jaro87
08.05.12,19:12
Je nejaká web stránka alebo niečo také, osobne viem dobre čo mi povedia, vďaka :)
lujza.j
08.05.12,17:14
jaro87
08.05.12,17:22
http://www.minv.sk/?pracovne-prilezitosti-3
Vďaka :) Ale to je len toľko na celom Slovensku?:) Chcel by som nejaké info čo sa týka napr., že v Čadci je voľné miesto napr. na skrátenom vyšetrovaní, v Krásne nad Kysucou jeden obvoďák atď :) Dá sa to vôbec niekde zistiť?
martuli
08.05.12,17:48
Obávam sa, že takéto informácie idú pomerne rýchlo do éteru, ale prísne utajeného a keď sa to vyvesí na nejakú stránku, tak miesto je už dávno obsadené. Je to len pro forma.
lujza.j
08.05.12,17:50
Vďaka :) Ale to je len toľko na celom Slovensku?:) Chcel by som nejaké info čo sa týka napr., že v Čadci je voľné miesto napr. na skrátenom vyšetrovaní, v Krásne nad Kysucou jeden obvoďák atď :) Dá sa to vôbec niekde zistiť?
no jedine asi že si tam zavoláš na personálne....neviem či majú zvlášť stránku....skrátené vyšetrovanie, pre boha:eek:
jaro87
08.05.12,17:55
Obávam sa, že takéto informácie idú pomerne rýchlo do éteru, ale prísne utajeného a keď sa to vyvesí na nejakú stránku, tak miesto je už dávno obsadené. Je to len pro forma.
Tak to je dosť presne napísané , dozvedia sa to len vyvolení. A tlačenka môže začať :D Dík :)
jaro87
08.05.12,17:58
no jedine asi že si tam zavoláš na personálne....neviem či majú zvlášť stránku....skrátené vyšetrovanie, pre boha:eek:
Skrátené bol len príklad :) No a mňa by zaujímalo aká robota je v PZ v pohode podľa Vás :))
avalik
08.05.12,18:01
Skrátené bol len príklad :) No a mňa by zaujímalo aká robota je v PZ v pohode podľa Vás :))

ta, ktora ta bude bavit ... ale to plati nie len o PZ :D
pavol54
08.05.12,18:22
Skrátené bol len príklad :) No a mňa by zaujímalo aká robota je v PZ v pohode podľa Vás :))
Ja by som povedal taký dopravák, keď je pekné počasie tak zbiera keď prší na ceste nezavadzia.
lujza.j
08.05.12,18:52
Skrátené bol len príklad :) No a mňa by zaujímalo aká robota je v PZ v pohode podľa Vás :))
Zlý...aspoň v BA čistá psychiatria.....ešte ked chytíš "lahôdkový" služobný obvod tak:eek: ty musíš vedieť čo by si chcel, aká máš predstavu....sú ľudia, ktorý vedia, že chcú ísť k psovodom lebo majú k tomu vzťah.len nie vždy sa to hned podarí..... začnú na obvodnom...potom žiadajú o premiestnenie, ktoré málo kedy je na prvý šum....tak len aby si vedel, niekdy aj niekoľko rokov im to trvá.
jaro87
08.05.12,18:57
Zlý...aspoň v BA čistá psychiatria.....ešte ked chytíš "lahôdkový" služobný obvod tak:eek: ty musíš vedieť čo by si chcel, aká máš predstavu....sú ľudia, ktorý vedia, že chcú ísť k psovodom lebo majú k tomu vzťah.len nie vždy sa to hned podarí..... začnú na obvodnom...potom žiadajú o premiestnenie, ktoré málo kedy je na prvý šum....tak len aby si vedel, niekdy aj niekoľko rokov im to trvá.
Ja viem čo chcem, ale nedostanem sa tam ľahko. Chcem isť ku dopravnej polícii. Ale kto vie ako bude, mám ešte rok čas,tak som zvedavý čo sa dovtedy stane
lujza.j
08.05.12,19:01
Ja viem čo chcem, ale nedostanem sa tam ľahko. Chcem isť ku dopravnej polícii. Ale kto vie ako bude, mám ešte rok čas,tak som zvedavý čo sa dovtedy stane
nič...dobre už bolo.... ak by sa ti podarilo, sú aj lepšie platené práce...aj ked asi velmi chceš;) ale čo ako dopravák, čo konkrétne...?
pavol54
08.05.12,19:04
Ja viem čo chcem, ale nedostanem sa tam ľahko. Chcem isť ku dopravnej polícii. Ale kto vie ako bude, mám ešte rok čas,tak som zvedavý čo sa dovtedy stane
Ja som jasnovidec, ja som to vedel
srska
08.05.12,19:06
to fungovalo stále aj za socíku aj teraz
jaro87
08.05.12,19:06
nič...dobre už bolo.... ak by sa ti podarilo, sú aj lepšie platené práce...aj ked asi velmi chceš;) ale čo ako dopravák, čo konkrétne...?
To práve neviem čo tam môže robiť :) Mám dopravnú VŠ,tak som myslel,že by ma niekde zaradili. Nemám tušenie, nemá mi kto povedať, môžeš skúsiť ty :D Na internete je nejaké rozdelenie,
oddelenie bezpečnosti cestnej premávky a dopravných nehôd
oddelenie výkonu služby a dopravného inžinierstva
špeciálne dopravné oddelenie
oddelenie mýtnej polície
Len keby som ja o tom viacej vedel...Za akých podmienok sa tam človek môže dostať, kde musí začať atď atď, tam je toho kopec
lujza.j
08.05.12,19:08
Ja som jasnovidec, ja som to vedel
Palo prestaň:D aj ked je to tak , že "ked chceš s nimi žiť musíš s nimi viť":---
arizona
08.05.12,19:09
Ja viem čo chcem, ale nedostanem sa tam ľahko. Chcem isť ku dopravnej polícii. Ale kto vie ako bude, mám ešte rok čas,tak som zvedavý čo sa dovtedy stane
Miesta na doprave su uz vsetky obsadene. Ostatni policajti tam chodia za trest :D:---
jaro87
08.05.12,19:16
Miesta na doprave su uz vsetky obsadene. Ostatni policajti tam chodia za trest :D:---
No aké miesto by si odporučila by ma zaujímalo :)
lujza.j
08.05.12,19:32
To práve neviem čo tam môže robiť :) Mám dopravnú VŠ,tak som myslel,že by ma niekde zaradili. Nemám tušenie, nemá mi kto povedať, môžeš skúsiť ty :D Na internete je nejaké rozdelenie,
oddelenie bezpečnosti cestnej premávky a dopravných nehôd
oddelenie výkonu služby a dopravného inžinierstva
špeciálne dopravné oddelenie
oddelenie mýtnej polície
Len keby som ja o tom viacej vedel...Za akých podmienok sa tam človek môže dostať, kde musí začať atď atď, tam je toho kopec
veľa ľudí začalo na obvode...
1. prejednávanie priestupkov, dokumentovanie DN+ následné ukončovanie
2. dohľad nad BCP, meranie, točenie križovatiek.... dopravný inž. asi vieš čo obnáša
3. "kobra"
4. diaľničné známky-mýto

ak je to inak snáď ma niekto opraví...
jaro87
09.05.12,06:13
nič...dobre už bolo.... ak by sa ti podarilo, sú aj lepšie platené práce...aj ked asi velmi chceš;) ale čo ako dopravák, čo konkrétne...?
ktoré sú to tie lepšie platené práce?:)
jaro87
09.05.12,08:26
Ja som jasnovidec, ja som to vedel
Rok som myslel tak, že o rok až končím školu :)
lujza.j
09.05.12,18:53
ktoré sú to tie lepšie platené práce?:)
http://www.porada.sk/images/misc/quote_icon.png Pôvodca textu príspevku: buchač http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost-right.png (http://www.porada.sk/113397-prislusnik-policajneho-zboru-podmienky-prijatia-post1855466.html#post1855466)
PRESNE všetky platové triedy :

Pre jednotlivé platové triedy príslušníkov Policajného
zboru sa určuje funkčný plat v tejto výške:
Platová trieda Výška funkčného platu v Sk
mesačne
1 16 150 respektíve cca 536 € ....
2 17 150
3 18 250
4 19 450
5 20 950
6 22 950
7 24 150
8 25 350
9 26 550“.

Zákon je z roku 2008 , respektíve došlok určitej valorizácii , čiže platy sú o niečo vyššie ...
Znenie celého zákona http://www.mosr.sk/data/files/645.pdf ...

...študuj , respektíve hľadaj...http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=POLICAJNÝ+ZBOR+SLOVE NSKEJ+REPUBLIKY+1.+PLATOVÁ+TRIEDA&sourceid=opera& ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest (http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=POLICAJN%C3%9D+ZBOR+SLOVENSKEJ+REPUBLIKY+1.+PLAT OV%C3%81+TRIEDA&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest)




z témy "od vedľa"....
expeeert
10.05.12,05:26
ktoré sú to tie lepšie platené práce?:)

Keď sa chceš dostať na lepšie platené práce tak to musíš byť najskôr kamarát s Ficom alebo Kaliňákom...
Ale musíš rátať s tým, že to môže byť len do najbližších volieb, potom ťa niekde "upracú"...
jaro87
05.08.12,12:20
Čo hovoríte na KDI?