5marcela55
09.05.12,10:07
Vie mi niekto poradit,mam uctovny program pohoda.pri likvidacii faktur ktore boli zaplatene v hotovosti ked urobim likvidaciu vyberom tak mi prihodi este jeden vydavkovy s tou istou sumou.co stym?robim tie likvidacie spravne?
idem cez pokladnu,cez vydavkovy doklad-likvidacia vyberom-vyberem fakturu ktoru chcem zlikvidovat-potvrdim a prihodi mi dalsi vydavkovy.
dakujem za radu vopred.
katka 23
09.05.12,10:01
nerobíš len malú chybičku? ideš cez Nový záznam? mne sa to párkrát stalo keď som bola "postavená" na inom doklade
5marcela55
10.05.12,05:49
praveze nie stojim vzdy na danom doklade preto mi je cudne preco mi potom vyhodi este jeden doklad a tym padom uz su dva na tu istu sumu.skuste mi pomoct
srska
10.05.12,06:08
praveze nie stojim vzdy na danom doklade preto mi je cudne preco mi potom vyhodi este jeden doklad a tym padom uz su dva na tu istu sumu.skuste mi pomoctsprávne sa to robí takto: pokladňa/záznam/likvidácia výberom/vybrať príslušný záväzok alebo pohľadávku/zlikvidovať/uložiť - malo by to byť ok
5marcela55
10.05.12,06:20
správne sa to robí takto: pokladňa/záznam/likvidácia výberom/vybrať príslušný záväzok alebo pohľadávku/zlikvidovať/uložiť - malo by to byť ok

praveze presne takto isto to robim a ked uz to na konci idem ulozit tak mi posunie ciselnik na vydavkovom a ulozi to dvakrat .napr ked likvidujem cez vydavkovy cislo 42 tak pri konecnom ulozeni mi prida este vydavkovy s cislom 43 a tym padom mam aj vydavkovy 42 aj 43 s tou istou sumou.tomuto nerozumiem preco to tak robi?