vanessa2
10.05.12,11:03
Dobrý den chcem sa informovať,mame registračnú pokladnicu na ktorej evidujeme len uhrady faktúr v hotovosti, musíme nahadzovať vklad alebo nie, kedže iný tovar nič nepredávame len ju mame na evidenciu uhrad faktúr, mam na to protichodné nazory, a čo ak musíme a nedávame vklad ma niekto s tým skúsenosti, aká pokuta tam je?
veronikasad
10.05.12,09:10
Ak nepotrebuješ "drobné" na vydávanie, nemusíš evidovať žiadny vklad. Ale zostatok hotovosti v ERP ti musí stále sedieť s evidenčným stavom.
Zita5
10.05.12,09:15
Dobrý den chcem sa informovať,mame registračnú pokladnicu na ktorej evidujeme len uhrady faktúr v hotovosti, musíme nahadzovať vklad alebo nie, kedže iný tovar nič nepredávame len ju mame na evidenciu uhrad faktúr, mam na to protichodné nazory, a čo ak musíme a nedávame vklad ma niekto s tým skúsenosti, aká pokuta tam je?

Neviem aký protichodný názor môže existovať , ak raz prijmem cez ERP úhradu FA a zákazník mi zaplatí presne na cent. V tomto prípade nie som žiaden vklad povinná evidovať v ERP, nakoľko som v skutočnosti nevložila ani cent.Iné by bolo, že by zákazník neuhradil presne a musela by som vydať nejaké drobné . Tak vtedy áno , musím evidovať vklad do ERP.
jb0863
10.05.12,14:19
Tiež mám pokladňu len na úhradu faktúr. Vklad do ERP dávam len vtedy keď príde zákazník pre opravené vozidlo a vtedy mu dám faktúru za prevedené práce a k nej pripnem doklad z ERP. Sú dni , keď nemám na opravu žiadne vozidlo , vtedy viem ,že ani žiadnu faktúru nevystavím , tak ani vklad do ERP nedávam . Samozrejme , že zostatok v ERP sedí , čo si v pribehu dňa môžem skontrolovať prehľadovou uzávierkou.