srska
08.05.12,13:35
Záujmové združenie právnických osôb – DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska (http://www.zdruzeniedeus.sk/), skrátene: DEUS


zmluvné strany: Ministerstvo financií SR & Združenie miest a obcí Slovenska

1. Hlavným predmetom činnosti Združenia je najmä:
a) Propagovať a podporovať informatizáciu a elektronizáciu verejnej správy

b) Podporovať rozvoj elektronických služieb a efektívne ich poskytovať verejnej správe, najmä
územnej samospráve a širokej verejnosti, najmä občanom a podnikateľom

c) Zastupovať a presadzovať záujmy členov Združenia vo vzťahu k orgánom štátnej správy, územ-
nej samosprávy a ďalším právnym subjektom

d) Zabezpečovať nevyhnutnú informačno – komunikačnú technologickú podporu pre územnú
samosprávu a v nádväznosti na to poskytovať s tým súvisiace služby


2. Doplnkovým predmetom činnosti Združenia sú najmä:
a) Počítačové služby

b) Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

c) Administratívne služby

d) Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

e) Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

f) Prenájom hnuteľných vecí


Príjmy - zatiaľ dávam: ???, Výdavky - k 04/2012: cca 71000,- evri

nechápem načo je takému združeniu napr. osobný automobil KIA Sorento 2,2 CRDI EXa/T za 37827,55 evri (http://www.kmss.sk/Modely/Sorento/)

moja poznámka: len aby to nedopadlo ako kons vo fs sr
AnnaK
08.05.12,12:28
Už chápem tvoju otázku o cene účtovníctva 775 eur za mesiac.
Myslela som si, že je to vtip, ale vidím že viesť účtovníctvo pre DEUS to nie je žiadna sranda. Ja musím za túto cenu spracovať podvojné účtovníctvo najmenej pre štyri s.r.o. mesačne, a to majú podstatne viac dokladov aj zamestnancov.
Tak sa hospodári s našimi peniazmi, ale podotýkam, že zmluvu uzatvorili ešte za Miklošovho panovania na MF SR.
srska
08.05.12,12:41
Už chápem tvoju otázku o cene účtovníctva 775 eur za mesiac.
Myslela som si, že je to vtip, ale vidím že viesť účtovníctvo pre DEUS to nie je žiadna sranda. Ja musím za túto cenu spracovať podvojné účtovníctvo najmenej pre štyri s.r.o. mesačne, a to majú podstatne viac dokladov aj zamestnancov.
Tak sa hospodári s našimi peniazmi, ale podotýkam, že zmluvu uzatvorili ešte za Miklošovho panovania na MF SR.veď preto tá moja poznámka o kons-e
rado3105
10.05.12,05:44
Miklos s Dzurindom to boli najvacsi a su najvacsi zlodeji v SR. Nechapem ako sa dokaze este najst par hlupakov co si ich zastanu. Pritom MIklos bol pri vsetkych privatizaciach, vyskoleny v USA, s cielom rozkradnut stat, co sa mu aj podarilo.
Odporucam si o nom precitat www.diamantovabana.sk.
UZ musime zacat voci takymto veciam bojovat, mozno by nebolo zle vytvorit neziskovu organizaciu alebo take nieco a posielat podnety do EU ako marenie penazi nezmyselnych uradov....podvody pri vysetrovani...mozno keby sme ich stale bombardovali podnetmi....nieco by aj spravili....takto ked nic nerobime kradnu nasu peniaze kde sa da...