timea.z
09.05.12,21:42
Potrebovala by som poradiť ohľadom zákonníka práce. Pracujem v školstve ako vedúca školskej stravovne, na dobu určitú (ktorú som mala predĺženú 2x). Ukončenie 2. predĺženia bude 31.07.2012. Moja nadriadená mi nechce pracovnú zmluvu predĺžiť na neurčito, ale tvrdí, že na dobu určitú už zákon 3. krát zmluvu nedovolí predĺžiť. Preto mi chce pracovný pomer ukončiť. Prisľúbila mi, že po určitom čase ma zoberie naspäť, znovu na dobu určitú. Moja otázka smeruje, po akom čase ma môže zobrať späť? Ona tvrdí, že po 6. mesiacoch. Za odpoveď ďakujem.
ivka70
09.05.12,20:07
Kedy zacal prvy PP? Pretoze zakon sa v tomto smere menil v septembri 2011, predlzenie je mozne 3x, ak je v ramci 3 rokov.

§ 48
Pracovný pomer na určitú dobu

(1) Pracovný pomer je dohodnutý na neurčitý čas, ak nebola v pracovnej zmluve výslovne určená doba jeho trvania alebo ak v pracovnej zmluve alebo pri jej zmene neboli splnené zákonné podmienky na uzatvorenie pracovného pomeru na určitú dobu. Pracovný pomer je uzatvorený na neurčitý čas aj vtedy, ak pracovný pomer na určitú dobu nebol dohodnutý písomne.

(2) Pracovný pomer na určitú dobu možno dohodnúť najdlhšie na tri roky. Pracovný pomer na určitú dobu možno predĺžiť alebo opätovne dohodnúť v rámci troch rokov najviac trikrát.

(3) Opätovne dohodnutý pracovný pomer na určitú dobu je pracovný pomer, ktorý má vzniknúť pred uplynutím šiestich mesiacov po skončení predchádzajúceho pracovného pomeru na určitú dobu medzi tými istými účastníkmi.
...
mzdarka renca
09.05.12,20:10
Potrebovala by som poradiť ohľadom zákonníka práce. Pracujem v školstve ako vedúca školskej stravovne, na dobu určitú (ktorú som mala predĺženú 2x). Ukončenie 2. predĺženia bude 31.07.2012. Moja nadriadená mi nechce pracovnú zmluvu predĺžiť na neurčito, ale tvrdí, že na dobu určitú už zákon 3. krát zmluvu nedovolí predĺžiť. Preto mi chce pracovný pomer ukončiť. Prisľúbila mi, že po určitom čase ma zoberie naspäť, znovu na dobu určitú. Moja otázka smeruje, po akom čase ma môže zobrať späť? Ona tvrdí, že po 6. mesiacoch. Za odpoveď ďakujem.


z tvojej otázky mi vyplýva, že PP na dobu určitú bol uzatvorený pred 1.9.2011, t.z., že sa riadi ZP platným do 31.8.2012, kedy ozaj platilo, to, čo ti tvrdí tvoja nadriadená a má pravdu. Ale mám pre teba aj dobrú správu, že ak s tebou uzatvoria PP na dobu určitú po uplynutí 6 mesiacoch, tak PP sa môže predlžiť 3x.

znenie zo ZP platného do 31.8.2012


§ 48
Pracovný pomer na určitú dobu

(1) Pracovný pomer je dohodnutý na neurčitý čas, ak nebola v pracovnej zmluve výslovne určená doba jeho trvania alebo ak v pracovnej zmluve alebo pri jej zmene neboli splnené zákonné podmienky na uzatvorenie pracovného pomeru na určitú dobu. Pracovný pomer je uzatvorený na neurčitý čas aj vtedy, ak pracovný pomer na určitú dobu nebol dohodnutý písomne.

(2) Pracovný pomer na určitú dobu možno dohodnúť najdlhšie na dva roky. Pracovný pomer na určitú dobu možno predĺžiť alebo opätovne dohodnúť v rámci dvoch rokov najviac dvakrát.



znenie zo ZP platného od 1.9.2011
§ 48
Pracovný pomer na určitú dobu


(1) Pracovný pomer je dohodnutý na neurčitý čas, ak nebola v pracovnej zmluve výslovne určená doba jeho trvania alebo ak v pracovnej zmluve alebo pri jej zmene neboli splnené zákonné podmienky na uzatvorenie pracovného pomeru na určitú dobu. Pracovný pomer je uzatvorený na neurčitý čas aj vtedy, ak pracovný pomer na určitú dobu nebol dohodnutý písomne.

(2) Pracovný pomer na určitú dobu možno dohodnúť najdlhšie na tri roky. Pracovný pomer na určitú dobu možno predĺžiť alebo opätovne dohodnúť v rámci troch rokov najviac trikrát.
ivka70
09.05.12,20:19
z tvojej otázky mi vyplýva, že PP na dobu určitú bol uzatvorený pred 1.9.2011, t.z., že sa riadi ZP platným do 31.8.2011, kedy ozaj platilo, to, čo ti tvrdí tvoja nadriadená a má pravdu. Ale mám pre teba aj dobrú správu, že ak .

S tymto nesuhlasim, uz dalsie predlzenie uzavrete v tomto roku by sa riadilo aktualnym zakonnikom prace a nie tym ,co bol platny do 31.8.2011 a teda moze byt tretie , ak je to v ramci 3 rokov.
mzdarka renca
09.05.12,20:22
S tymto nesuhlasim, uz dalsie predlzenie uzavrete v tomto roku by sa riadilo aktualnym zakonnikom prace a nie tym ,co bol platny do 31.8.2011 a teda moze byt tretie , ak je to v ramci 3 rokov.
veď áno, ale až po uplynutí 6 mesiacov, tak som to aj vyššie napísala predsa :)
ivka70
09.05.12,20:31
veď áno, ale až po uplynutí 6 mesiacov, tak som to aj vyššie napísala predsa :)

Veduca ma sice pravdu, ze po 6 mesiacoch, ale veduca nema pravdu, ze nemoze uzavriet PP na dobu urcitu treti krat :)
mzdarka renca
09.05.12,20:40
Veduca ma sice pravdu, ze po 6 mesiacoch, ale veduca nema pravdu, ze nemoze uzavriet PP na dobu urcitu treti krat :)
Ivka, má pravdu vedúca v tomto stave ako je teraz, lebo prvý krát bol uzatvorený PP na určitú dobu ešte počas platnosti starého znenia ZP a tým sa riadi. To čo tvrdíš ty, platí až po tých 6 mesiacoch kedy platí nový ZP, platný od 1.9.2012 a vtedy už môže uratvoriť PP 3x. :)

Príklad:
PP na dobu určitú
1.8.2010 - 31.7.2011
1.8.2011 - 31.7.2012
6 mesiacov pauza
PP na dobu určitú
1.2.2013 - 31.1.2014
1.2.2014 - 31.1.2015
1.2.2015 - 31.1.2016
ivka70
09.05.12,21:08
Ivka, má pravdu vedúca v tomto stave ako je teraz, lebo prvý krát bol uzatvorený PP na určitú dobu ešte počas platnosti starého znenia ZP a tým sa riadi. To čo tvrdíš ty, platí až po tých 6 mesiacoch kedy platí nový ZP, platný od 1.9.2012 a vtedy už môže uratvoriť PP 3x. :)



To je to, k comu mam vyhrady ....
lebo nie je pravda, ze nemoze uzatvorit dodatok teraz hned ...
je mozne aj toto riesenie
Príklad:
PP na dobu určitú
1.8.2010 - 31.7.2011
1.8.2011 - 31.7.2012
dodatok teraz - ktory sa nesmie riadit starym znenim zakona, ale musi sa aktualnym ....( takze nevidim zmysel na 6 mesacnu pauzu ...)
1.8.2012 - 31.7.2013
timea.z
10.05.12,18:31
Ďakujem pekne za vaše odpovede, veľmi ste mi pomohli.