vostynka
05.05.12,20:24
prosim niekoho kto bol v niektorom z tychto hotelov, ake to tam je pre deti 4 a 5r. ci sa tam neunudia, lebo nevidim tam smyklavky ani ihrisko a neviem ci pri mori vydrzime cely ten cas :-( citam rozne recenzie a uz som tak domotana. Lti sa mi zda krajsie, ale vraj tam stale hraje hip-hop hudba, do rana diskoteky a neklimatizovana jedalen? cestovky samozrejme taketo fakty zataja, to mi je jasne.
lujza.j
05.05.12,18:31
vostynka
05.05.12,19:04
preto nova tema, lebo v tychto odkazoch su prave ine hotely, tieto dva som tam nenasla, respektive asi v tej zaplave komentarov prehliadla. Najlepsie by mi bodlo, ak tu je nejaky poradak po ruke, ktory tam bol minuly rok, pripadne tento rok a mohla som sa ho priamo este na nieco opytat.
zuzach
11.05.12,08:20
ahoj, vlani som bola 2x v Golden Tulip,, je to velmi komorný a pokludný hotel, tam sa s detmi velmi nevyšantíš,, aj ked more je velmi postuné a piesok je pekný,
kunkelovaa
04.07.12,06:39
Ahojte. Práve sa rozhodujem medzi týmito dvoma hotelmi (Golden Tulip Mahdia a LTI Mahdia Beach). Recenzie mám prejdené, ale nie som o nič múdrejšia. Nemáte náhodou niekto konkrétnu skúsenosť a zážitky na porovnanie? Ideme s dvoma deťmi (6 a 8 rokov).
Ďakujem.
pivko
04.07.12,06:54
4* je v Tunise málo , tak že ten Golden Tulip.
Lubaba
05.07.12,19:48
určite Tunisko 4*až 5 a viac, je mi ľúto že do Tuniska nejdem tento rok, a známym ešte viac...