richardv
07.05.12,15:01
Dobrý deň, som novozačínajúci podnikateľ z bezkonkurenčným podnikateľským zámerov. Bohužial, na plné rozvinutie mojho podnikania mi chýbaju finančné prostriedky. V dnešnej dobe je podniknie rozbehnuté a má aj svojich spokojných zákazníkov.

Jedná sa o kompletný servis pre zahraničných obyvateľov Bratislavy, venčenie psov, opatera psov, úprava záhrad, odvoz na letiská, stráženie detí a tak dalej.

Činnosť vykonávam asi dva mesiace a aj v malom je zárobok cca 500 EUR čistého mesačne.

Budúcemu tichému spoločníkovi za jeho vklad 10.000 - 15.000 EUR ponúkam: zmluvu na dobu neurčitú, ročné vyplatenie 25 percent z vkladu /nie zo zisku/, všetky zmluvy podpísané u notára.

Kontakt : viskupr@gmail.com 0904 803 786

Spoločosť má dohodnuté velmi výhodné podmienky inzercie na najvačšej medzinárovnej škole v bratislave, kde je potenciál 1200 zahraničných rodičov.
Paula
07.05.12,13:39
Zadaj si ponuku do sekcie inzercia.
marjankaj
07.05.12,13:39
Teda máš ročný zisk 6000 €. Zdá sa ti to veľa, tak tomu spoločníkovi budeš z toho vyplácať dajme tomu po 10 rokov 2500 až 3750 €? To sa vyplatí.:cool:
richardv
07.05.12,15:07
Podla mojho názoru sa to oplatí, kedže spoločníkovi budem vyplácať provízie z vkladu a nie zo zisku.
marjankaj
07.05.12,19:14
Podla mojho názoru sa to oplatí, kedže spoločníkovi budem vyplácať provízie z vkladu a nie zo zisku.

Čo môže byť na tom výhodné? Za 8 rokov mu z jeho vkladu 10000 € zaplatíš 20000 €.
Požičaj si v banke, tam ťa to vyjde lacnejšie. No na druhej strane banku ťažšie ojebabreš.
richardv
08.05.12,07:19
Nechápem prečo ak nemáš zaujem tak do toho musíš riť.
srska
08.05.12,07:36
neriťuje ale ryje :)
KEJKA
08.05.12,14:28
Nechápem prečo ak nemáš zaujem tak do toho musíš riť.
lebo takých ponúk ako je tvoje je tu "mrťe"........ každý týždeň, ako huby po daždi. Dosť ma to irituje, ved Porada je o niečom inom.
misomiso
08.05.12,14:35
No, pockajte, chlapec to zaradil do spravnej rubriky, navyse to vyzera, ze chce aj nieco robit, a nie iba "financne poradenstvo" co "obchod na burze".

Celkom je mi jeho napad sympaticky. Je pravda, ze kazdy cudzinec, ktory pride na Slovensko musi nuthe pocitovat vyrazny nedostatok sluzieb. O par rokov sa vam bude chlapec smiat...
pantheon
08.05.12,17:41
preco nezoberies nejaky uver? len sa pytam, nerypem...

edit: inak sa mi to zda veeelmi zaujimave...v ba sa da rozbehnut kopa veci...a nie je to dalsi presuvac krabic...
KEJKA
08.05.12,17:43
písal že mu ho nedajú. pri podobných službách nechápem, prečo potrebuje vklad. Ved čistý zisk má slušný, je spokojný, nikdy nemôže vedieť, kedy bude alebo nebude mať klientelu. Nezdá sa mi to, ale možno som príliš opatrná e nedôverčivá.
srska
08.05.12,17:44
nový subjekt - malé obraty na účte - minimálna šanca
pantheon
08.05.12,17:56
sorry to som si fakt nevsimol...
ano treba si cavat pozor...
skor by potreboval niekoho aby toho mohli tocit a rozsirit biznis...
prepinakos
10.05.12,12:21
richardv : Sorry ale ty nehľadáš tichého spoločníka ty hľadáš banku. Lepšie povedané truľka. Ak ti dnes požičiam 10 000€. Tak mi za rok vrátiš 2500€. Za 4 roky mám stále ešte len svoje peniaze späť. Za 5 rokov som v zisku +2500€. To je 25% za 5 rokov. Takže ročný výnos mám 5%. To je skoro ako lepší termínovaný vklad. :D Aj to je vo hviezdach či nebudeš o 5 rokov 3 metre pod zemou alebo nezamestnany na podpore. Už len podľa toho ako si postavil ponuku viem odhadnúť ako sa vyznáš v obchode a kam smeruje tvoje podnikanie.
Braňo
13.06.12,08:22
Nechápem prečo ak nemáš zaujem tak do toho musíš riť.

Keďže nemáš ani základnú mieru sebareflexie a o garanciách a Tvojej finančnej analýze nebudem hovoriť. Pokiaľ by si mal akú takú predstavu o podnikaní, nemáš problém zobrať úver na 7%

Samozrejme, keďže pri zisku 6 tisíc, by som skôr zvažoval inak - zrejme si v banke nepochodil - mám pravdu?
kezeso
27.06.12,09:18
Zaujímavé by bolo povedať, na čo použiješ tých 10000 €. Potrebuješ kúpiť automobil, obráť sa na AAAauto, radi ťa založia. Ináč si neviem predstaviť pre tvoj druh podnikania potrebnejšiu investíciu. V podstate ti stačí telefón, počítač, internet, kancelária doma.
globalpartner
27.06.12,09:26
písal že mu ho nedajú. pri podobných službách nechápem, prečo potrebuje vklad. Ved čistý zisk má slušný, je spokojný, nikdy nemôže vedieť, kedy bude alebo nebude mať klientelu. Nezdá sa mi to, ale možno som príliš opatrná e nedôverčivá.

A navyše pri tichom spoločníkovi je aj notárska zápisnica naprd, keďže tichý spoločník sa podiela zo zákona aj na strate. Ak teda pôjde zadávateľ do kolien z akýchkoľvek dôvodov ,peniaze , ako aj sľubované výnosy sú nenávratne v háji aj napriek notárskej zápisnici