betka
07.05.12,20:58
Čaute baby :D.

V piatok sa odohral prvý zápas Sk v hokeji. Ale ako žena som si povedala, že musím okopať záhradku, ale chcem vidieť i hokej. Zapla som si rádio, ktoré pralo na plné pecky, a aj okoloidúci sa ma vypytovali na stav.
Keď sme dali goooool, nepočula som dlho krik od mojich troch chlapov z obývačky. Povedala som si, čo sa deje? Čo im šibe? Prečo sa netešia?
Asi po 7-8 sek. začali ziapať goooooool.

Zistila som, že rádio prináša nekonečný zážitok a pôžitok.
betka
07.05.12,19:08
:):)Ozaj ešte niečo.

Dnes som naštvala môjho muža do vývrtky.:D:D:D:D:D

Povedala som si (mám zranenú nohu), a tak som si zapla rádio v spálni, nebudem ich otravovať v obývačke...... :---:---
DAli sme prvý gooooool, nereagovali. DAli sme druhý goooool, a začala som vrieskať goooool. Syn mi vraví, že tatik povedal, že asi mame šibe od bolesti. Bolo to fakt oneskorené o asi 8 sek.

Aby som upozornila na seba, tak som konala ďalej. USA nám vpálilo gól, zakričala som do ri.. . Už im to bolo nejaké podozrivé. Potom prišli chalani ku mne do spálne, a prišli mi na recept. A zrazu bol ďalší a trojhlasne sme vrieskali goooool. Muž sa naštval, že nemá pôžitok z hokeja, najprv všetkých obtelefonoval, že rádio je poriadne vpred s hokejom, a odišiel pozerať s kámošom hokej do krčmy :D:D:D:D.

MAla som radosť s víťazstva v hokeji, ale ešte vačšiu z toho, ako som mu prešla cez rozmum :---:---:---:---:---:---:---:---:--- (to sme my, ženy .....)
buchač
07.05.12,19:11
Čaute baby :D.

V piatok sa odohral prvý zápas Sk v hokeji. Ale ako žena som si povedala, že musím okopať záhradku, ale chcem vidieť i hokej. Zapla som si rádio, ktoré pralo na plné pecky, a aj okoloidúci sa ma vypytovali na stav.
Keď sme dali goooool, nepočula som dlho krik od mojich troch chlapov z obývačky. Povedala som si, čo sa deje? Čo im šibe? Prečo sa netešia?
Asi po 7-8 sek. začali ziapať goooooool.

Zistila som, že možno AJ rádio niekedy prináša nekonečný zážitok a pôžitok.
...aj keď , ako vravíš - že iba pre ženy , no dovolím si popraviť ...doplniť slovíčko ...teda z môjho pohľadu ...

...a hokej ????????......tak ten už vôbec neriešim ....

...že pôžitok , he ...nie som totiž hokejoofil....;):---:D
Stanislav 1975
07.05.12,19:16
:):)Ozaj ešte niečo.

Dnes som naštvala môjho muža do vývrtky.:D:D:D:D:D

Povedala som si (mám zranenú nohu), a tak som si zapla rádio v spálni, nebudem ich otravovať v obývačke...... :---:---
DAli sme prvý gooooool, nereagovali. DAli sme druhý goooool, a začala som vrieskať goooool. Syn mi vraví, že tatik povedal, že asi mame šibe od bolesti. Bolo to fakt oneskorené o asi 8 sek.

Aby som upozornila na seba, tak som konala ďalej. USA nám vpálilo gól, zakričala som do ri.. . Už im to bolo nejaké podozrivé. Potom prišli chalani ku mne do spálne, a prišli mi na recept. A zrazu bol ďalší a trojhlasne sme vrieskali goooool. Muž sa naštval, že nemá pôžitok z hokeja, najprv všetkých obtelefonoval, že rádio je poriadne vpred s hokejom, a odišiel pozerať s kámošom hokej do krčmy :D:D:D:D.

MAla som radosť s víťazstva v hokeji, ale ešte vačšiu z toho, ako som mu prešla cez rozmum :---:---:---:---:---:---:---:---:--- (to sme my, ženy .....)
a čo máš akože s nohou?:D
pepsikova
07.05.12,19:19
..joj, ja síce fčul nemám koho naštvať,lebo chlap (okrem decka) nie je, ale my sme odjakživa mali doma dva televízory, ktoré boli maximálne využité len pri hokeji..v jednej izbe sa pozeral normálny hokej a v druhej pozerala mama (ja)..bolo to s muzikou-teda radosť, krik, prirovnania ku školkárom, lenivcom, bande hnilej, načo ste tam, nevidíš ten puk, čo driemeš, aj ja by som to lepšie nahrala, ale aj frajer, ty si kaliber, bomba,fantastické,(už si to ani nepamatujem, čo som bola schopná navykrikovať) a tak podobne, sa ozývalo len odo mňa...a po hokeji sme sa stretli v kuchyni a vytešovali sa, alebo utešovali...zborná komanda s našimi na Stakane Izvestií bývali zaujímavejšie ako čokoľvek iné..dááávno to bolo...ale tešiť sa viem aj fčul, aj keď sama...
81janka
17.05.12,22:08
Tak ja som to tiez nechapala, ale v sobotu to tusim bolo, ked nasi hrali na obed. A ja som ten obed este nemala dovareny, tak som musela zvolit altermnativu radio. A tam to teda ozaj slo ovela skor. A ze priamy prenos... Len co komentatori ziapali (mimochodom, po dlhych rokoch som si pripomenula svoje internantne casy, ked som nemala inu mounost sledovat nasich), ze goool, utekala som do obyvacky pozriet, ako to vlastne padlo a tam sa ku golu len schylovalo...
marleau
18.05.12,04:04
Tak ja som to tiez nechapala, ale v sobotu to tusim bolo, ked nasi hrali na obed. A ja som ten obed este nemala dovareny, tak som musela zvolit altermnativu radio. A tam to teda ozaj slo ovela skor. A ze priamy prenos... Len co komentatori ziapali (mimochodom, po dlhych rokoch som si pripomenula svoje internantne casy, ked som nemala inu mounost sledovat nasich), ze goool, utekala som do obyvacky pozriet, ako to vlastne padlo a tam sa ku golu len schylovalo...

Televízny prenos je oneskorený kvoli tomu,aby stihol režisér zareagovať,keď sa náhodou naskytne na obrazovke nevhodný obrázok (napr. otvorená zlomenina,nevhodné gesto,obnažení blázni a iné,neprípustné veci pre oko diváka) a mohol ho nahradiť záberom z inej kamery na iné miesto.