Maja76
10.05.12,11:04
Pekný deň prajem. Tento rok sme sa rozhodli pre Tučepi, ale v rôznych recenziách som si prečítala nie veľmi lichotivé hodnotenie na čistou pláží a tak isto na ich neskutočnú preplnenosť, hlavne v sezóne (cestujeme 20.07.2012). Je tam 4km dlhá pláž, jedna časť smerom na Makarskú od centra a druhá na Podgoru, ktorá je vraj oveľa krajšia a čistejšia. Vie mi to niekto upresniť, kto tam bol a prešiel celu pláž v Tučepi? Ďakujem za odpovede.
:) Minulý rok sme boli v Gradaci a veľmi sa mi tam páčili pláže ďaleko od centra, tak by som chcela vedieť, či je možné nájsť niečo podobné aj v Tučepi a ako ďaleko je to napríklad od hotela Alga, lebo v jeho blízkosti máme zaistené apt.
lujza.j
10.05.12,13:56
pred tým ako založíš novú tému skús použiť vyhľadávač tu na porade, toto si sa mohla opýtať v jednej z nich.
Stanislav 1975
10.05.12,14:00
Pekný deň prajem. Tento rok sme sa rozhodli pre Tučepi, ale v rôznych recenziách som si prečítala nie veľmi lichotivé hodnotenie na čistou pláží a tak isto na ich neskutočnú preplnenosť, hlavne v sezóne (cestujeme 20.07.2012). Je tam 4km dlhá pláž, jedna časť smerom na Makarskú od centra a druhá na Podgoru, ktorá je vraj oveľa krajšia a čistejšia. Vie mi to niekto upresniť, kto tam bol a prešiel celu pláž v Tučepi? Ďakujem za odpovede.
:) Minulý rok sme boli v Gradaci a veľmi sa mi tam páčili pláže ďaleko od centra, tak by som chcela vedieť, či je možné nájsť niečo podobné aj v Tučepi a ako ďaleko je to napríklad od hotela Alga, lebo v jeho blízkosti máme zaistené apt.
Treba chodiť na ostrovy- tam je všetko lepšie ako na pevnine, síce o niečo drahšie, ale ja by som ostrovy nevymenil..
alaya1
10.05.12,19:38
Drahsie ani nebolo-)
Beulka
11.05.12,05:45
V Tučepoch som bola v rokoch 1997 a 2004, podľa môjho názoru najkrajšia pláž je v okolí bývalého hotela JADRAN, ktorý bol kedysi pýchou Tučepov. Bola som vo viacerých letoviskách na Makarskej riviére, ale Tučepi sú pre mňa No. 1. Pláž sa tiahne smerom na Makarsku, od hotela ALGA je to pár
minút chôdze po pobrežnej promenáde. Čo sa týka čistoty pláží, počas môjho pobytu bolo všetko v poriadku.
KEJKA
11.05.12,05:51
moji mladí tam boli minulý rok, veľmi chválili ubytko v apartmánoch, aj pláž.
Julia63
11.05.12,08:01
v čase TOP sezóny, čo je aj od 20.7., je na pláži pri hoteli Alga hlava na hlave. Celá pláž je veľmi pekná, či už smerom na Podgoru alebo Makarsku. Trošku viac miesta je na pláži smerom na Podgoru (Kamenna ulica).

Okolie - odporúčam prejsť sa pozrieť do Podgory (je tam chodník), je to cca 25 minút a na opačnú stranu na Makarskú (cca 35 minút).
Krásne sú horné Tučepi. A výlet na sv. Jure - autom (chodia aj organizované výlety mikrobusom), odkiaľ sú prenádherné výhľady.
pivko
12.05.12,15:30
júl , august si musíš ráno privstať aby si si položil uterák na pláž. Ja som s Tučepi už skončil.
pivko
12.05.12,18:25
v čase TOP sezóny, čo je aj od 20.7., je na pláži pri hoteli Alga hlava na hlave. Celá pláž je veľmi pekná, či už smerom na Podgoru alebo Makarsku. Trošku viac miesta je na pláži smerom na Podgoru (Kamenna ulica).

Okolie - odporúčam prejsť sa pozrieť do Podgory (je tam chodník), je to cca 25 minút a na opačnú stranu na Makarskú (cca 35 minút).
Krásne sú horné Tučepi. A výlet na sv. Jure - autom (chodia aj organizované výlety mikrobusom), odkiaľ sú prenádherné výhľady.

sv.Jure nemá chybu absolvoval som veľa krát
pre neznalcov : http://www.dobrodruh.sk/kam-na-dovolenku---tipy/makarska-a-vylet-na-sv.-jure
zita007
16.05.12,07:47
v čase TOP sezóny, čo je aj od 20.7., je na pláži pri hoteli Alga hlava na hlave. Celá pláž je veľmi pekná, či už smerom na Podgoru alebo Makarsku. Trošku viac miesta je na pláži smerom na Podgoru (Kamenna ulica).

Okolie - odporúčam prejsť sa pozrieť do Podgory (je tam chodník), je to cca 25 minút a na opačnú stranu na Makarskú (cca 35 minút).
Krásne sú horné Tučepi. A výlet na sv. Jure - autom (chodia aj organizované výlety mikrobusom), odkiaľ sú prenádherné výhľady.

Bola som v Tučepi - na konci smerom na Podgoru. Pekná pláž ale hlava na hlave. Tento rok idme už 3 x Podgra - Čaklje - nádherne miesto, iné v HR už ani nehľadám.
Sv. Jure - odporúčam, nádhera, dajú sa vidieť aj divé kone a kozy.
bjuty smis
16.05.12,16:25
mikdy nepochopím ludí, čo chodi do chorvátska stále na rovnaké miesto.....je krásne od istrie, opatije až po dubrovník.....kto tak robí, o vela prichádza....
švagrina bola 7 x v podgore....je pekná, ale raz mi stačilo a aj tak nestihneme popozerať celé ani za 50 rokov....