Harold22
07.05.12,17:13
Vie niekto poradit dobreho stolara alebo firmu v Kosiciach, ktora by mi vedela za prijatelnu cenu vyrobit na mieru oblozkove zarubne s interierovymi dverami?
Šákul Okuakak Sinin
25.05.12,10:51
Dobrý den moj otec má stolarstvo a ma dobre cený si myslím ... ale okolie ZA možno ak by vás zajali naše ceny ba sa dalo aj do košic
katka50
25.05.12,11:41
Vie niekto poradit dobreho stolara alebo firmu v Kosiciach, ktora by mi vedela za prijatelnu cenu vyrobit na mieru oblozkove zarubne s interierovymi dverami?

Skús firma Špirko na Južnej triede v Košiciach. Mne robili asi pred mesiacom a som spokojná s prístupom aj s kvalitou.
http://www.spirkodvere.sk/Dvere/Dvere-laminatove/
Igor Bujalský
15.06.12,13:16
V Bratislave na Mierovej 54 sú nova spoločnosť ktorá reprezentuje ukrajinského výrobcu dverí takej kvality aku Slovensko ešte ne stretlo. Som spokojný.
http://www.newworld.com.ua/
avalik
15.06.12,13:35
spokojny predajca alebo zakaznik?
Indeed
16.06.12,05:37
čudujem sa , že tuto tému NIKTO neatakuje a NEZAMYKÁ ?????????????!!!!!!!!!!!!!

a čudujsa svete,tiež v nej IDE o REKLAMU ! /rovnako ako v teme o kotloch/

Inak schopné dvere majú aj v maďarských stavebných marketoch maju aj zľavy a akcie

a čo je najdoležitejšie VYHODNY KURZ HUF voči euru !!! Okolo 300 HUF za euro.
Petra Hanzelová
16.11.12,17:31
Ahoj Harold22.chcela som sa opýtať či si nakoniec našiel nejaku firmu v KE na zarubne a dvere.Tiež som z KE a tiež hladám.Prosím ak možeš tak aj cenu mi napíš.ďakujem
Harold22
18.11.12,14:40
Ahoj Harold22.chcela som sa opýtať či si nakoniec našiel nejaku firmu v KE na zarubne a dvere.Tiež som z KE a tiež hladám.Prosím ak možeš tak aj cenu mi napíš.ďakujem
Ahoj.
Dvere uz mam aj zarubne,ale bol to "beh na dlhe trate".Nakoniec som ich musel dat urobit na mieru u jedneho sukromnika,pretoze...ak chces,aby si presla do izieb aj s nabytkom,resp.so sedackou,tak musis nechat otvor dveri 80 cm,resp.povodny,aky tam mas.Ak tam das len oblozkove zarubne,zmensi sa ti otvor dveri a to by bolo do buducnosti dost zle.A potom si musis zistit,ci tvoje zarubne,ktore tam teraz mas,su montovatelne alebo su zaliate v betone.Ak su zaliate,tak sa priprav na to,ze ti ich budu musiet vybrat,resp,vysekat,za jednu vybratu zarubnu zaplatis asi tak 30 eur,no okrem penazi ta to bude stat este nenormalny hluk (co ocenia hlavne tvoji susedia) a tiez aj kvantum prachu z betonu,ktory budes mat po celom byte,aj napriek tomu,ze sa budes snazit pozakryvat nabytok a ostatne veci.Ten prach vojde vsade,aj do skrin,aj na steny, na plafon,bola to hroza.
Kazdopadne,toho sukromnika,u ktoreho som si dal dvere urobit,ti neodporucem,pretoze som na troje dveri cakal asi tak dva mesiace,nakokolko bol zaneprazdneny inymi cinnostami.
A este si musis rozmysliet,ci chces dvere len foliovane alebo laminatove.Ja som si dal foliovane,lebo je to lacnejsie,ale...nevyzera to tak dobre a presvedcivo ako laminatove.Vyhoda je ta,ze ich mozes dat kedykolvek znovu prefoliovat.Za troje dveri + vyberanie zarubni som zaplatil cca 700 eur.Samozrejme v cene je aj material a praca.A to mi dal este akoze zlavu zato,ze som musel tak dlho cakat.
Zarubne si mozes dat vybrat aj inou firmou nez tou,ktora by ti robila dvere a zarubne.Robia to prakticky vsetky firmy,ktore sa zaoberaju rekonstrukciou bytu.
Cena dveri sa tiez odraza od toho,kolko tam chces mat skla a ake sklo.Cim viac a cim kvalitnejsie,tym je cena vyssia.V pripade dalsich otazok mi kludne napis na adresu braxator@pobox.sk