Jela Cizmarikova
12.02.06,13:34
Som účtovník. živnostník robím účtovníctvo pre viac firiem a chcem sa dať poistiť v prípade nesprávne zaúčtovaných prípadov. Prosím poradte mi ako posťovna vypláca náhrady za škody, prípadne mi poradte najlepšiu poisťovňu. Mám znalosti ,že to robí Genaralli, Česká poisťovna atď...

Ďakujem za odpoveď
Jelka
stuko
12.02.06,21:35
kazda poistovna ma osobitne podmienky a ceny takze je najlepsie sa informovat priamo u nich, a urcite najdes produkt ktory je sity priamo na teba s cenou a podmienkami
slimak
12.02.06,21:55
Ja nie som poisteny. Ale zaujimalo by ma, ti co su a mali "nejaky problem" ako im poistovna "pomohla". Pripady z praxe.
Dakujem.
Viera123
12.07.06,21:23
kazda poistovna ma osobitne podmienky a ceny takze je najlepsie sa informovat priamo u nich, a urcite najdes produkt ktory je sity priamo na teba s cenou a podmienkami
No neviem, či je nejaký produkt šitý priamo na neho s cenami a podmienkami, to je len taká "prúpovídka" :). Viac o danej téme som práve prikladala na tento link, pretože sú tu pootvárané a poroztrusované témy k tej istej problematike viaceré.
http://www.porada.sk/t29225-poistnie-uc-kancelarie.html?highlight=%2Apoistenie+zodpovednos ti

Skúsenosti z praxe zatiaľ nikto neuvádza, ako som písala u horeuvedeného linku, pokúsim sa ich získať priamo z poisťovne/ovní...