskom,oni su ovela silnejsi nez Bielorusi-dufajme ze prave proti nim to zacne sypat uz aj Satanovi a Marcelovi Hossovi a ze to trafi aj Chara
buchač
12.05.12,10:49
...aj ja ....a prisahám , ani len maličké kuk NEUROBÍM ....:-)
Stanislav 1975
12.05.12,10:50
Rusi budú majstri...
misoft
12.05.12,10:50
Kua - žeby sme im tie ich swiss nožíky otupili?
pepsikova
12.05.12,11:02
...ach, no ja poviem tak, nikdy nepodceňuj súpera,ale naši teda dnes boli ako z knižky!..zajtra sa im bude lepšie hrať,keď si dnes narobili šťastia!..a šťastie dnes bolo pri nás..díky mu!!...
srska
12.05.12,11:17
marcelko zase ništ - smola
trisestri
12.05.12,11:26
a vsimli ste,ked hraju nase aj hladisko plnsie
srska
12.05.12,14:42
čo dodať: francúzi im to nandali - 4:2:eek:
marjankaj
12.05.12,14:55
čo dodať: francúzi im to nandali - 4:2:eek:
A keď to nandajú aj nám, a aj švajčiari, tak sme v prdeli.:mee:
srska
12.05.12,14:57
A keď to nandajú aj nám, a aj švajčiari, tak sme v prdeli.:mee:nič nie je nemožné:rolleyes:
trisestri
12.05.12,14:59
dufam ze nie a keby Fini vyhrali nad USA,tak nam staci vyhrat nad Francuskom
marjankaj
12.05.12,15:02
a zajtra rozhodujuci duel zo Svajciarskom,oni su ovela silnejsi nez Bielorusi-dufajme ze prave proti nim to zacne sypat uz aj Satanovi a Marcelovi Hossovi a ze to trafi aj Chara
A potom bude ešte rozhodujúci s francúzmi, ak porazia aj bielorusov.
hubatá
12.05.12,15:02
Vymeniť za Karola Poláka!
Zdenka 0705
12.05.12,15:16
veru som mala čo robiť, aby som ho nezapla :) ... ale vydržala som ... a vyhrali sme
pepsikova
12.05.12,15:50
...waaw, weľmi sa mi páči, chlapci, ako kombinujete...moje vízie až tak ďaleko nesiahajú, ja sa uspokojím, ak zajtra zase naši budú mať šťastie pri sebe, aspoň tak, ako dnes...(a že decko nebude spať, lebo to je trest, nemôcť si zakričať "goooool")
misoft
12.05.12,16:58
lebo to je trest, nemôcť si zakričať "goooool" a šak som ti skôr v minikomente písal, aby si vybehla von a tam zrevala.
pepsikova
12.05.12,17:08
a šak som ti skôr v minikomente písal, aby si vybehla von a tam zrevala...

..a dedina si bude myslieť, že v dedinskom rozhlase dávajú hokej!..to nemôžem!...
(alebo že idú vyhlasovať mäso z poľska:)
misoft
12.05.12,17:10
.a dedina si bude myslieť, že v dedinskom rozhlase dávajú hokej!..to nemôžem!...
No bóže - šak všetci vyletia jak strely z pelechov a budú svorne revať o dušu :D:D:D
Zdenka 0705
13.05.12,04:35
Dnes budem pozerať... skúsim :o
asedma
13.05.12,16:17
..tak drzme palce nasim..:)
asedma
13.05.12,16:45
.no konecne goool..strelil Tatar..vedieme 1:0 nad svajciarmi
DanielaSL
13.05.12,16:48
huráááááá
luja5
13.05.12,18:21
asedma
13.05.12,18:22
..tak sme to uhrali..brankar Laco si zasluzi pochvalu..
Stefan2005
13.05.12,18:37
... dnes som videl viaceré zápasy - naši (napriek výhre) predviedli jednoznačne najchaotickejší výkon.
za výsledok vďaka Lacovi a nemohúcnosti Švajčiarov....
Stefan2005
14.05.12,14:39
A potom bude ešte rozhodujúci s francúzmi, ak porazia aj bielorusov.

... tak došlo na tvoje slová ;)

no a obávam sa, že výkon predvedený proti Švajčiarsku nemusí stačiť na postup... Dvojnásobná škoda zranenia Graňáka.
trisestri
14.05.12,18:43
snad nebudu hrat ako proti Svajciarsku,trochu smiesne ako nasich vychvalovali do nebies v zapase proti Svajciarsku,uboha vyhovorka ze vraj taktika-branit 2 tretiny mizernych 1 : 0,to je skor slaby vykon ako rozumna taktika,take moze vyjst 1 z 10 zapasov z obrovskym stastim ale z tym sa neda trvale vyhravat
kto by tipoval ze prave s Francuskom bude klucovy zapas o postup,este aj to sa musime obavat aby ten zapas zvladli,nuz darmo na spickove timy nemame,tim aj ked sa nedari,tak aj tak si vedia postup zabezpecit bez vaznych problemov
KEJKA
14.05.12,19:39
tak s tým nesúhlasím.
Nový tým, podľa mňa sú fantastickí.
Takto ich zatracovať? vôbec sa mi to nepáči.
Švajčiari hrali s podobnou taktikou a nie prvý raz.
a od našich sme nečakali ani to, čo už stihli predviesť. Vyhrávajú jeden zápas za druhým
tak im držme palce. Ešte k tomu mínus dvaja obrancovia, škoda.
KoxXxo
14.05.12,19:41
Obávať sa nemusíš, lebo naši to dajú!:cool:
Stanislav 1975
15.05.12,10:04
Dúfam,že sa mýlim, ale mám dneska obavy, ked už nás tí bielorusi podťali- aby náhodou namiesto naších nepostúpili francúzi- mám zlé tušenie...
Tweety
15.05.12,10:04
nestraš, vyhráme
Ivana Š
15.05.12,10:11
no ale hádam nás žabiari neporazia :eek:
MarcelkaT
15.05.12,10:16
Vyhráme 3:1 a postupime medzi tých lepších. Terajšie mužstvo sa mi zda celkom vyrovnané, máme aj novačikov, aj starších ale najlepší je bránkar Janko Laco.
Stanislav 1975
15.05.12,10:19
Vyhráme 3:1 a postupime medzi tých lepších. Terajšie mužstvo sa mi zda celkom vyrovnané, máme aj novačikov, aj starších ale najlepší je bránkar Janko Laco.
A tak v športe to tak býva, že doteraz je najlepší ale zrazu može vybuchnúť...
Gapo
15.05.12,10:21
To je strašné, ani na strieľanie gólov nemáme vlastných :D
Gapo
15.05.12,10:26
Keby sa aspoň spolovice tak včera snažili dnešní súperi Kanady, bolo by vymaľované, aj keď prehrávajú.
Ale aspoň si to zaslúžime vlastným pričinením.
marjankaj
15.05.12,10:32
Keby sa aspoň spolovice tak včera snažili dnešní súperi Kanady, bolo by vymaľované, aj keď prehrávajú.
Ale aspoň si to zaslúžime vlastným pričinením.
No ako hovoria na maďaroch.
Nehovor SKOK, kým neurobíš HOP:rolleyes: Uvidíme po zápase.:cool:
Ivana Š
15.05.12,10:45
No ako hovoria na maďaroch.

Nehovor SKOK, kým neurobíš HOP:rolleyes: Uvidíme po zápase.:cool:

vyhráme

fínsky - voitamme
maďarsky - mi nyerünk
bielorusky - мы пераможам
francúzsky - nous gagnons
marjankaj
15.05.12,10:50
to hádam nemyslíš mňa ;)

ja ani zahrešiť maďarsky neviem (a nehreším ani po slovensky,no dobre, niekedy, príležitostne)

Veď Šurany sú slovenská dedina.:cool: Sorry mesto:) Myslím, že tak spisovnou slovenčinou sa nehovorí ani v Slotovej Žiline.:cool:
luja5
15.05.12,10:52
to hádam nemyslíš mňa ;)

ja ani zahrešiť maďarsky neviem (a nehreším ani po slovensky,no dobre, niekedy, príležitostne)

a vyhráme

fínsky - voitamme
maďarsky - mi nyerünk
bielorusky - мы пераможам
francúzsky - nous gagnons
Vi vinner idag. :)
marjankaj
15.05.12,10:53
vyhráme

fínsky - voitamme
maďarsky - mi nyerünk
bielorusky - мы пераможам
francúzsky - nous gagnons
A to posledné si tam dala omylom alebo naschvál?:eek:
Ivana Š
15.05.12,10:55
Veď Šurany sú slovenská dedina.:cool: Sorry mesto:) Myslím, že tak spisovnou slovenčinou sa nehovorí ani v Slotovej Žiline.:cool:

mesto - a máme tu Dom Matice Slovenskej http://www.dmss.sk/
Ivana Š
15.05.12,10:58
A to posledné si tam dala omylom alebo naschvál?:eek:

to bolo po francúzsky vyhráme, nie že francúzi vyhrajú :D

o pár hodín budú snáď francúzi písať - nous avons perdu
trisestri
15.05.12,10:59
bolo by skoda ak by nepostupili,lebo az na zapas zo Svajciarskom hrali dobry hokej,skoda ze celkovo je menej divakov na tychto majstrovstvach,lebo sa my zda ze sa na nich hra celkom atraktivny a zaujimavy hokej.
MarcelkaT
15.05.12,11:06
A tak v športe to tak býva, že doteraz je najlepší ale zrazu može vybuchnúť...

Ne,ne, nemá nárok vybuchnúť,.......
marjankaj
15.05.12,11:06
Kto staví 1000 €? Môže vyhrať cca 133 €.
Ivana Š
15.05.12,11:16
Kto staví 1000 €? Môže vyhrať cca 133 €.

je to papierovo slabší súper
ale zasa - naši vedia vyhrať so silnejším súperovm a domrviť zápas s outsiderom
nestavím, ale dnes verím našim
marjankaj
15.05.12,11:30
je to papierovo slabší súper
ale zasa - naši vedia vyhrať so silnejším súperovm a domrviť zápas s outsiderom
nestavím, ale dnes verím našim
Teda nestavíš, ale ruku do ohňa by si dala?:---
Ivana Š
15.05.12,11:43
nedala :---
kto by už dával ruku do ohňa? :confused:
trisestri
15.05.12,11:49
Kto staví 1000 €? Môže vyhrať cca 133 €.

ja chcem taku tutovku ze stavim 13,30 a vyhram 280000:D-to iba ak by bol hral Madagaskar z Finmi,Rusmi,Kanadou a vsetky 3 zapasi vyhral-mozno ani vtedy by nebol taky kurz:D
Stanislav 1975
15.05.12,11:51
nedala :---
kto by už dával ruku do ohňa? :confused:
Dal by...

fakír...:D
Stanislav 1975
15.05.12,11:51
Cherchez de la femme...

( či ako sa to píše):)
Stanislav 1975
15.05.12,11:53
mimotemy:confused:-podla vás to francúzske milovanie, vzniklo vo Francúzsku a preto sa volá francúzske?:confused:-či ako to je?
Ivana Š
15.05.12,12:00
super téma hokejová

Fakír je označenie mnícha ktorý si v rámci hinduistickej viery, ubližuje na tele za účelom lepšieho budúceho života po reinkarnácii. Medzi najznámejšie formy trýznenia patrí klincová posteľ, opaľovanie ohňom rôznych častí teľa ako aj chôdza a líhanie si na sklo. No patrí sem aj zakopávanie hlavy pod zem či absolútne znehybnenie končatín. Bol prípad fakíra ktorý držal nad hlavou ruku 12 rokov s tým že po celú dobu mal zaťatú päsť takže nechty prerástli cez ruku skrz na skrz.
Ivana Š
15.05.12,12:10
ideme hrať :) a "gagner"
Ivana Š
15.05.12,12:19
1:0
asedma
15.05.12,12:20
huraaaaaaaaaaa, vedieme..prvy gol je tam..
Ivana Š
15.05.12,12:27
2:0
asedma
15.05.12,12:27
vedieme 2:0
asedma
15.05.12,12:28
:mad:
Ivana Š
15.05.12,12:28
čože? 2:1?
Gapo
15.05.12,12:51
Zvuk som musel stiahnuť, to sa nedá počúvať tých komentátorov.
Preboha prečo sme nepostavili našich, to tuším hraje HK Malacky. Hádam do druhej tretiny nastúpi normálne mužstvo.
Žabožrouti nám ukazujú ako sa hraje o postup do štvrťfinále.
marjankaj
15.05.12,12:53
Zvuk som musel stiahnuť, to sa nedá počúvať tých komentátorov.
Preboha prečo sme nepostavili našich, to tuším hraje HK Malacky. Hádam do druhej tretiny nastúpi normálne mužstvo.
Žabožrouti nám ukazujú ako sa hraje o postup do štvrťfinále.

Paštekár sa ozval.:---
AlaNR
15.05.12,12:57
2:2 ?????????????????????????
Ivana Š
15.05.12,12:59
???
Gapo
15.05.12,13:04
Hahahaha, no a nééééé? :D
MarcelkaT
15.05.12,13:13
Hadám to nie je pravda 2:2, to hrajú chlapci na nervy? U nás na východe tomu hovoria: bavia hokej jak chlapci na jarku.
Rozalka
15.05.12,13:19
a to som chcela na začiatku - po odznení oboch hymien - napísať, že som si spomenula na Burianovho Lelíčka: Smutný národ má smutnú hymnu.
Ivana Š
15.05.12,13:23
:confused:
zopakujem sama seba
naši vedia vyhrať so silnejším súperovm a domrviť zápas s outsiderom
asedma
15.05.12,13:24
..to snad nie je pravda..francuzi nas drvia..:mee:
Ivana Š
15.05.12,13:26
3:2
asedma
15.05.12,13:27
konecne goooooool
Ivana Š
15.05.12,13:30
a tá žrdka vzápätí - šťastie pri nás stálo
KatarinaNR
15.05.12,13:31
yes!!! :-)
sito
15.05.12,13:32
Ivana Š
15.05.12,13:33
teraz nestálo 3:3
Darina1234
15.05.12,13:33
pekne 3 :3
Gapo
15.05.12,13:40
Paštekár sa ozval.:---
Mosííím sa opravit, mauačané by to zahráli lepšíííí.;)
trisestri
15.05.12,13:42
Stano mal pravdu,dnes prehrame z Francuzmi,hraju uplne mizerne-takto kiksovat, nevyhodia puk von a vyzeraju tak ze nie oni mali den volna na oddych ale Francuzi-oni nas tlacia a my sa branime-skoda dosrali dalsiu sancu,taky maly krocik zo slabym superom tak neskutocne doondia.
Stefan2005
15.05.12,13:45
....výkon predvedený proti Švajčiarsku ...

... nebola náhoda, chlapci naň dokonale nadviazali a pokračujú v ňom - sú statickí, bezradní, netaktickí; Francúzi sa snažia, ako sa na význam daného zápasu patrí - sú rýchlejší, pri mantineloch tvrdší, a hlavne bojujú; nebyť Laca (a žrdiek) už by bolo rozhodnuté; smutný pohľad na neustále klesajúcu úroveň slovenského hokeja - viď čo dokázali za posledných pár rokov nielen Francúzi, ale i takí Nóri...

Máme ešte tretinu - dúfam, že naši vydržia - priama účasť na olympiáde musí byť predsa dostatočná motivácia...
asedma
15.05.12,13:50
a je to 4:3
Ivana Š
15.05.12,13:50
nech bože dá ... 4:3
srska
15.05.12,13:53
nech bože dá ... 4:3
francúzi si dali vlastenca?
costym1
15.05.12,13:56
kurnik.... uz zasa 4:4 :confused:
asedma
15.05.12,13:56
opat vyrovnane 4:4 :mee:
Ivana Š
15.05.12,13:56
už nekomentujem 4:4 :mad:
Antonia1
15.05.12,13:57
4:4
Gapo
15.05.12,13:59
Čóóóóó, ja som prestal pozerať, to sa nedá.
MarcelkaT
15.05.12,14:00
To je na šľak trafenie.
asedma
15.05.12,14:03
gooooool
MarcelkaT
15.05.12,14:04
Konečne 5:4, len už výsledok ustražiť.
KoxXxo
15.05.12,14:04
A teraz Frantíci.....:)
Ivana Š
15.05.12,14:05
nebosoruj
KoxXxo
15.05.12,14:14
teraz to príde...!!!!!!!!!!!!!
KoxXxo
15.05.12,14:15
1/4 finále je tu, šetrite si ešte nervyyyyyy!!!!!!!!!!!!
asedma
15.05.12,14:17
huraaaa
MarcelkaT
15.05.12,14:17
Hurááááá, postupujeme.
KatarinaNR
15.05.12,14:17
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!
luja5
15.05.12,14:18
tak konečne http://bestpage.cz/smiles/s8667.gif ... ale teda ach ... jaj ... ufffff ...
asedma
15.05.12,14:18
nasi zvitazili
Ivana Š
15.05.12,14:19
naťahovali to jak telenovelu - ale s dobrým koncom :)
asedma
15.05.12,14:20
KoxXxo
15.05.12,14:22
tak určiteeee
luja5
15.05.12,14:30
Vi vinner idag. :)

A jazykové okienko pokračuje :):

Vi har vunnit http://bestpage.cz/smiles/267.gif!!
Ivana Š
15.05.12,14:45
A jazykové okienko pokračuje :):

Vi har vunnit http://bestpage.cz/smiles/267.gif!!

môže byť

我々は勝った
Gapo
15.05.12,14:56
Moje nervy, tak sa im to podarilo.
Aspoň som si v kľude pozeral ako hrajú naši bratia. O to bolo väčšie potešenie dozvedieť sa priaznivý výsledok.
pepsikova
15.05.12,17:12
Moje nervy, tak sa im to podarilo.
Aspoň som si v kľude pozeral ako hrajú naši bratia. O to bolo väčšie potešenie dozvedieť sa priaznivý výsledok...

..nooo, tak to hej!..taká pohoda!..ja som prvé dve tretiny lietala so šarkanom po lúke a počúvala, kedy sa ozve vreskot z krčmy,jačali dosť hlasno...a domov som prišla 10 minút pred koncom zápasu...(a keby si pes vedel ťukať na čelo, tak si určite ťuká pri pohľade na mňa, chúďa, schoval sa pod válendu a len prekvapeno zízal...ale dobre to dopadlo a dostal maškrtky..za tie stresy:)
misoft
15.05.12,21:03
我々は勝った。
Κερδίσαμε.
Ni gajnis.
우리가 이겼다.

a domov som prišla 10 minút pred koncom zápasu...(a keby si pes vedel ťukať na čelo, tak si určite ťuká pri pohľade na mňa, chúďa, schoval sa pod válendu a len prekvapeno zízal... bóže, tej mojej paničke zase dr*e - asi toto mu behalo v psej makovičke
MarcelkaT
16.05.12,13:13
A čo bude zajtra s Kanadou? Vyhráme alebo prehráme?
KEJKA
16.05.12,13:34
vyhráme.
pepsikova
16.05.12,14:50
vyhráme...

..no, kanada neny lacný jožko...uvidíme po zápase..nechcem byť prorokom, ale výhra by ma potešila, ako aj teba...možno taká modlidbička:..nech naše hokejky mrštné sú a súperovi góly zahrajú, nech naši dobre hrajú a aspoň o tri góly vyhrajú...(kúwna, furt je to o hre...
pepsikova
17.05.12,06:44
..nejaké perly na povzbudenie...

Zopár slávnych výrokov našich komentátorov:

-"Robíme si s Rusmi čo chceme...a dostávame druhý gól."

-"Teraz Afinogenov ukázal, ako nedať to, čomu sa hovorí, že sa nedá nedať. Ale na tomto ľade sa dá nedať aj to, čo sa dá dať."

-"Musíme dať nabudúce viac gólov ako súper, inak prehráme."

-"Naši majú snahu, ale nemajú puk. Áááá, už ho majú... Náš brankár ho vyťahuje zo siete."

-"Bielorusi nedali gól, hoci ho takmer dali."

-"Taká je rovnica: dvaja Ukrajinci rovná sa jeden Chára."

-"Môžme ísť dopredu, no nemáme puk."

-"Američanom sa podarilo zničiť kanadský zárodok už v zárodku."

-"Ukazujeme Kanaďanom ako sa hrá hra v oslabení o dvoch hráčov. A pozor na Ricka Nasha ! Prehrávame 2:4 "


‎"Môžme ísť dopredu, no nemáme puk." to je ako Robin Hood mal šíp no nemal kušu

..Tak dúfam, že to posledné je naozaj len zabudnutá perla a nestane sa skutočnosťou...
tweedle
17.05.12,06:55
a ako to bude prebiehať dnes u vás v práci? budete pozerať? počúvať? my máme predĺženú obednú prestávka :)
pepsikova
17.05.12,06:59
..waw!..tvoj šéf si zaslúži pochvalu!!...
tweedle
17.05.12,07:35
teraz nám oznámil, že on odchňhádzam pozerať domov na gauč pozerať, pritom si bude musieť dať niečo na nervy, takže dnes sa už nevráti :),
trisestri
17.05.12,07:56
nesmieme Kanadu podcenit,treba hned od uvodu zatlacit a dat im 3-4 goly v prvej tretine:)
marjankaj
17.05.12,08:12
nesmieme Kanadu podcenit,treba hned od uvodu zatlacit a dat im 3-4 goly v prvej tretine:)
No lepšie by bolo 10.:--- To by už potom nemali dobehnúť.:rolleyes:
pepsikova
17.05.12,09:00
No lepšie by bolo 10.:--- To by už potom nemali dobehnúť.:rolleyes:..

..ty odlož kalkulačku a buď skromnejší!!..mne stačia v prvej dva len nech nedostaneme...a potom môžu dať tie ostatné...no...
Letko
17.05.12,09:05
Ako pozerať hokej online? (server STV to nezvládol, poprosím nejakú inú možnosť)
pepsikova
17.05.12,09:08
..neteším saaaaaaaaaa!..nyjeeeeeeeeeee.....
asedma
17.05.12,09:09
gooooooooooooooool
pepsikova
17.05.12,09:11
Ako pozerať hokej online? (server STV to nezvládol, poprosím nejakú inú možnosť)
..

..je tu niekde link od misofta..
Letko
17.05.12,09:13
pepsikova
17.05.12,09:14
..gooooooooooooooooooooooooooooooooollllllll...